Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

ampak upam da to ni le blefiranje kar pa se nebi čudil  <_<

obrtna zbornica slo je razočarana nad novo davčno reformo, pravijo da so bile predvolilne obljube o oblikovanju podjetnikom prijaznešega okolja prazne in da je cilj le ohraniti socialni mir. predlogi iz obrtne zbornice vladi so naj odpravi anomalije ki so proračunsko nevtralne, kot so dvojno obdavčevanje, kupe nesmiselnih obrazcev, nelogični davčni postopek.

tako druga, podjetniška stran !

el bajuko tera svoje dalje ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne zna drugega kot argentinski model propagirat...če bodo preveč mešali s to davčno zakonodajo bodo hmali zjebali še tisto, kar je bilo dobro...sploh pa ne razumem, zakaj ne razbremenijo plač že enkrat :glare:

črn scenarij: zjebat vse, naprtit vse prejšnji oblasti, pobasat milijarde, uvest diktaturo :afro1: Argentina here i come

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se bojim že od začetka ko so zavladali.Isto štorijo so delali leta 2000? ko so bili nekaj mescev na oblasti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako bi sprovociral to temo, da bi sedaj prišel do mnenj kolegov in kolegic, ki so , leto nazaj, tako udrihali čez vladavino LDS in kompanije.

Kaj menijo SF,Cyc,Lina ter nekateri ostali o sedanjih potezah vlade. O umiku politike iz gospodarstva,o depolitizaciji medijev, o strokovnosti sedanjih nadzornih svetov, za razliko od starih, ki so bili menda izbrani samo po politični liniji. Kaj dotični mislijo o prodaji Mercatorja,finančni podpori države Kolinski in Pivovarni Laško.

Kje je tisti nasmeh, katerega vrnitev na naše obraze je obljubljal J.J.&CO.

Kako je z obljubljeno korenito davčno reformo?

Čakam mnenja , mogoče pa tudi kakšen odgovor koga, ki se na te stvari bolj spozna.....

LP vsem

Ekola...moje mnenje je.....ne morejo vsega naredit v prvem letu....ker bi to bilo skrajno nepremišljeno in na horuk....in take reforme kot so davki bi se jaz ustrašla, če bi bila narejena 1,2,3.

Osebno jaz sem mnenja, da so preveč popustljivi oz. volilci so jih volili (vsaj jest) zaradi sprememb (ki so NUJNE saj je zgodba o uspehu zadela samo elitno peščico na račun navadnih državljanov)...jest sem bolj kirurške sorte...če je gnilo odreži in to globoko ....mediji so do sedaj vsak poiskus kakšne bolj drastične zadeve (kot je bil bolniška, Merkator, davčna stopnja, šolstvo, Delo... ) naredili vik in krik....seveda se ve zakaj-celo notarji so se jim zasmilili in otroci so baje uživali v preiskusu znanja....

In pravtako je koalicija precej pisana...in je že zaradi tega potrebno sklepati kompromise...škoda, da niso močneje zmagali....

Do sedaj nimam pripomb...le bolj odločno naprej....

PS...si včeraj spremljal Tarčo....in stanovanjski sklad?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi prizadevanja nove ablasti sta med praznike uvrščeni dve pomembni obletnici. (priključitev primorske matici jugoslaviji in priključitev slovenskih gozdov vatikanu press)

meni se rola :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa želijo na ta način destimulirati borzno šušmarstvo in vzpodbujati (zelo) dolgoročna vlaganja?

V luči krvavega delnićarskega kapitalyzma se mi takšna strategija na momente celo zdi smiselna. A kaj, ko je globalno videti, kot da ščijejo proti viharju.

Denar se mora vrteti, ljudje pa potem tudi lažje pozabijo na socialne aspekte tvorbe, ki se ji reče družba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda tuhtat. Itak se vsakem jebe za vse važn da je na stolčki inda jih čimveč potunka. Aja pa da v mandatu čimveč zasluži.

Kelo v roke pa fušat. :!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda tuhtat. Itak se vsakem jebe za vse važn da je na stolčki inda jih čimveč potunka. Aja pa da v mandatu čimveč zasluži.

Kelo v roke pa fušat. :!!!!

tole je dobr povedan :worship: :worship:

take bedarije počnejo,da .........eh brezveze :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bilo govora o manjših davkih... A to so spremembe na boljše ?!?

