Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

Alma :P in Plajstešn2

Zakaj pa pol Almo nucaš, če maš že PS2 ?? :hmm: :hmm: :hmm:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

Za pivo prnašat

Sorry k sm prow mičkenu :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boga reva, kake bedne moraš iskati, da lahko nekaj nazaj napišeš..... pejt raje kako knjigo brat...... :004

Je bedno zgolj, če je nastrojeno proti tebi?

lenoba novinarjev, ki kopirajo piarovščine..

Zato pa blogi doživljajo tak uspeh - ker novinarji niso garantirali nekih perspektiv...

PS: www.delo.si/blog ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bedno zgolj, če je nastrojeno proti tebi?

Ne, ker je ona napram meni tak uberčlovek, ki je toliko bolj izobražena, razgledana, brihtna, sposobna in oh in sploh..... in potem tako najde, da mi argumentira......

samo zato .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem pade debata o ženskih kvotah v politiki !?  :hmm:

Ženske kvote povezane z mlečnimi in subvencioniranjem gojenja koruze :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa meni se s tabo enostavno ne da dopisovat......ker se mi ne ljubi začeti pri...

Lina:....bila je ena sama celina Pangea.....

Pupa: Ne ni bla...Bajuk pa Rode bi zdej bi rada v šolah križe obeslila

Lina: :blink: :?

To bi morali storiti starši.....vzgojitelji al pa tvoj tip....kje pa je un ki te je pripravil do tega, da si se pozanimala kdo je bil Valuk....je že obupal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker je ona napram meni tak uberčlovek, ki je toliko bolj izobražena, razgledana, brihtna, sposobna in oh in sploh..... in potem tako najde, da mi argumentira......

samo zato  .)

mislim,da tu ne gre za izobraženost ... sta obe na isti stopnji ... gre za popadljivost in to, kako zelo ozkogledno nekdo nekaj zagovarja ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prav Janša osebno?...no Pupa jaz ti povem, da ni ravno vernik...in Pupa cerkev je v državi skoz...vedno in pri vseh oblasteh...je zraven...ker taka je...in nihče se ne brani njenega denarja in črede, ki gre z njo

JJ ni vernik. Zakaj pa potem sedi pri vseh javnih mašah (kjer so politiki zraven) v prvi vrsti??

Všasih sekretar SKOJA in zagrizen komunist, sedaj pa v prvi vrsti drugje..... Sicer njegova osebna stvar, ampak človek principov, kakršen se prikazuje, pa ravno ni!!

kdo se ne brani oz.brani cerkvenega denarja??????? HALO ??? Kdaj je pa še cerkev denar DAJALA????? Razsvetli me, kot jaz vem, ga raje jemlje

Pa lep pozdrav,

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar...kot moč, upliv...in verjami tudi finančna podpora za kak projekt ......seveda roka roko umije.

Poleg tega...tudi Kučan je bil pri Papežu...in kot ,,mr. trden karakter,, ki se ne spremenja..je slovencem voščil srečen božič..kot tudi Smole...in verjamem, da nič od tega ni bilo povezano z njuno nenadno željo po božji bližini.

Pa dejta s Pupo kakšno debato razdret...ko imata vse tako posoltirano...greš v cerkev...si veren...greš na sekret...si seronja?

In če misliš da cerkev ni močAn lobij pri katerikoli oblasti...se motiš..močno

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa meni se s tabo enostavno ne da dopisovat......ker se mi ne ljubi začeti pri...

Lina:....bila je ena sama celina  Pangea.....

Pupa: Ne ni bla...Bajuk pa Rode bi zdej bi rada v šolah križe obeslila

Lina: :blink:  :?

To bi morali storiti starši.....vzgojitelji al pa tvoj tip....kje pa je un ki te je pripravil do tega, da si se pozanimala kdo je bil Valuk....je že obupal?

Ko boš pa prišla še do 21. stoletja, si pa v roke vzemi kako knjigo bontona ali pa mogoče celo kako knjigo čustvene inteligence, pa si še to preberi, da ne boš samo na zgodovinsko/političnem področju tako močna, ok?

