Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

res misliš, da na določena vprašanja obstajajo instant odgovori?

hmmmmmmmm črno/belo.............

Ne, na zalost samo BELO... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, bogi Bajuk je celo malo začel delat, pa je že moral k zdravniku zaradi preotrujenosti.......... :(  :(

Jaz bi Grimsa peljal malo k zdravniku... tistemu mentalnemu... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fučkaš to novo vlado !!!

V času ex vlade se je sindikat izbojeval za dodatek k plači v višini 8000 sit neto,ki ga je refundirala vlada. Ta "pogodba" je veljala eno leto in ker je to leto poteklo, pa še nova vlada, dodatka več ni. Posledično temu imam 8k plače manj :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk, zdej bi te pa resno prosila za tvoj argument. Od kod ti podatek, da Janša ne bo pustil vpliv cerkve? Res bi bila vesela, če bi temu lahko verjela. A žal ne morem. Ena od stvari (mogoče mala, a vseeno očitna) je bila, da bi v policiji uvedli enega duhovnička, ki bi za zgledno dobro plačo (glede na to, da živi in biva na račun cerkve je ta plača odlična) delal praktično nič. Dajal neko moralno duhovno podporo. Komu že?

Jaz žal Janše iz te plati ne poznam tako dobro, da bi lahko trdila, da je to res. Vsekakor bi bila pa vesela, če bi mi lahko argumentiral in mi strahove pomiril......

Za zadovoljiv in argumentiran odgovor bi rabil kar nekaj časa, ki ga pa nimam :(.

Iz analize njegovega delovanja, dejanj, prideš do del odgovora.

Svoj čas sem mel "opravke" z njim.

NJegove osebnostne lastnosti (vendar moraš sestavit tisto kar piše Slivnik in Mladina).

Tisti duhovnik v vojski in policiji je tud za mene nepotrebna folklora, vendar če kdo to želi...

Pravica/ustava

Financiranje (če) teh in podobnih stvari naj uredi zakon. Z ustavo je zagotovljena ločenost države in prek tega se ne bo šlo tudi če bi se hotelo izigravat. (kot je to bil že primer s proporcionalnim volilnim sistemom)- Sestava ustavnega sodišča.

Potrebna dvotretjinska večina. Referendum. (nekaj konkretnih in funkcionalnih varovalk)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res misliš, da na določena vprašanja obstajajo instant odgovori?

hmmmmmmmm črno/belo.............

ne.....v to verjameš ti.

A gledaš ob petkih ob osmih zvečer dokumentarec o Davinčijevi šifri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne!

Sem prebrala že knjigo in sem si neko sliko in mnenje na podlagi tega ustvarila. Sem tudi poslušala razne komentarje raznih cerkvenikov, ki so kritizirali to knjigo in sem si na podlagi tega ustvarila svoje mnenje. Sem pa tudi eno oddajo na discovery-ju gledala nedolgo nazaj tudi v vezi s tem.

Zakaj?

Sicer pa, kar sem hotela povedati, da so zgodovino vedno pisali zmagovalci. Kar pomeni, da lahko preberem še toliko knjig in pogledam še toliko oddaj o zgodovinskih dejstvih, vedno se predstavi eno plat. Zato je najbolje pač vedeti obe plati in se potem odločiti za lastno menenje. Kako? Več ali manj po občutku, nažalost. Zato se mi zdi kar malo smešno, da rečeš, kaj naj si pogledam in preberem itd..... ko sama dobro veš, da je napisano tako, kot bi si želeli, da bi se bralo in ne tako, kot je bilo res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne!

Sem prebrala že knjigo in sem si neko sliko in mnenje na podlagi tega ustvarila. Sem tudi poslušala razne komentarje raznih cerkvenikov, ki so kritizirali to knjigo in sem si na podlagi tega ustvarila svoje mnenje. Sem pa tudi eno oddajo na discovery-ju gledala nedolgo nazaj tudi v vezi s tem.

Zakaj?

Zaradi splošne razgledanosti, Pupa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali stalno premlevanje iste stvari pomaga pri povečanju splošne razgledanosti?

Če zraven vedno znova probaš razmišljat - DA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se strinjam, samo mi je pa tudi potrata časa poslušati in gledati ena in isto stvar iz različnih zornih kotov.

Sicer pa mislim, da ni Lina zaradi tega vprašala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se strinjam, samo mi je pa tudi potrata časa poslušati in gledati ena in isto stvar iz različnih zornih kotov.

Sicer pa mislim, da ni Lina zaradi tega vprašala  .)