Vlada nacrtuje povisanje DDV

Stopnji DDV se bosta v letu 2007 povisali za odstotno oziroma pol odstotne tocke, in sicer na 21 in na devet odstotkov ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da si bajukec vsako minuto kaj dodatnega izmisli a kolikor sem ga včeraj zvečer razumel ima to povišanje davka iz 20 na 21 samo kot neko varovalo če na "drugi strani" preveč popuši ! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo pa ima zadeva tudi svojo svetlo plat. Recimo tolele:

1. Ljudje preprosto nismo srečni, če ne pizdimo

2. Davki, prispevki in ostalo sranje so neke vrste pristojbina, ki jo moramo plačat, da lahko pizdimo

3. Kot vidimo, bo ta pristojbina v kratkem prebila vsak razumni plafon

4. Posledično smemo pizdit po mili volji

5. Ergo smo blazno srečni

Simpl, ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bilo govora o manjših davkih... A to so spremembe na boljše ?!?

Vlada nacrtuje povisanje DDV

Stopnji DDV se bosta v letu 2007 povisali za odstotno oziroma pol odstotne tocke, in sicer na 21 in na devet odstotkov ?!?

ja iz hvaljenja o plačevanju DDV po realizaciji so rajše prešli na dvig DDV :angry: pizde pohlepne, oni prej se saj niso ustili z nečem kar itak niso imeli interesa naredit. :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sloni si zapomnijo:

100 000 novih delovnih mest

nov stadion

dokončanje privatizacije

manjši sodni zaostanki

dokončanje avtoceste KP-Lendava do 2000

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola...moje mnenje je.....ne morejo vsega naredit v prvem letu....ker bi to bilo skrajno nepremišljeno in na horuk....in take reforme kot so davki bi se jaz ustrašla, če bi bila narejena 1,2,3.

Osebno jaz sem mnenja, da so preveč popustljivi oz. volilci so jih volili (vsaj jest) zaradi sprememb (ki so NUJNE saj je zgodba o uspehu zadela samo elitno peščico na račun navadnih državljanov)...jest sem bolj kirurške sorte...če je gnilo odreži in to globoko ....mediji so do sedaj vsak poiskus kakšne bolj drastične zadeve (kot je bil bolniška, Merkator, davčna stopnja, šolstvo, Delo... ) naredili vik in krik....seveda se ve zakaj-celo notarji so se jim zasmilili in otroci so baje uživali v preiskusu znanja....

In pravtako je koalicija precej pisana...in je že zaradi tega potrebno sklepati kompromise...škoda, da niso močneje zmagali....

Do sedaj nimam pripomb...le bolj odločno naprej....

PS...si včeraj spremljal Tarčo....in stanovanjski sklad?

Strinjam se,da se ne da narediti vsega naenkrat.

vendar pa bi v enem letu že morali urediti vsaj nekaj stvari.

Edina resna poteza je znižanje notarskih tarif, kar je bil res že čas. Pa Bračun naj bi nekaj denarja preusmeril iz zavarovalnic tja, za kar je bil namenjen (bolnikom).

Drugače pa je vse, kar so naredili to, da so praktično zamenjali ,( ali pa so čisto na tem) nadzorne odbore in vodstva skoraj vseh podjetij, kjer ima država prste vmes.

Dobre službice za zveste sluge??

Vem, da je tudi LDS delal enako. Vendar je zaradi tega izgubil volitve.

Jaz sicer nisem volil za janšo, sem pa mu po volitvah dal možnost, da me prepriča.

Pa se bojim, da me ne bo. Mislim, da je tudi že čas za menjavo kakšnega ministra.

Bajuk mi nekako ne " paše" na mesto, na katerem je. Pa še kdo, mogoče.

Na oblast je prišel zato,(pa tudi obljubljal je), da bo uvedel sistemske spremembe.

Dogaja pa se po moje to, da je sistam isti, le pri koritu so se zamenjali. Ljudje pa izgubljajo še tisto nekaj nasmeha na ustih, kar jim je ostalo od prej...

Pa, da vidimo......

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo Pukšiča še v Talum spravijo pa Slivnika na Delo potem pa začnejo ! :grim Obljuba dela dolg, vlada pa nesnago ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabi na Jerovška, v bistrici si srčno želimo da ga dajo čim dalj od nas! nam onesnažuje mentalno okolje :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudstvo je sito muhastega vremena in postaja vse bolj apatično. (vlada se je odločila zamenjati nadzorni svet meteorološkega zavoda in nagnati cegnarjevo, velkavrha in trontlja press) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!