Skoči na vsebino

Kdaj bo nova vlada začela delati?


Gregs

Priporočene objave

glih pod roke mi je prišlo...

PS: Wobewt...tudi tole je copy paste... :)

ys dodam svojo izkušnjo z bank - mene so pisno poklicali v mojo banko, da sem podpisal določene obrazce, ker če jih ne bi, bi bil res šmorn - že tako bo dosti hudo ...

matr sm bil bedak, da sem karkoli delal v SLO

BTW

Linčy

Robert je zelooo ok poba,

kar boš hitro ugotovila,

če "ti lih pod roke pride" ...

:blush:

brezzamerepress

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo nesporazumov...

...zakon je sprejela stara oblast!

Kjer se torej lepo vrnemo na naslov teme... kdaj bo nova vlada zacela delati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovorj je popolnoma enostaven:

nova oblast (bo začela delati) delala takrat, ko sprejema akte, ki so nam všečni

in

nova oblast zabušava in kaže svojo neumnost in nemoč takrat, ko sprejema akte, ki nam niso všeč.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer se torej lepo vrnemo na naslov teme... kdaj bo nova vlada zacela delati?

kolikor vem, so prve plače že dobili ... takoda - nekaj so že morali narediti, a ne? :D

oziroma vsaj "delati" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer se torej lepo vrnemo na naslov teme... kdaj bo nova vlada zacela delati?

Mede letom spreminjati dohodninski zakon je skoraj nemogoče. So pa že napovedali spremembe za leto 2006. Živi bili pa videli. :hmm:

Sam sem upal, da bodo reformo preložili in prevetrili. Upanje ni pomagalo. :(

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE mene prasas bol da ne zacne delovat...ZE prejsna je dost zakonov zjebala in jih poslabsala ta bo pa se slabs... :BUA: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem že zračunal, da bom plačal okoli 80.000 SIT dohodnine (tavžnt gor tavžnt dol). to vem. vse ostalo je flancanje. bom mogu se hmali poročit in naštepat par mulcev... a kej se pri nas lahko ma več žen in s tem več otrok in olajšav? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom mogu se hmali poročit in naštepat par mulcev... a kej se pri nas lahko ma več žen in s tem več otrok in olajšav?  :lol1:  :lol1:

Ti kar štepaj. :yes: :yes: :yes:

Se otročički res niso za nič drugega dobri, kot za kakšno olajšavco... <_<

Še dobro, da nič ne zahtevajo : ne jejo, ne pijejo, ne rabjo papmpersk, vozička, jih ni treba oblečt, ne rabjo igrač, ne hodjo v šolo, ne smučajo, ne kolesarijo, ne marajo hodit na morje in v bazene, nočejo, da jih vpišeš v glasbeno šolo ali na balet ali v ustvarjalne delavnice.... skratka....

ti jih lepo naštepkaš in so kar tam. :)

Ti pa lepo olajšavce nabijaš. :yes: :yes: :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnoveša ugotovitev

Vlada bo pričela s konkretnim delom,ko bo Marjanček Podobnikov zasedel kakšno pomemno funkcijo......

Šele takrat se bo RESNIČNO začelo z delanjem škode.

Vir 24 kur.........Marjanček hlepi po pomembni funkciji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mede letom spreminjati dohodninski zakon je skoraj nemogoče. So pa že napovedali spremembe za leto 2006. Živi bili pa videli. :hmm:

Sam sem upal, da bodo reformo preložili in prevetrili. Upanje ni pomagalo. :(

zakon kot tak bi lahko zamrzili, ki ga kot vlada oz. parlement lahko. In tega NISO naredili. Zakaj ne? Ker bodo tako lepo dobili iz dividend in obresti iz preteklosti od vseh tistih, ki so lepo varčevali vsa ta leta in dobivali dobre donose.... in ko bodo to nabrali, bodo spremenili zakon

hura........... :OK: mater, bodo veliko naredili.......

In da še enkrat omenim, da je tak zakon kot je neustaven, ker obdavčuje za nazaj.....

