Skoči na vsebino

nas bodo spet nategnili?


Djoko

Priporočene objave

So se že odločili. :D

Nalepke ne bo več! :OK:

Nekje bo pa moralo pisati do kdaj je vozilo registrirano. :hmm:

Ne vem kakšn smisel je bilo rušenje delujočega sistema leta 2001 z uporabo nalepk?!? Kolikor je poznano, so te nalepke nekateri prestavljali iz enega vozila v drugo vozilo, policisti so pa tako in tako preverjali sam datum na nalepki. Vsekakor pozitivna odločitev vlade vsaj iz stališča moje denarnice. :OK:

Po enih informacijah v cetisu že ne delajo več nalepk... <_< , trenutno so na voljo samo še stare zaloge.

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITA in AUT jih majo!

Pr ns so jih ukinl samo za čas te vladavine!!!

Bodo pršle nazaj ? :? :? :?

(ko zmanka dnarja po moje pridejo nazaj)

ln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi zdej rad? Končno je nekdo nekaj naredil za tvoj žep ti se pa pizdiš?

Ma za take bi moral uvest še ene nalepke za kontrolo tlaka v pnevmatikah, pa čistost tablice, pa neodprto prvo pomoč... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada je izglasovala, oziroma se domenila, da bo v parlament poslala osnutek zakona o spremembi Zakona o varnosti v cestnem prometu.

Ta osnutek bo šel skozi delovno telo, to je parlamentarni odbor za notranje zadeve. Ko bo le-ta dal pozitivno mnenje bo šla pa zadeva na dnevni red seje parlamenta. Če bo šlo po hitrem postopku, bodo o tem razpravljali v enem šusu, če bo šlo po rednem psotopku, pa bo osnutek najprej preoblikovan v predlog in potem šele padel v sprejemanje.

Kdaj?

Izračunaj, če moreš. :lol:

Glavna neznanka v enačbi, torej slavni X, je moč politične volje vlade in pripadajočih strank, da to speljejo. Višji, kot je X, krajši bo čas do uveljavitve, to pomeni, da mora X stati v imenovalcu enačbe z ulomkom. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In od kdaj naprej ne bo več nalepke... :hmm:

o tem bo potekala razprava na marčevski seji, tako da bo zakon začel veljati konec marca ali v začetku aprila!!! meni je ne bo treba kupit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej smo si izborili, da smo lahko sami lepili. Potem smo tri leta plačevali, da so nekateri pobasali milijarde in zdaj bodo nalepke ukinili. Res, ni vse tako črno.

sploh ni crno

ce bodo rekli, da moramo na novo vzet vsake tri leta tablice in jih krepko placat, tut ne bo crno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nas bodo spet nategnili?, Ukinitev nalepk za registracijo

seveda ns bodo!!!

To je caka dati nekaj tu, vzeti nekaj v zameno drugje, logika, vedno je bilo vedno bo!!!!!!!!!!!

Sam jst jo bom tko al tko moral popat na šipo, za mene je ta zakon sprejet šele naslednje leto! Do takrat si bodo pa spet kej izmislili pa bomo nekateri vedno na istem! :BUA: :BUA: :BUA:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek dobro obveščeni vir je danes dejal, da hočejo na ta način presekat nelegalne vire financiranja bivše oblasti, predvsem LDS.

Men osebno ne pomeni tistih 6000SIT prihranka (letos) vem kolk velik. Če ni potrebno pač ni potrebno plačat. Če bo komu slučajo ta denar ostal, pa ga lahko mirno nakaže straniki LDS, da jim ne usahnejo vsi finančni viri. :oops: , delam reklamo :xx:

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi zdej rad? Končno je nekdo nekaj naredil za tvoj žep ti se pa pizdiš?

Ma za take bi moral uvest še ene nalepke za kontrolo tlaka v pnevmatikah, pa čistost tablice, pa neodprto prvo pomoč...  :OK:

Se nic ne pizdim :) . Se bojo ze kej spomnil, da moj zep nau poln in bojo mogoce res tvoje predloge uposteval :hmm:

sam brez jeze :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogoče Bandljev Mirko da te tako boli ukinitev? on je baje po pisanju časopisov precej blizu Mirageju... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ns bodo!!!

To je caka dati nekaj tu, vzeti nekaj v zameno drugje, logika, vedno je bilo vedno bo!!!!!!!!!!!

Sam jst jo bom tko al tko moral popat na šipo, za mene je ta zakon sprejet šele naslednje leto! Do takrat si bodo pa spet kej izmislili pa bomo nekateri vedno na istem!

