Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

A je Slivnik spet barvo spremenil, ali kaj......? Je tudi SDS pomagal od znotraj uničevati.??

Saj ga (J.J.) tudi Kosmova nekaj obtožuje..... Dokler ni priplezala visoko, ji je bil dober,sedaj pa.....

Ne spoštujem ljudi, ki spreminjajo barve.....

Starina govori o pritiskih na medije, na vladno manipuliranje z delom in vecerom...

Pa neeeee... Nemogoce! Kako je lahko to res? Ce pa so vse zdaj uravnotezili in boljsevika Makarovic in Jambrek trobita prav danes o sporscenosti duha in oh in sploh odlicnem vzdusju v Sloveniji... :whistle:

:headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to je pa zdaj jeba

Janša ni zadovoljen s Slivnikom :eek:

Pa Slivnik je bil ja njegov najbolj zvesti ministrant :hmm:

al ne

še en manj za pljuvat :slap:

:whistle:

Bil zagrižen ampak očitno ne dovolj.

Ne glede na to v kakšnih odnosih sta je Sobotna priloga postala za en kurc. Mi je čisto vseeno komu je lezel Slivnik v rit ampak je pa konkretno tja poslal edino prilogo Dela, ki sem jo še kdaj z zanimanjem prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to je pa zdaj jeba

Janša ni zadovoljen s Slivnikom :eek:

Pa Slivnik je bil ja njegov najbolj zvesti ministrant :hmm:

al ne

še en manj za pljuvat :slap:

:whistle:

ideali se rušijo, gradi se Novi Svet. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem v zadnjem pisanju hotel namignit, kar sem že večkrat povedal, da stvari še zdaleč niso tako transparentne in očitne. Kot večkrat kdo trdi.

In da vsaka oblast in kdorkoli že bil rabi potentno opozicijo-nadzor.

In ta potentni nadzor niso primerki ki so proti ker so proti

Neargumentirano blejanje ne pomaga. Pomaga ravno tistemu proti kateremu se oglaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neargumentirano blejanje ne pomaga. Pomaga ravno tistemu proti kateremu se oglaša.

Vedno bolj se dokazuje, da vecina neargumentiranega blejanja ni bilo neargumentirano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neargumentirano blejanje je uporabljala ravno sedaj vladajoča koalicija ko je bila opozicija. 9/10 reči je bila ena sama nepregledna megla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem v zadnjem pisanju hotel namignit, kar sem že večkrat povedal, da stvari še zdaleč niso tako transparentne in očitne. Kot večkrat kdo trdi.

In da vsaka oblast in kdorkoli že bil rabi potentno opozicijo-nadzor.

In ta potentni nadzor niso primerki ki so proti ker so proti

Neargumentirano blejanje ne pomaga. Pomaga ravno tistemu proti kateremu se oglaša.

Žal je sedanja opozicija res zelo uboga. LDS se ne najde, Zares še ni zaresen,SD se s Pahorjem skorajda udinja pri JJ, Jelinčič je pa itaq običajno tam, kjer kaj delijo....

Kot opozicija je bil JJ veliko bolj prepričljiv in močan, čeprav je tudi on v glavnem blejal brez veze,predvsem pa to, kar je narod želel slišati.

Sedanji pa še tega ne znajo...imajo sami s seboj preveč posla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj se dokazuje, da vecina neargumentiranega blejanja ni bilo neargumentirano...

In potem GorazdH potrdi:

neargumentirano blejanje je uporabljala ravno sedaj vladajoča koalicija ko je bila opozicija. 9/10 reči je bila ena sama nepregledna megla.

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Slivnik spet barvo spremenil, ali kaj......? Je tudi SDS pomagal od znotraj uničevati.??

Saj ga (J.J.) tudi Kosmova nekaj obtožuje..... Dokler ni priplezala visoko, ji je bil dober,sedaj pa.....

Ne spoštujem ljudi, ki spreminjajo barve.....

Zakaj bi barvo menjal!?

Kaj pa če je vedno iste.

Svoje.

Recimo.

Zakaj bi človeka sodili in žigosali če ima svoje, drugačno nam včasih nevšečno ali manj všečno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem z onim bljejanjem hotel nekaj drugega povedat.

Da sami z neargumentiranim udrihanjem in kritiziranjem delamo(te) uslugo poziciji.

V mutni vodi, ki ji pripomorejo smeti neinformacij in dezinformacij potem lažje se skrivajo in na koncu prepričajo ovce z nekaj obljubami, da bo pa potem bolje. Pa gre mandat še eden v Ku...

In potem lahko zopet blejemo 4 leta.

Tako kot je posmehljivo v Delo dal oglas Hit: Psi lajajo karavana...

Na to so se zanašali prejšnji in ne smemo dovoliti da bi to delali sedanji.

To je za mene demokracija in možnost odločanja in izbiranja.

Ker al bo Kaco al JJ od tega men plača večja ne bo. Zanima me edin ker od teh dveh bo delal pošteno in TUDI za mene. In to zato ker se bo bal za svojo rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj, dobro povedano.

Samo prosim ne uporabljaj v tekstu besede "pošteno", ker ko jo zagledam se mi takoj vsi rdeči alarmi vklopijo.

Je ta beseda pri nas v slo. bila že zlorabljena, posiljena, deformirana in perforirana do takšne mere, da je raje ne slišim več.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi barvo menjal!?

Kaj pa če je vedno iste.

Svoje.

Recimo.

Zakaj bi človeka sodili in žigosali če ima svoje, drugačno nam včasih nevšečno ali manj všečno mnenje.

