Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

zdaj pa razumem še manj :?

a ni vlada ZAČELA DELAT že veliko časa nazaj ?!

Ker da dela neumnosti sem bral, torej dela :)

pa o enih nalepkah so pisali, pa o notarskih tarifah...

al pa to ni ta vlada :? :? :?

Je to tista vlada ki; enkrat dela, pa ne dela

enkrat bela, drugič črna

multipraktična; po potrebi :OK:

Kar pa se verske oskrbe tiče sem do tega čist indeferenten

Po ustavi; pravica osebne volje in prepričanja

Nima pa definitivno to nobene veze z ločevanjem cerkve od države, ker dejansko pomeni ločenost cerkve od države.

Bolj problematično se mi zdi financiranje verskih skupnosti, čeprav pa je s tem zagotovljena enakopravnost teh.

Ni enostavno, priznam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi volk... glede na to, da so že TTOOOLLIIKKOO naredili (baje) ne govorim več NOVA vlada... ampak samo še vlada.... torej trenutna vlada........

in sem rekla, da sedaj vidim že prve "plodne" rezultate njihovega dela.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi volk... glede na to, da so že TTOOOLLIIKKOO naredili (baje) ne govorim več NOVA vlada... ampak samo še vlada.... torej trenutna vlada........

in sem rekla, da sedaj vidim že prve "plodne" rezultate njihovega dela.......

Mislim da je pisalo, da je ZAČELA delat

Vendar si ne upam trdit . :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater.. te skoraj ne bi prepoznala, ko si imela to kapico na glavi.....

lepa fotka ,samo jajca ti ven gledajo  .)

se mi je zdelo, da ni brez, da jih ma

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej dobro kaj bo pisalo v specifikaciji računa...drobni tisk, rečmo...prispevek za indoktrinacijo...ups pluralizacijo... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že piše: za brankota grimsovega  :devil: , ki posluša klasiko, otrokom pa nažiga atomik harmonik !  :P

Mislim da tamala dva, še v plenicah, njemu nažigata še kaj hujšega; Vokalni Duo Stereo dretje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je zelo dobra tista izjava...to je pač politika...demokracija zgolj omogoča, da si to premoženje ne delijo vedno isti in ne obljubljajo vedno isti....kar je prav...zatorej pristaši prejšnjih vlad STFU in počakajte te 4 leta, da bo spet po vaše in bodo sleparili vaši politiki.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je zelo dobra tista izjava...to je pač politika...demokracija zgolj omogoča, da si to premoženje ne delijo vedno isti in ne obljubljajo vedno isti....kar je prav...zatorej pristaši prejšnjih vlad STFU in počakajte te 4 leta, da bo spet po vaše in bodo sleparili vaši politiki.... :)

STFU pa ni del "demokratičnega koncepta"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso vsi politiki naši?

Samo z enimi se manj strinjamo z drugimi pa bolj??

Mene je samo trenutno malo sram, da imamo take "naše" politike na vrhu.... še vedno so pa "naši"...... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub vsemu, bodo odfurali VSAJ ta 4 leta..trenutno je levica bol boga in tisti, ki poskušajo vzet krmilo v roke so nezanesljivi...Drnovšek je bil kar je bil, a sedaj ga ni s tako karizmo in dovolj odločnega za prevzet vodenje levega "razsula" kot bi bil človek njegovega kova, nek "tehnokrat" tipa Rop ali jokalca a la Školjč ne bo uspel. no še dobro, da tudi desničarji lovijo svoj rep in grizejo lastne noge in si veselo kopljejo jamo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal bo po moje potrebno kar dva mandata.... samo potem bodo pa pošteno sfukali kar še ni sfukanega..... tako da bo spet velika večina za desno stran......

Sej itak je večina narejena po sistemu kamor gre štrik, gre pa še bik...... al kako že :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša država je žal v pizdi zarad svoje majhnosti, lege in zgodovinskih dejstev... Tega se žal ne da spremeniti -tega ne bi mogli popraviti ne levi in seveda tudi ne desni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!