Iz virov tajne službe........... naredili so analizo in ugotovili, da je večina LDS fanov registrirala vozilo pred mesecem majem in so se zato odločili, da vam ...osebno vam....vržejo eno poleno pod noge in ,,skinejo,, nalepke šele maja oz..enkrat po aprilu...da boste plačali....in da boste si boste potrdili idejo o barabinski novi vladi, ta denar pa bodo porabili za novoletno fešto ,,tabeli rajajo,, na kateri bodo imeli tudi tekmovanje za najboljši predlog kaj vam naj ušpičijo naslednje leto. :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz virov tajne službe........... naredili so analizo in ugotovili, da je večina LDS fanov registrirala vozilo pred mesecem majem in so se zato odločili, da vam ...osebno vam....vržejo eno poleno pod noge in ,,skinejo,, nalepke šele maja oz..enkrat po aprilu...da boste plačali....in da boste si boste potrdili idejo o barabinski novi vladi, ta denar pa bodo porabili za novoletno fešto ,,tabeli rajajo,, na kateri bodo imeli tudi tekmovanje za najboljši predlog kaj vam naj ušpičijo naslednje leto. :doze:

hvala, draga, da si me opozoriwa. Upam, da mi naujo kaj prehudga zakuhal, ker ko se bo men snel, se mi bo Snel in pol naj se pazijo. Kaj pazijo - PAZIJO! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom mel pa en mesec avto v garaž itak mam takrt največ dela pa še izpitov pa se nebom tolk furu okoli :P

Lina thx za info :OK:

P.S. Joke :010

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz virov tajne službe.......

... ,,tabeli rajajo,, na kateri bodo imeli tudi tekmovanje za najboljši predlog kaj vam naj ušpičijo naslednje leto. :doze:

Boy, talk about one track mind.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ... malo prejle sem registriral moped ... sem še dobil nalepko. :)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogoče Bandljev Mirko da te tako boli ukinitev? on je baje po pisanju časopisov precej blizu Mirageju... :OK:

kar se nalepke tiče, mi je kar prav, saj je prav kazila desni kot prvega stekla. me pa zanima, kje bo bajuk to nazaj polovil.

Mogoče vinjete po 25.000 sit......???

Mirageju bodo pa tudi potne liste odvzeli, kot kaže. Je nova ablast že začela redčiti vrste, ki so bile blizu stari oblasti.

Žal je to edino, kar je do sedaj naredila.

Baje??

Baje naj bi dajali tuji izdelovalci precej višje provizije , kot naši. Pa še na pravi naslov naj bi baje po novem romale.

trebazjebatvsekarjedomačepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Naslov te teme je:ALI NAS BODO SPET NATEGNILI ?

Po mojem nas nategujejo non stop ZDEJ BOJO SAMO ŠE EN ORGAZEM DOŽIVELI ! :010 :lol1:

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukinitev nalepk !? Ali bomo morali potem vsi zamenjati prometna dovoljenja, da ti bojo gor udarili datum in žig poteka registracije. Država ziher ne bo na zgubi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo prometno več kot 500 tolarjev ne more stati.

Nalepka je pa, če se ne motim, najmanj 2500 tolarjev.

Torej, z veseljem zamenjam nalepko za novo prometno najbolj čudne oblike in barve. Razlika vmes bo najmanj 5 kratna.

In če upoštevam, da imamo 2 avtomobila in 2 motorja, je to 8000 tolarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepka 1.600 SIT, prometna, če imam prav v glavi, nekje med 700 do 800 tolarjev....torej Brrrm družina namesto družinske pice lahko računa na družinsko kokakolo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pacek, ti, Lojzi.

Pa tako lepo se je pričelo jutro.

Petek je, ura bo kmalu 14:30,

še znaten prihranek sem si priračunal,

potem pa prideš ti in zbiješ ceno :slap:

.) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pacek, ti, Lojzi.

Pa tako lepo se je pričelo jutro.

Petek je, ura bo kmalu 14:30,

še znaten prihranek sem si priračunal,

potem pa prideš ti in zbiješ ceno  :slap:

.)  :)

Sej, ravno zato, ker bom jaz pa do 16h tle visel...mal moram svoje komplekse pokompenzirat :topic: .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukinl bodo nalepke, bodo pa že kaj novega pogruntal namreč sem slišal, da bodo nekoč naredili nalepko s čipom ki bo vseboval podatke o registraciji, lastništvu... Se boš čez mejo pelou in mu kar computer podatke ven metal,če je blo prej kej narobe pa bodo takoj v akciji. :?

mogoče bo pa to res al pa je to sam S/F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!