Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

Po moje ideja pravzaprav ni neumna... Pač bodo morali uvozniki odškrtnit kakšen ojro od svojih enormnih marž za kvalitetnejšo uslugo - dodatno sinhronizacijo filma... konec koncev vse države res podpirajo, da se čim več govori njihov jezik, mi bi se pa temu izogibal? Moje mnenje je naj uredijo tudi sinhronizacijo če hočejo pri nas prodajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ideja pravzaprav ni neumna... Pač bodo morali uvozniki odškrtnit kakšen ojro od svojih enormnih marž za kvalitetnejšo uslugo - dodatno sinhronizacijo filma...

Kvalitetnejšo uslugo? :eek: SF, ti ga pa pihneš :lol1: Preveč unga nigra v Policijski akademiji gledaš! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je ideja za komplet sinhronizacijo mimo ! Če se še malo na SF-a navežem pri distributerjih ne gre toliko za dodatne stroške, kolikor je filmska industrija nazainteresirana za distribucijo v države ki sinhronizirajo filme. Bi pa lahko sinhronizacijo za otroški in mladinski program, ki že obstaja dvignili na višji nivo ! Prav tako kake podnapise oz. prevajalce !

Sinhronizirani filmi na avstrijski in nemški TV so neprebavljivi ! Vsi liki imajo isti glas in naglas !

To je vladi ista fora kot z zapisano kvoto slovenske glasbe na radiu ! Potem pa jo rolajo v poznih termih ker je enostavno preslaba ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Moje mnenje je naj uredijo tudi sinhronizacijo če hočejo pri nas prodajat.

Moje pa, da čimkakovostnejše podnapise. Že sedaj me pobira ko berem podnapise, kako šele me bo, ko bodo sinhronizirani in usklajeni z zakonom o javni morali. :lol1:

Le kako bodo kakšno erotiko sinhronizirali. Mi bo Milena Z. jambrala v uho v stilu "Cvetja v jeseni"? :slap:

Ja neumnosti je pa res treba prav vse pobrati. Seveda, bolj kot bo folk blesav, lažje ga bo vleči za jajca. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač bodo morali uvozniki odškrtnit kakšen ojro od svojih enormnih marž za kvalitetnejšo uslugo - dodatno sinhronizacijo filma...

Zakaj pa potem vlada to financira? :hmm:

O kakšnih uvoznikih ni bilo govora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Bojo izrezal use nasilne pa erotične prizore, :huh: pa use tist kar kvari našo mladež :slap: pol po pa tko al tko ustal sam ene 20 minut za sinhronizirat :eek:

:OK: Mačji kašl :lol1:

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne prenašam sinhronizacije- nobene, čeprav mi je smešna mislim, da poljska različica, ko je en glas za vse osebe ...

Ker se mi je zdel predlog silno trapast sem se potrudila, da sem slišala kaj več kot je povedal pop tv, ki itak vedno pove le tisto kar naj bi bilo pompozno pa čeprav je iztrgano iz celote.

Takole: Sinhronizrali naj bi samo dvd torej: kdor bo želel bo lahko dal dvd na slovenski jezik. To me ne moti. Nimam nič proti. Gluhi in naglušni imajo na teletekstu opcijo, da se jim izpisujeo ponapisi. Torej naj imajo enako pravico tudi slepi in slabovidni, da bodo lahko filme gledali kot jh bodo želeli vsaj na DVD- jih.

Konc koncev so tudi oni ljudje.

Glede denarja za slovenske filme: za tak šit kot ga proizvajajo je je vsak cent preveč.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem poslušal komentarje glede sinhronizacije na Valu 202. Najbolj posrečen se mi je zdel komentar,oz.ugotovitev poslušalca, ki je hipotetično razmišljal, kako bi bilo,če bi filme v svoj jezik sinhronizirali bratje Turki.....

Ko bi John Wayne prišel v Saloon , bi rekel : MERHABA...... ali pa SALAM ALAIKUM...... :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Gluhi in naglušni imajo na teletekstu opcijo, da se jim izpisujeo ponapisi. ...

Precej kilava in nedodelana zadeva!

Dokaj podobno sinhronizaciji. Pol stvari izpuščenih, pol pa narobe napisanih. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za primer poneumljanja z sinhronizacijo si poglejte nemcijo in avstrijo; skoraj noben ni zmozen izustiti vec kot dve, tri besede v anglescini (ali kaksnem drugem tujem jeziku) in se te so vecinoma shit in fuck.

civilizacijo hir vi kam. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za primer poneumljanja z sinhronizacijo si poglejte nemcijo in avstrijo; ...