Do takrat se pa kar drži tega, da se ti z mano ne da dopisovati - še več... tudi iz vseh ostalih tem me lahko mirno spustiš. Kažeš samo nek nivo razvoja, ki je veliko manjši, kot bi bilo pričakovati pri vsej tvoji splošni rezgledanosti........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš pa prišla še do 21. stoletja, si pa v roke vzemi kako knjigo bontona ali pa mogoče celo kako knjigo čustvene inteligence, pa si še to preberi, da ne boš samo na zgodovinsko/političnem področju tako močna, ok?

Do takrat se pa kar drži tega, da se ti z mano ne da dopisovati - še več... tudi iz vseh ostalih tem me lahko mirno spustiš. Kažeš samo nek nivo razvoja, ki je veliko manjši, kot bi bilo pričakovati pri vsej tvoji splošni rezgledanosti........

Teta...bi ti povedala o mojih rezultatih pri čustveni intelegenci...pa ti ne bom, ker boš še en kompleks več imela.

Bonton...verjami...se ga držim dokler...mi idiot ne potegne živca...takrat ga steram v Pm...kar pa pač na forumu ne smem...res življenje je prekratko, da bi nekomu z zacvikano lajtngo neki razlagala (razumel itak ne bo)...tiste dve besede pa razume tudi vsak retardiran

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar...kot moč, upliv...in verjami tudi finančna podpora za kak projekt ......seveda roka roko umije.

Poleg tega...tudi Kučan je bil pri Papežu...in kot ,,mr. trden karakter,, ki se ne spremenja..je slovencem voščil srečen božič..kot tudi Smole...in verjamem, da nič od tega ni bilo povezano z njuno nenadno željo po božji bližini.

Pa dejta s Pupo kakšno debato razdret...ko imata vse tako posoltirano...greš v cerkev...si veren...greš na sekret...si seronja?

In če misliš da cerkev ni močAn lobij pri katerikoli oblasti...se motiš..močno

Glede denarja me nisi prepričala. Verjamem, da marsikatera vlada izkorišča moč cerkve med ljudmi za svoje projekte ter to Cerkvi v kaki drugi obliki vrača. Da pa bi cerkev financirala "civilne" projekte, pri katerih ne vidi svojih koristi, pa težko verjamem.

Kar pa se Kučana tiče ter Božička Smoleta; onadva se zaradi obiska pri Papi in božične čestitke nista "odrekla" svoje preteklosti in nje principom.

Pa lep pozdrav!

Pa še to: reče se posortirano......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala....jest bi preživela celo življenje z mislijo da stvari posolimo in tako posoltiramo. :afro1:

Ni blema.... <_< .) :) :004

Pa lep vikend ..

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Padle za domovino !

Samo ne v isti jarek ! :P

Kako je bilo na Gorenjskem ? Je bil kdo zraven vlade ? Nobeden nič ne ve, ker je bilo srečanje za zaprtimi vrati ! V sporočilu za javnost so zapisali da je srečanje zaprto za javnost, sedaj pa nobeden ne ve kdo ga je zaprl ! JJ pravi da so predlagali zaprtost gospodarstveniki, neke neuradne novičke pa pravijo da je bila to želja vlade !

:hmm: ma DONAT odpre še tako zaprte riti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pol Almo nucaš, če maš že PS2 ?? :hmm:  :hmm:  :hmm:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

Za pivo prnašat

Sorry k sm prow mičkenu  :topic:

Za AVTOMOBIL oprat. :OK:

Pa ne mi reč da nisi videl njenih reklamnih za avtopralnico :eek:

in potem pade debata o ženskih kvotah v politiki !?  :hmm:

:worship: :worship: :worship:

JJ ni vernik. Zakaj pa potem sedi pri vseh javnih mašah (kjer so politiki zraven) v prvi vrsti??

Všasih sekretar SKOJA in zagrizen komunist, sedaj pa v prvi vrsti drugje..... Sicer njegova osebna stvar, ampak človek principov, kakršen se prikazuje, pa ravno ni!!

kdo se ne brani oz.brani cerkvenega denarja??????? HALO ??? Kdaj je pa še cerkev denar DAJALA????? Razsvetli me, kot jaz vem, ga raje jemlje

Pa lep pozdrav,

Damjan

Stvar politične kulture; obisk maš ipd. stvari, tudi pasjih procesij.

Nikoli ni bil sekretar Skoja.

Tist, ki reče da je JJ brez principov :eek: Lih to ga jebe al pa krasi :hmm: (brez tega bi že zdavnaj bil tam nekje kot Bavčar, Thaler, Kacin...

