Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

Na zalost imajo prevec discpilinirano volilno telo, ki tudi v primerih ocitnih pizdarij ni sposobna treznega in kriticnega premisleka.. Ker kako si drugace razlagati Goebbelsov zakon o RTV, pa kako krajo Mercatorja, ipd... Za take prodaje bi morali letet vsi, na celu z predsednikom vlade... Ampak to se grejo v razvitih demokraticnih druzbah, ne pa pri nas...

Pozna kdo od Bajage pesem "Pada vlada" ?? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokaži mi eno "RAZVITO DEMOKRATIČNO DRUŽBO" he he he :afro1: zelo razvita demokratična družba je skoraj nerazločljiva od socializma :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..trenutno je levica bol boga in tisti, ki poskušajo vzet krmilo v roke so nezanesljivi...:lol:

nič navijaško, ampak se mi zdi da je trojica kandidatov Vajgl, Kacin in Školč sprejemljiva, a odločil bo "teren" ! Če ne drugo, vsaj to da kandidirajo trije ! No če pa greš na teren pa se mi že zabruhne pri lastnem županu, ki je na zadnjih volitvah kandidiral na LDS listi z izjavo da on ne more biti v opoziciji (prej SLS) in da je zato prestopil k "zmagovalcem" !

TC vs. Che :BUA: : kdaj ?

ko bodo upokojenci ugotovili da se jim pokojnine nižajo !

ko bo še kakih 10 tisoč dodatno brezposelnih !

... o ostalih politikantskih "prevarah" pa ne smem... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugo, vsaj to da kandidirajo trije !

IMHOhja, od tega vsaj en (verjetno dogovorjen) kanonfuter..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša država je žal v pizdi zarad svoje majhnosti, lege in zgodovinskih dejstev... Tega se žal ne da spremeniti -tega ne bi mogli popraviti ne levi in seveda tudi ne desni ...

So zgodovinska dejstva vzrok al pa posledica?!

Zgodovinsko dejstvo je tudi prikrojen šolski sistem s katerim se je produciralo ovce. Tist ki pa ni hotel bit ovca je pa šel revidirat svoje mnenje na morje, na otok, Goli.

Mislim, da se moramo še naučit politične kulture in naučit uporabljat orodje, ki nam ga demokracija nudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdaj bodo producirali kaj? svetopisemske ovce <_<

naše šole so čisto uredu ble, tudi tako kritizirano "usmerjeno izobraževanje" ni bilo tako zanič iz lastnih izkušenj. .)

desničarji trenutno hodijo po tankem ledu in tega se mister JJ še kako zaveda...ni lahko obrnit kolo časa rikverc. on še vedno uživa podporo dela ljudi zaradi svoje vloge leta 91 in če bo hotel obstati več časa na oblasti, se bo nujno moral distancirat (kar se je malo že) od raznih preveč zagretih "kontrarevolucionarjev"....ker pač ni cela slovenija bela...vsaj do srede novembra še ne... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ste videli mladinca JJ v Studiu City? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So zgodovinska dejstva vzrok al pa posledica?!

Zgodovinsko dejstvo je tudi prikrojen šolski sistem s katerim se je produciralo ovce. Tist ki pa ni hotel bit ovca je pa šel revidirat svoje mnenje na morje, na otok, Goli.

Mislim, da se moramo še naučit politične kulture in naučit uporabljat orodje, ki nam ga demokracija nudi.

Ocitno ta mnogokrat kritizirani solski sitem le ni bil tako dosleden v produciranju ovc in revansizmu, saj so v tem sistemu lahko diplomirali, magistrirali in celo doktorirali celo taki, ki so odkrito sodelovali med vojno z okupatorjem (i.e. bivši drz.tozilec Drobnic), ampak to je ze :topic:

Z zadnjim stavkom se pa popolnoma strinjam, ampak trenutno smo zakorakali kar nekaj desetletij nazaj na tem podrocju. Ker kako drugace razumeti poizkus politicnega monopola na drz.RTV, pa Delu, pa se kje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pisanju si večkrat pridete v nasprotja

Janša ne bo nikoli dovolil, da bi mu ministri solirali

Ne bo dovolil kakršnen koli vpliv cerkev na državo in še manj na njega

in bluzenje v tej smeri je samo papagiranje ovc iz medijev

Cerkev nam lahko en k.... škodi, prej nam bo vse drugo

S primerjavo koliko je bil vreden bivši šolski sistem so se ukvarjale že mnoge študije in raziskave. In rezultati so dostopni.