To je pravzaprav tudi namen! Črna vlada striktno sledi poteze in načine RKC. Vse za večjo vodljivost in striženje ovčic!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno imamo parlamentarno večinsko diktaturo vlade, ki posrečeno žanje delo vseh ostalih njenih predhodnikov :grim

samo še predsedniški sistem uvedemo in ustoličimo JJ-ja. potem smo kmalu tam. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za primer poneumljanja z sinhronizacijo si poglejte nemcijo in avstrijo; skoraj noben ni zmozen izustiti vec kot dve, tri besede v anglescini (ali kaksnem drugem tujem jeziku) in se te so vecinoma shit in fuck.

civilizacijo hir vi kam. :devil:

Dodaj še Italijo........in veliko večino ostalih velikih držav Evrope.....

Poizkusi v kakem tujem jeziku komunicirat z belo večino v Parizu naprimer......

Sinhronizacija......ne hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene včas kar prime, :krneki: de bišou v gmajno :krneki: in obnovil spomine z Počka izpred 10-ih let, le sto razliko, da nebi imel slepih... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Se vidimo na naslednjih volitvah.Upam da brez JJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno že veste kako dela vlada v zadnjem času: Vlada razjezila tuje obveščevalce

Je treba res use uničit da si največji "car"? :headbang:

Vlada jih je razjezila? Ne vem, kot vem je bilo mišljeno narediti samo ,,inventuro,, v SOVI, kar ni nič narobe saj SOVA je v pristojnosti vlade in ne določene politične stranke poleg tega je bil sum o nepravilnem delovanju utemeljen. Pa nekomu ni bilo všeč in je začel tuliti in obveščati novinarje saj mu je malo mar za državo in posledice saj rešuje le svojo rit (no in rit svojih botrov). In ta krt najbrž ni iz vladnih strank.Če pa sučajno veš kdo je ta krt pa bi bilo fajn povedati, da ne bi zapravljali časa in ugleda z iskanjem.

Res je patetično, da je tudi obveščevalan služba v rokah neke poltične opcije in ne v službi države indržavljanov.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina, vse je v rokah politikov, mi smo eni navadni drekci pekci, ki smo enkrat za leve, enkrat za desne, včasih pa za nobene, jest sem vedno bolj za nobene

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina, vse je v rokah politikov, mi smo eni navadni drekci pekci, ki smo enkrat za leve, enkrat za desne, včasih pa za nobene, jest sem vedno bolj za nobene

janih

Torej si revolucionar ali pa optimist z utvarami in mislimo sej bo mogoče boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg tega je bil sum o nepravilnem delovanju utemeljen. Pa nekomu ni bilo všeč in je začel tuliti in obveščati novinarje saj mu je malo mar za državo in posledice saj rešuje le svojo rit (no in rit svojih botrov). In ta krt najbrž ni iz vladnih strank.Če pa sučajno veš kdo je ta krt pa bi bilo fajn povedati, da ne bi zapravljali časa in ugleda z iskanjem.

Res je patetično, da je tudi obveščevalan služba v rokah neke poltične opcije in ne v službi države indržavljanov.

:P išče se virtualni sovražnik države številka 1 ! krt ! jadran ?? kaj pa slovenska konjenica ? :xx:

petdest let smo iskali zunanjega sovražnika z omladincem JJ-em vred, ki je vestno pretrčaval teren in treniral ! :alien1:

take zažgane bureke še slobo ni prodajal ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada jih je razjezila? Ne vem, kot vem je bilo mišljeno narediti samo ,,inventuro,, v SOVI, kar ni nič narobe saj SOVA je v pristojnosti vlade in ne določene politične stranke poleg tega je bil sum o nepravilnem delovanju utemeljen. Pa nekomu ni bilo všeč in je začel tuliti in obveščati novinarje saj mu je malo mar za državo in posledice saj rešuje le svojo rit (no in rit svojih botrov). In ta krt najbrž ni iz vladnih strank.Če pa sučajno veš kdo je ta krt pa bi bilo fajn povedati, da ne bi zapravljali časa in ugleda z iskanjem.

Res je patetično, da je tudi obveščevalan služba v rokah neke poltične opcije in ne v službi države indržavljanov.

Dol z vlado!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno imamo parlamentarno večinsko diktaturo vlade, ki posrečeno žanje delo vseh ostalih njenih predhodnikov :grim

samo še predsedniški sistem uvedemo in ustoličimo JJ-ja. potem smo kmalu tam. :kva1:

Za domovino z Janšo - NAPREJ !

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!