Cerkev je bila v zgodovini vedno orodje v rokah oblast in človek se je naućil uporabljat orodje že zelo zgodaj. vsaj nekateri

Lina&Pupa

Ne se kregat;

Vodimo ljubav i ne rat...

Dajta se zmenit-dobit, dobro poseksat, :P jezike :P primerno amortizirat

O:-)

in mnenje dobi drug odtenek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ni bil sekretar Skoja.

Tist, ki reče da je JJ brez principov  :eek: 

Sekretar SKOJ-a je meni osebno izraz za vse bivše mladinske funkcionarje v starem sistemu.

JJ je vsekakor bil član ZK,bil funkcionar družbenopolitičnih organizacij ter bil politično precej aktiven tudi v okviru ZKS oz SKJ . Potem pa se mu je nekaj zamerilo, ali pa je doživel prosvetlitev..., ali pa kaj tretjega...

Sicer pa je to njegova osebna stvar in me osebno ne moti.

Pripomniti pa moram, sicer ne bi bil zdrav!!

Principi in pravila pa ,pravijo, naj bi bili za to, da se kršijo...

Lp damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa se mu je nekaj zamerilo, ali pa je doživel prosvetlitev..., ali pa kaj tretjega...

Lp damjan

pušnil je na volitvah za predsednika ZSMS s strani Školča - tužne oči ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pušnil je na volitvah za predsednika ZSMS s strani Školča - tužne oči !  :fredy:

Mislim, da je takrat ko je blo sojenje na Roški kao bil v varianti za funkcijo. Pa da je blo bolj mišljeno kot provokacija zaradi tega ker je bil zaprt takrat

Nisem ziher.

Sekretar SKOJ-a je meni osebno izraz za vse bivše mladinske funkcionarje v starem sistemu.

JJ je vsekakor bil član ZK,bil funkcionar družbenopolitičnih organizacij ter bil politično precej aktiven tudi v okviru ZKS oz SKJ .  Potem pa se mu je nekaj zamerilo, ali pa je doživel prosvetlitev..., ali pa kaj tretjega...

Sicer pa je to njegova osebna stvar in me osebno ne moti.

Pripomniti pa moram, sicer ne bi bil zdrav!!

Principi in pravila pa ,pravijo, naj bi bili za to, da se kršijo...

Lp damjan

Po meni dostopnih podatkih ni bil funkcionar.

Polpretekla zgodovina je to že večkrat in z več plati napisala/popisala

:grim

A se ni v prejšnjem pisanju kritiziralo kršenje principov :hmm:

Hvala Sigmund :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj?

dela? al ne dela?

al se samo dela da dela?

al vsi skup nimate pojma in samo nakladate, ker:

- so "levi" izgubili

- "desni" niso dovolj desni

- vas zebe

- nimate nic bolj pametnega poceti

- se vam pred lastnim pragom ne ljubi dreka premetavati.

ce koga vse skupaj tako preklemano moti naj se spravi v politiko in vam/nam DOKAZE kaj in koliko zna/lahko naredi (bolje). do takrat pa, drago obcestvo motosvetovo, je vse skupaj samo slovenska limonada. brez nivoja in brez argumentov.

but what else is new. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih je pač bolje, da se ne dela, kot da se dela in se dela slabo. Je pa tudi res, da kar je za nekoga slabo, za drugega ni.... itd........

limonada? kaj pa potemtakem ni limonada?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj?

dela? al ne dela?

al se samo dela da dela?

al vsi skup nimate pojma in samo nakladate, ker:

- so "levi" izgubili

- "desni" niso dovolj desni

- vas zebe

- nimate nic bolj pametnega poceti

- se vam pred lastnim pragom ne ljubi dreka premetavati.

ce koga vse skupaj tako preklemano moti naj se spravi v politiko in vam/nam DOKAZE kaj in koliko zna/lahko naredi (bolje). do takrat pa, drago obcestvo motosvetovo, je vse skupaj samo slovenska limonada. brez nivoja in brez argumentov.

but what else is new. :whistle:

Ice, kaj, ko bi ti o tem, kaj je limonada, in , kaj ni SLOVENSKA limonada, odločal tam, kjer plačuješ davke, se pravi, v materi Avstriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!