Skoči na vsebino

nas bodo spet nategnili?


Djoko

Priporočene objave

Ne, jest mislim, da je potebno pripeljat nove dobavitelje nove vladajoče strukture. Cetis in Mirage sta namreč starega kova, pogodbe so najbrž predrage za ukinjati...zato je bolje spremeniti zakonodajo. Tko razmišljam jaz...mogoče je celo kaj na tem .) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valjda,

treba je "stari strukturi" ukiniti dostope do finančnih virov vseh sort: tako budžeta, kot tudi državljanskih osebnih portmonetov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, verjetno jih bojo ukinili. sej so sami rekli (mislim da na MNZ), da bo država izgubila minimalno (100 al 200 sit po nalepki) večino ostalega pa so "stroški" proizvajalca, ki dobi ta denar. no po ukinitvi nič več.

sam ne se veselit prekmal. sem ziher, da bojo tanovi nove dobavitelje pripeljali.. kaj pa veš... mogoče kar vsako leto nove tablce z datumom poteka registracije ali pa kaj podobnega. in pol ne bo 2500 ampak 7500 ali še več / letno :SS

ziher ne bojo pozabili "na nas državljane"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče

pa res dobimo enostavno nove tablice v obliki nalepk

in celo take, da se znjih ne bi dalo z nitrojem "očistit" številk

po - recimo - 120 SIT - to bi blo ok

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, verjetno jih bojo ukinili. sej so sami rekli (mislim da na MNZ), da bo država izgubila minimalno (100 al 200 sit po nalepki) večino ostalega pa so "stroški" proizvajalca, ki dobi ta denar. no po ukinitvi nič več.

sam ne se veselit prekmal. sem ziher, da bojo tanovi nove dobavitelje pripeljali.. kaj pa veš... mogoče kar vsako leto nove tablce z datumom poteka registracije ali pa kaj podobnega. in pol ne bo 2500 ampak 7500 ali še več / letno :SS

ziher ne bojo pozabili "na nas državljane"

nova vlada mora najprej izvesti par ukrepov, da se priljubi "množicam". nekaj ljudskih potez, pa če zraven še bivše v drek potunkajo, toliko bolje ...

Ergo - po mojem ne bodo kmalu spet uvedli "novih nalepk"... najprej se morajo vkpoati na oblasti. To botrajalo prvo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka je bila pred časom izjava uadnega predstavnika na vprašanje zakaj že od začetka nalepka ni na tablici.

"Nalepka bo po novem lahko na tablici, ker bo tablica vezana na vozilo (ne kot prej na lastnika) in jo bo zato mogoče na avto bolje pritrditi" :blink:

Pe še ena od proizvajalca nalepk...

"Polak upa, da bo dobil priložnost, da strokovnjakom MNZ predstavi svoje mnenje. Kot poudarja, je nalepka vrhunski izdelek z visoko dodano vrednostjo... " :?

Ne se hecat. Jaz bi tudi prodajal nalepke velikost 5x7cm za 3000SIT in imel visoko dodano vrednost, ampak nisem pri koritu. He he, odkar se je oblast zamenjala tudi Polak ni! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Moje mnenje je, da je to samo fora za podražitev zavarovanja češ, zavarovanje se ni bistveno podražilo, saj sedaj ni potrebno kupovati nalepke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pe še ena od proizvajalca nalepk...

"Polak upa, da bo dobil priložnost, da strokovnjakom MNZ predstavi svoje mnenje. Kot poudarja, je nalepka vrhunski izdelek z visoko dodano vrednostjo... " :?

In ta vrhunski izdelek je nekaterim uspelo prestavljat iz enega vozila na drugo vozilo. :devil: Verjetno je bla nalepka še prepoceni ...

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da ne pozabimo, zdaj bodo še lepo maaastno odškodnino dobili, ker so ob posel.

Mamudajimjebem....

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako brezvezna zadeva in molzenje denarja od državljanov so bili polletni tehnični pregledi za vozila nad 12 let :angry: ki so jih s 1. 1. 05' ukinili :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se je vedelo zakaj so te nalepke (da je nekdo spet močno zaslužil). Zdaj bodo pa spet nekaj drugega pogruntal, da bo še kdo drug lahko okusil $$$$$$$$$$$$$$ :fight2: :fight2: banda :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, nekateri so pac preskocili iz papuca u cipele,...pa nazaj u papuce. :)

Gulp :( slaba tolazba! :D

Sedaj, v prihodnosti bodo pa zopet druge podobne zvijace, kot so reg. tablice naprimer .)

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da so temule Rotarju od Miragea pred kakšnimi tremi leti prepovedali leteti z njegovim helikopterjem v hrvaškem zdračnem prostoru. Baje se je preseraval s helikoptrerjem nekaj okoli Malega Lošinja (menda je šlo za neko zajebancijo s par bejbami, ki padajo na keš). Takrat je bla še Račanova vlada in Rotarjevi prijatelji v slovenski vladi so pomagali, da zdaj lahko Rotar spet leti s svojim helikopterjem na Hrvaško na vikend. Me prav zanima kolikokrat je potnik tudi Bandelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totalno se zajebavajo iz nas, vsak mesec se zmislijo kak nov način za jebat folk v glavo, kako mu pobrat še kak tolar, še kako kapljico v žep nenasitnih povampirjenih parazitov na telesu naroda! :SS

ma kaj smo res tako nemočni in samo gledamo to?

prflikal bi jim tiste nalepke na gobec! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa bebci, ker si to pustimo. Vsakič je isto - oblast nekaj sprejme, nihče od civilne družbe se ne zgane, jokamo pa potem, ko je zadeva že v veljavi- Tako kot pri davčni zakonodaji ali pa novem prometnem zakonu. Pri teh nalepkah smo mi, publika izpadli še tolikovečji tepčki, ker smo vsi že od začetka vedeli, da je to povsem nepotrebna zadeva. Zdaj, ko zadevo ukinjajo in ko so posvečeni že pobasali svoje (naše) milijarde pa spet nekaj čivkamo tu na forumu. Ta nalepka je dokaz, da oblasti ne gre slepo zaupati. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, saj ni tako crno kot izgleda! Smo si izborili, da jo vsaj napopamo lahko sami in se s tem izognemo dodatnim stroskom lepljenja za to delo sicer usposobljene osebe. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej smo si izborili, da smo lahko sami lepili. Potem smo tri leta plačevali, da so nekateri pobasali milijarde in zdaj bodo nalepke ukinili. Res, ni vse tako črno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo vlada sejala o nalepkah,

oziroma o predlogu spremembe ZVCP

v smislu ukinitve nalepk.

Še nekaj ur in vedeli bomo, kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se že odločili. :D

Nalepke ne bo več! :OK:

Nekje bo pa moralo pisati do kdaj je vozilo registrirano. :hmm:

Bomo rabili nove prometne... :?

Cena... :blink:

Malenkost... :cry:

Gotovo jih bo tiskal kaj "Janševec" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!