Skoči na vsebino

Volja ADSL


Priporočene objave

Kot popolni laik za te zadeve mislim (lahko si tudi narobe predstavljam stvari): ker sta Telekom in Siol zlizana kot se le da, s kablovjem pa upravlja Telekom, bo le-ta lahko drugim ponudnikom (konkurenci Siola) pač nagajal in produciral razne "napake in motnje" v nedogled ...

PS: že nekaj časa nazaj je bilo veliko govora o kupovanju elektrike za domačo porabo in sicer po sistemu "kdor jo da za nižjo ceno"; pa kaj ko ima vso distribucijo in kablovje "čez" Elektro Slovenije .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodba o kablih ima več dejavnikov ... ful zabavno je poglavje o tem, kako je Siol/Telekom videl, da jim "njihova" firma vleče za konkurenco inštalacije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanimivo, da ko je Volja začela uveljavljati ADSl, je bil v mojem kraju kar naenkrat po nekem čudežu možen priklop. Pred Voljo so pa na Telekomu govorili, da ni možno. :lol1: In v roku nekaj dni sem dobil ponudbe od siola in volje.

In seveda sem potem pri volji vzel adsl. Iz principa :P

Od poslane pogodbe, pa do sedaj ko tole pišem je pa minilo skoraj 3 tedne :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda sem potem pri volji vzel adsl. Iz principa :P

Od poslane pogodbe, pa do sedaj ko tole pišem je pa minilo skoraj 3 tedne :zzz:

Sej lahko pokličeš na voljo pa ti bojo preverli, kako in kdaj se bo kaj zgodilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da ko je Volja začela uveljavljati ADSl, je bil v mojem kraju kar naenkrat po nekem čudežu možen priklop. Pred Voljo so pa na Telekomu govorili, da ni možno.  :lol1:  In v roku nekaj dni sem dobil ponudbe od siola in volje.

In seveda sem potem pri volji vzel adsl. Iz principa :P

Razvezava zanke, priklop novih dslamov itd ...

revolucija, ti rečem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Volja je "izumla" besedo fit :hmm:

Sedaj iščem pa insajderske informacije :devil: (m......um>na PM), če se obeta še kaka beseda šlang ali kaj podobnega. (mahna brzina (256(128), malo $, neomejeno), sicer bomo kar fit postali O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volja je "izumla" besedo fit :hmm:

Sedaj iščem pa insajderske informacije :devil: (m......um>na PM), če se obeta še kaka beseda šlang ali kaj podobnega. (mahna brzina (256(128), malo $, neomejeno), sicer bomo kar fit postali O:-)

ali ni ta fit tudi po minutah tarifiran? to pomeni, da je mal hitrej, ampak itak ti na cajt nabija in si kmalu lahk na strošku, kot z modemom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je po minutah,samo cena je praktična enaka Dial upu-(ne upoštevaj arnesa) 3 jurej je pač "naročnineŽ" za 10 ur, kar je več plačaš po dial up ceni, s to razliko da je hitrost .)

Jeba pa nastane če ne porabiš teh 600 minut, pač isto plačaš 3 jurje(tuki je prednost dial upa), ampak saj td obični ADSL ni nič cenejši če potegneš manj kot 1 Gb na mesec dol :devil: In zaenkrat bom najbrž tole probal,potem grem pa itak lahko na kaj bolj običajnega :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!