Men pa ravno to šteje; Videt eno isto stvar iz različnih kotov

A ni poanta debatiranja in izmenjave mnenje ravno to

in s tem dodelave lastnega stališča,videnja

Nikakor ne delam tega zato, da bi širil svoje prepričanje kot zveličano, še manj pa pa da bi spreobračal ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk - dodal bi še en aspekt zaplankanosti ljudskih množic: ko si o nečem, na podlagi splošnega javnega mnenja, ustvarijo "svoje mnenje" (zgolj posvojijo idejo neke dovolj glasne skupine), se g aoklepajo kot pijanec plota in ga niso pripravljeni niti malo, kaj šele domala diametralno spremeniti ... Nihče ni pripravljen znova premisliti stvari in seveda dejansko sprejemati argumentov oponentov... Ker vedno znova premišljanje in potem morda še opravičevanje spremembe mnenja pri samemu sebi in v svojem krogu ljudi je zamudno delo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk - dodal bi še en aspekt zaplankanosti ljudskih množic: ko si o nečem, na podlagi splošnega javnega mnenja, ustvarijo "svoje mnenje" (zgolj posvojijo idejo neke dovolj glasne skupine), se g aoklepajo kot pijanec plota in ga niso pripravljeni niti malo, kaj šele domala diametralno spremeniti ... Nihče ni pripravljen znova premisliti stvari in seveda dejansko sprejemati argumentov oponentov... Ker vedno znova premišljanje in potem morda še opravičevanje spremembe mnenja pri samemu sebi in v svojem krogu ljudi je zamudno delo ...

Podpišem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, svoje napake je težko priznat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno komu?!

meni ni...... pa ni poanta v tem.

Symru se zelo strinjam s tvojo izjavo, le da je meja med zaplankanimi ljudmi, ki slepo in gluho poslušajo svoje "vodje" in med takimi, ki imajo taisto mnenje, le da so si ga ustvarli sami glede na prepričanje in glede na okolice in dejstva, tanka. Ne bi rada preveč posploševala ljudskih množic, saj hitro komu krivico narediš...... Je pa tudi res, da taki ljudje nikoli ne bodo priznali, da so se jim na nekih področjih spremenili pogledi, ideologija in prepričanja....... žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ravno to šteje; Videt eno isto stvar iz različnih kotov

A ni poanta debatiranja in izmenjave mnenje ravno to

in s tem dodelave lastnega stališča,videnja

Nikakor ne delam tega zato, da bi širil svoje prepričanje kot zveličano, še manj pa pa da bi spreobračal ljudi.

da še tole pokomentiram. Hotela sem reči, da ne potrebujem identičnih informacij iz treh različnih kotov, da si ustvarim svoje mnenje.

To je tako, kot če greš brati Siol.net, pa 24ur.com, pa še kako internetno stran in vidiš, da so novice identične. Sem s tem dobila drugačen pogled na napisano? Žal ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tako, kot če greš brati Siol.net, pa 24ur.com, pa še kako internetno stran in vidiš, da so novice identične. Sem s tem dobila drugačen pogled na napisano? Žal ne!!

lenoba novinarjev, ki kopirajo piarovščine..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, bogi Bajuk je celo malo začel delat, pa je že moral k zdravniku zaradi preotrujenosti.......... :(  :(

Strašno Witty....

A si ti tut kej otrujena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno komu?!

meni ni...... pa ni poanta v tem. 

Symru se zelo strinjam s tvojo izjavo, le da je meja med zaplankanimi ljudmi, ki slepo in gluho poslušajo svoje "vodje" in med takimi, ki imajo taisto mnenje, le da so si ga ustvarli sami glede na prepričanje in glede na okolice in dejstva, tanka. Ne bi rada preveč posploševala ljudskih množic, saj hitro komu krivico narediš...... Je pa tudi res, da taki ljudje nikoli ne bodo priznali, da so se jim na nekih področjih spremenili pogledi, ideologija in prepričanja....... žal!

Še večji bedaki in ujetniki lastnih kompleksov,

če ne priznajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še tole pokomentiram. Hotela sem reči,  da ne potrebujem identičnih informacij iz treh različnih kotov, da si ustvarim svoje mnenje.

To je tako, kot če greš brati Siol.net, pa 24ur.com, pa še kako internetno stran in vidiš, da so novice identične. Sem s tem dobila drugačen pogled na napisano? Žal ne!!

Če so informacije iz različnih kotov ne morejo bit identične. :?

Tako sam razumem formulacijo; iz različnih kotov, strani,...

Tehnično: naris, tloris, stranski ris

sešteješ in dobiš 3D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so informacije iz različnih kotov ne morejo bit identične. :?

Tako sam razumem formulacijo; iz različnih kotov, strani,...

Tehnično: naris, tloris, stranski ris

sešteješ in dobiš 3D  :D

S tem dobiš fasado in streho; kaj je pa noter, pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!