Skoči na vsebino

Royal Enfield


ui

Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...

nujno rabim sproščen prostor, pa prodajam mojega...

http://tinyurl.com/nge3prk

če ti manjka prostora lahko jaz garažo tolk pospravim da bo šel noter ... sam na dnar boš moral pa ene 3 leta počakat .... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

Upam, da nisem kje spregledal. Mene zanima kolikšna je poraba bencina Einfeldov? 

Predvidevam, da imajo agregati na injektorje manjšo porabo ?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Oče je danes za malenkost zgrešil nakup Bulleta (ELOjevega).. Glede na dejstvo, da je trdno odločen v nakup vas prosim za nekaj kratkih informacij o serviserjih v SLO, ki že imajo izkušnje z Bulleti. Motocikel bomo iskali sedaj pri meni v DE, saj jih v Sloveniji ni mnogo na voljo.

 

Lep pozdrav,

 

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

royala lahko servisiraš sam ker je zlo prpeprost motor ;) pa če že royala kupujete bi jaz priporočal enega angleške izdelave ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor;

 

gre le za v primeru "hujših" okvar če popravilo doma ni mogoče..

 

 

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enfielda vozi že nekaj kkm dober znanec, izkušen mehanik za starodobnike. Če rabiš info, ti pošljem na ZS. 

Preverjeno priporočam!

 

Model je star, tečen, grd, plešast in predvsem Germansko natančen ...kot jaz   :grim

 

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enfielda vozi že nekaj kkm dober znanec, izkušen mehanik za starodobnike. Če rabiš info, ti pošljem na ZS. 

Preverjeno priporočam!

 

Model je star, tečen, grd, plešast in predvsem Germansko natančen ...kot jaz   :grim

 

lp, andrej

He, he.. Lepo prosim..

 

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

najlepše se zahvaljujem za dosedanjo pomoč. Našli smo strojček, letnik 2000 (22 KS); seveda se poraja sedaj vprašanje registracije v SLO (po naših podatkih je registracija oz. že homologacija mogoča s standardom EURO1). Kakor vem, je standard za vse motorje z n.z., da po l. 1997 ustrezajo opisanemu.. Ali ima kdo izkušnje (Lenko??) z navedenim?

 

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem.. Mopetur je kupljen, pa tudi počasi na poti v SLO..

 

Če prav razumem, naj od 2011 oz. 2012 nebi bilo potrebno overitve podpisa prodajalca na pogodbi??

 

 

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zdravo!

 

Všeč mi je motor Royal Enfield 500! Odpravljam se za nekaj mesecev v Indijo, kjer bi kupil rabljenega in z njim potoval. Slišal pa sem da ga je skoraj nemogoče uvoziti v Evropo, brez dodatnih velikih stroškov. Tako da razmišljam o nakupu tukaj in zdaj ali pa nekje v Evropi. Prosim za informacije o uvozu motorja (Indija-Slovenija in Evropa-Slovenija) in če morda kdo pozna koga, ki bi prodal motor Royal Enfield 500 v Sloveniji.

 

Hvala za pomoč in lep pozdrav,

N.S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za potovanje po Indiji je menda težava pri prehodu iz ene države v drugo.  Preglej malo na forumu, o tem se je kar nekaj govorilo.

Uvoz Evropa - Slovenija ni problem, poglej v drugi temi o uvozu motorja iz EU.

Za več informacij o teh motorjih se obrni na serviserja Ducatijev pri ASu, on je ljubitelj teh motorjev in je ravnokar zopet nabavil enega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Všeč mi je motor Royal Enfield 500! Odpravljam se za nekaj mesecev v Indijo, kjer bi kupil rabljenega in z njim potoval. Slišal pa sem da ga je skoraj nemogoče uvoziti v Evropo, brez dodatnih velikih stroškov. Tako da razmišljam o nakupu tukaj in zdaj ali pa nekje v Evropi. Prosim za informacije o uvozu motorja (Indija-Slovenija in Evropa-Slovenija) in če morda kdo pozna koga, ki bi prodal motor Royal Enfield 500 v Sloveniji.

 

Hvala za pomoč in lep pozdrav,

N.S.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9266569&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!