Samopoveličevanje lastnega znanja je zelo zančilno za

Ma saj nima smisla.

Škoda da ta stran ne služi argumentiranemu, opr. izjemam, izmenjavanju mnenj, idej in predlogov

Papagiranje tistega kar se da prebrat in slišat drugje me res ne zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk, zdej bi te pa resno prosila za tvoj argument. Od kod ti podatek, da Janša ne bo pustil vpliv cerkve? Res bi bila vesela, če bi temu lahko verjela. A žal ne morem. Ena od stvari (mogoče mala, a vseeno očitna) je bila, da bi v policiji uvedli enega duhovnička, ki bi za zgledno dobro plačo (glede na to, da živi in biva na račun cerkve je ta plača odlična) delal praktično nič. Dajal neko moralno duhovno podporo. Komu že?

Jaz žal Janše iz te plati ne poznam tako dobro, da bi lahko trdila, da je to res. Vsekakor bi bila pa vesela, če bi mi lahko argumentiral in mi strahove pomiril......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prav Janša osebno?...no Pupa jaz ti povem, da ni ravno vernik...in Pupa cerkev je v državi skoz...vedno in pri vseh oblasteh...je zraven...ker taka je...in nihče se ne brani njenega denarja in črede, ki gre z njo...eni to skrijejo...drugi pokažejo bolj javno...in tepci vidijo le tisto kar jim nekdo javno pokaže......in verjami tisto kar vidiš ti (duhovnik v službi policije)...je le futer za take kot ti...da se vrešči.....

Dej vzami si no kakšno knjigo v roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So zgodovinska dejstva vzrok al pa posledica?!

Zgodovinsko dejstvo je tudi prikrojen šolski sistem s katerim se je produciralo ovce. Tist ki pa ni hotel bit ovca je pa šel revidirat svoje mnenje na morje, na otok, Goli.

Mislim, da se moramo še naučit politične kulture in naučit uporabljat orodje, ki nam ga demokracija nudi.

Strinjam. To učenje je žal boleče in dolgotrajno... Ljudje so pa zaposleni s šihtanjem in plačevanjem kreditom ter modrovanjem, namesto, da bi odločali... Aja, pa še zelo časovno potraten hobi imajo skorajda vsi - faušijo, ki tradicionalno izredno bogato obrodi prav na tej zaplati zemlje, imenovani Zlovenija... :P

Volk, zdej bi te pa resno prosila za tvoj argument. Od kod ti podatek, da Janša ne bo pustil vpliv cerkve? Res bi bila vesela, če bi temu lahko verjela. A žal ne morem. Ena od stvari (mogoče mala, a vseeno očitna) je bila, da bi v policiji uvedli enega duhovnička, ki bi za zgledno dobro plačo (glede na to, da živi in biva na račun cerkve je ta plača odlična) delal praktično nič. Dajal neko moralno duhovno podporo. Komu že?

Jaz žal Janše iz te plati ne poznam tako dobro, da bi lahko trdila, da je to res. Vsekakor bi bila pa vesela, če bi mi lahko argumentiral in mi strahove pomiril......

Strinjam se kvečjemu, da naj zaposlijo po enega od vsake večje religije ... Pa na koncu predlagam, da vzamejo še mene kot vodjo kontra-religionistov...

Pupa - ne bit malenkostna ... Vera in cerkev nista nujno in totalno slaba stvar. Saj to ti je že jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da naj zaposlijo po enega od vsake večje religije ...

Ali še bolje, naj v vsakem vladnem resorju namesto ministra instalirajo ministranta. Tako vsaj ne bo dodatnih stroškov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cerkev je v državi skoz...vedno in pri vseh oblasteh...je zraven...ker taka je...in nihče se ne brani njenega denarja in črede, ki gre z njo..

Še nismo v fazi, ko bi se lahko branili njenega denarja...trenutno se moramo braniti njenega pohlepa po vsem, kar ji in kar ji ne (moralno in stvarno) pripada... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prav Janša osebno?...no Pupa jaz ti povem, da ni ravno vernik...in Pupa cerkev je v državi skoz...vedno in pri vseh oblasteh...je zraven...ker taka je...in nihče se ne brani njenega denarja in črede, ki gre z njo...eni to skrijejo...drugi pokažejo bolj javno...in tepci vidijo le tisto kar jim nekdo javno pokaže......in verjami tisto kar vidiš ti (duhovnik v službi policije)...je le futer za take kot ti...da se vrešči.....