Zato, ker je bil včasih goreč privrženec ZK, nato se jih je odrekel in izjavil, da jih je nažiral od znotraj, postal zagrizen antikomunist, ne vem sicer , če je prestopil v kakšno drugo stranko, ampak zdel se mi je, kot da zagovarja J.J.

Če ga ne bi, mislim, da se tudi ne bi vrnil na DELO, kot "zmagovalec". Za razliko od nekaterih,se mi zdi, da je on pač večkrat menjal prepričanje v skladu z sistemom...

Recimo, spoštujem Markeša, čeprav mi je sicer zelo tuj po političnem prepričanju, vendar ne spreminja mišljenja v skladu z dnevnimi dogajanji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar prebiram Slivnika(ne knjig) mi je od nekdaj svoj.

Večkrat paranojičen, skrajen

Vendar svoj.

Moje osebno mnenje in prepričanje je, da je sam še najmanj plaval s tokom.

MIslim, da se ga spomnim s konvencije za volitve; Cankarjevega dom 992? ko je kandidiral za SDZS. Član pa po mojih informacijah ni bil.

Me pa zelo zanima kaj in kdo stoji za tem pisanjem Kosmove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar prebiram Slivnika(ne knjig) mi je od nekdaj svoj.

Večkrat paranojičen, skrajen

Vendar svoj.

Moje osebno mnenje in prepričanje je, da je sam še najmanj plaval s tokom.

MIslim, da se ga spomnim s konvencije za volitve; Cankarjevega dom 992? ko je kandidiral za SDZS. Član pa po mojih informacijah ni bil.

Me pa zelo zanima kaj in kdo stoji za tem pisanjem Kosmove.

zakaj bi pa vedno moral nekdo za nekom stat, a misliš da sama ni sposobna kaj takega napisat, to je čisto razmišljanje zdajšne vlade, mogoče so jo pa ta rdeči :devil: podkupili, al kaj, vidim da res boli, če nekdo drezne v JJ

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zelo zanima kaj in kdo stoji za tem pisanjem Kosmove.

Bojim se, da tega nama ne bo nikoli dano zvedeti. Zunanjega "blišča" teh političnih igric smo deležni, da ne mislimo na druge "neumnosti" ter imamo občutek, da s prepiranjem, oglašanjem po časopisih in forumih, na koncu tudi z volitvami"kakor" soodločamo, v resnici pa se "stvari" dogajajo mimo nas , v glavnem med "posvečenimi". Ti pa so enkrat eni, enkrat pa drugi, vedno pa posvečeni,iznad nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa vedno moral nekdo za nekom stat, a misliš da sama ni sposobna kaj takega napisat, to je čisto razmišljanje zdajšne vlade, mogoče so jo pa ta rdeči :devil: podkupili, al kaj, vidim da res boli, če nekdo drezne v JJ

janih

Ne vem, materialno zaslombo po moje mora nekje imeti, saj človek v teh letih ne reskira kar tako službe in položaja....

Ne verjamem pa, da je človek principov, sicer bi v politiki težko tako visoko priplezala.

Možno pa, da je marsikaj res, saj se mi čudno zdi, da bi se je JJ odrekel po tem, ko je po njegovem prihodu na oblast začela tako bliskovit vzpon.

Je lahko imela preveč informacij...? kakšne nečedne podrobnosti....?? Mogoče tudi malo užaljenosti...??

Nikoli ne bomo vedeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da tega nama ne bo nikoli dano zvedeti. Zunanjega "blišča" teh političnih igric smo deležni, da ne mislimo na druge "neumnosti" ter imamo občutek, da s prepiranjem, oglašanjem po časopisih in forumih, na koncu tudi z volitvami"kakor" soodločamo, v resnici pa se "stvari" dogajajo mimo nas , v glavnem med "posvečenimi". Ti pa so enkrat eni, enkrat pa drugi, vedno pa posvečeni,iznad nas....

:worship:

No, nekaj takega sem sam že zgoraj hotel povedt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enega Krambergerja bo potrebno najt.kaj veš se lahko korito sprazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, materialno zaslombo po moje mora nekje imeti, saj človek v teh letih ne reskira kar tako službe in položaja....

Ne verjamem pa, da je človek principov, sicer bi v politiki težko tako visoko priplezala.

Možno pa, da je marsikaj res, saj se mi čudno zdi, da bi se je JJ odrekel po tem, ko je po njegovem prihodu na oblast začela tako bliskovit vzpon.

Je lahko imela preveč informacij...? kakšne nečedne podrobnosti....?? Mogoče tudi malo užaljenosti...??

Nikoli ne bomo vedeli...

Men se zdi, da se je ni odrekel in da je zenska dobila prevelike apetite

Prevelike oči

No tak občutek se mi zaenkrat najbolj ponuja zato pa me zanima kaj bo ko se zve kaj več oz. ko bodo vidne posledice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da se je ni odrekel in da je zenska dobila prevelike apetite

Prevelike oči

No tak občutek se mi zaenkrat najbolj ponuja zato pa me zanima kaj bo ko se zve kaj več oz. ko bodo vidne posledice.

Vprašanje, ja....

Mogoče bo čas pokazal...

Pa tudi, če ne.....meni se bliža čas dopusta, to je čas, ko se lahko najbolj (razen dec. in januarja, če je lepo vreme) poleg družini in otrokom malo bolj posvetim tudi Kužatu.....

In takrat postanem ena mila oseba, ki se ji gladko fučka za dnevno, tedensko in letno politiko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi,da bi znala ta dogajanja z A.S.K. biti samo ena diverzija

Še enega Krambergerja bo potrebno najt.kaj veš se lahko korito sprazni.

njegov sin mogoče? je par dni nazaj prvič stopil pod reflektorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!