Dej vzami si no kakšno knjigo v roke...

in kakšno ti predlagaš da bom tako razsvetljena, kot si ti??

Sicer pa, tega tudi ne vem, ali je vernik ali ne. Lahko zagotovo trdiš, da ni?

Strinjam se kvečjemu, da naj zaposlijo po enega od vsake večje religije ... Pa na koncu predlagam, da vzamejo še mene kot vodjo kontra-religionistov... 

Pupa - ne bit malenkostna ... Vera in cerkev nista nujno in totalno slaba stvar. Saj to ti je že jasno?

definitivno. Jaz še vedno pravim, da sem vesela, da nekaterim vera v boga in cerkev kot inštitucija pripomoreta do boljšega počutja - čeprav je meni osebno to mim.

Ne gre za to, da jaz cerkev avtomatično jemljem za slabo.... daleč od tega. In nisem malenkostna, samo moti me, da piše volk, kako se nič ne komentira, potem pa poda neko izjavo. In sedaj jaz rabim njegov komentar na to izjavo. In kot sem napisala, bi bila zelo vesela, če bi mi nekdo, ki ga res dobro pozna in njegovo politiko, ali pa mogoče kar on sam povedal, da nima nobenega interesa cerkev mešati v državo. Sej vera kot taka nima veze s tem - moti pa me inštitucija malo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljse, da privlecete titeja in konsorte iz naftalina (bolj levo itaq ne gre) - bomo (mi v tujini, ne slovenci v sloveniji) spet sluzili mastno na racun samoupravljanja in podobnih bedarij. :naughty:

(da popestrim zahojeno debato "papagiranja" :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice: osterajher ti se izloči, dovolj dolgo smo vam monarhijo reševali!!!!!!!!!!!

lina: daj mi en kontakt, jaz nimam predsodkov pa bi biznis z NJIMI delal! za par mio naredim obhajilo tudi, pa JJ.ja si dam za ozadje na mobiju :grim

pupa: saj si bla OK, ampak avatar te je zjebal! :P

pervy: daj ne se pizdit pa probaj kaki biznis z cerkvo naredit, za začetek prodaj seznam grešnic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupim! seznam grešnic... :kva2: in sliko od titeja he he he :afro1:

enih par jih je MS-jovk - still wanna know? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa..glede na tvojo razgledanosti ti akterja slike ne bi smela delati težav...tudi ,,kaj se na sliki ,,dogaja,, naj ne bi bila zagonetka...ali pač?

Pervy..tudi jaz bi biznisirala z njimi pa sem premajhna riba...(baje so redni plačniki :) )

post-1392-1129060253.jpg

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy..tudi jaz bi biznisirala z njimi pa sem premajhna riba...(baje so redni plačniki :) )

Lina tebi dam na puf, ni panike :P

poznaš koga drugega ko ima vsaj birmo narejeno? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se....žal...pomagaj si sama in tudi bog ti bo pomagal :kva2: ....začneš lahko z raziskovanjem kdo hudiča je na sliki zraven kučija, kaj je dobil, kaj je bil, kaj ga je naredilo tako posebnega...?

Saj veš koliko si človek zapomni če se mu vse k riti prinese ali pa da sam išče...in se sprašješ malo to malo ono....kako da je na Poljskem cerkev tako močna?...kjub železni zavesi...kako je cerkev peživela 2000 le...kako jim je uspelo kljub vsem pizdarijam ki so jih počeli, zakaj jih enostavno vsi ne sovražijo, zakaj so tako izobraženi (tudi naravoslovne vede) in verjamejo v take pravljice ob vseh dokazih proti......kaj imajo od tega... če še familije ne morejo imet....Zakaj jih komunizem enostavno ni odrezal stran..čemu?...zakaj je bill Jezus zadolžen za vino na bogati svadbi če je bil navaden reven tesar, ki je bil dokaj ,,problematičen,, kot znanec v tistih časih??....Verske vojne v Nemčiji, zakaj Vatikan, kaj je z Avignonom, kaj je Krekova banka.......

ni instant rešive...definitivno pa za začetek preberi sveto pismo... :closedeyes:

Zakaj ti država prizna narejeno fakulteto...in dr in vse kar se da...če maš teološko fakulto narejeno? Kje je zdaj ločenost države od cerkve'

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!