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da še enkrat omenim, da je tak zakon kot je neustaven, ker obdavčuje za nazaj.....

Zaenkrat ta zakon ni spoznan kot "neustaven". Je morda kdo že dal kakšno vlogo na ustavno sodišče (ali kam že)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa sej od naju kej dost ne bojo pobral... Pomoje se mata bolj kak Zoki pa Mermal za trest... Če smo že pri tem... Zakaj pa tem bogatunom noben ni kej dost pobral v vseh teh letih ko so mel možnost? Men ni jasno zakaj bi se mali ljudje zgražal nad tem, da bogati tud kej primaknejo če do zdej niso nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat ta zakon ni spoznan kot "neustaven". Je morda kdo že dal kakšno vlogo na ustavno sodišče (ali kam že)?

Baje.....da še ne!!!!!!

Ampak naš Pupek to VEEEEEEEEEEEEEEEE

Pupa za ustavnega sodnika!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. O tvojih.....iz česa sklepaš da je človek nesposoben...

2. V bistvu so mi taki ljudje kot ti smešni...velja samo tisto kar nosijo v glavi...jest vem zgolj to kje in kako aktualen podatek najdem....v glavi je po navadi zgolj osnutek, še posebaj za stvari, s katermi se ne obremenjujem vsak dan.

Zadnjič, Lina:

1. Yst nisem nikjer trdil, da je on nesposoben. Enostavno si si izmislila.

2. Ne gowort o tem, k me niti ne poznaš. Tko, da se ne spuščaj na osebno raven. Deal?

Yst tega ne počnem, tko, da prčakujem isto tudi od drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Yst tega ne počnem, tko, da prčakujem isto tudi od drugih.

mislim, da bo Lina to upoštevala

vlada pa ne - tko da Robi - ne si delat iluzij glede Janše

;)

lejte

situacija je približno taka, kot če bi vi kupili hišo v totalnem razsulu, do strehe nabutano s strnjenim gnojem in vsi okoli vas (recimo znanci, prjatli, sorodniki) bi hoteli priti k vam v TO HIŠO na banket in ne bi mogli pa ne bi mogli razumeti, da je hišo treba prej počistiti, popraviti in urediti ... ter bi vas na račun tega, da še ni banketa kar naprej sekirali, kritizirali, podjebavali, metali polena pod noge, obtoževali, da imate svinjak, da so oni lačni zaradi vas ...

itd

itd

ys tudi mislim, da mora vsak razumen človek, ki kolikortoliko pozna situacijo iz prejšnje LSDvladavine pristati na to, da je treba novi ekipi dati malce več časa ...

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yur, ravno zaradi tega mandat traja 4. leta, ker nekaterih stvari enostavno ni mogoče spremeniti čez noč. S tem se strinjam in tudi razumem. Kar me pa bega je (kot je Gregs zastavil vprašanje), da so to hišo kupili par mesecev nazaj, pa še začeli niso čistiti, še celo nasprotno. Potrebno bi bilo odpreti okna in vrata, a oni so jih še zaprli..... no in to me pa res bega.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin in vse gorivo bo šlo precej gor...... Nova vlada se za razliko od prejšnje noče odpovedati trošarinam......nekako ne pridejo na to, da bi pri kapitalskih dobičkih izpolnili predvolilne obljube.... ne, najlažje je jebat reveže....

Cyc, kaj naj rečemo o tvojih tabelih.... Kapa dol, po tvoje... Po moje, pa še kaj drugega dol....

Delu čast in oblast.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delu čast in oblast.....

...pa kos kruha in kozarec vode, da nam od lakote ne crkne! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, kaj naj rečemo o tvojih tabelih.... Kapa dol, po tvoje... Po moje, pa še kaj drugega dol....

"Mojih tabelih"? :blink:

:SS :SS

Sicer pa - saj ste lepo slišali, da bo tu leto varčevanja - stara vlada je prikrila dejansko finančno stzanje. To je bilo kolikor vem rečeno ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. stara vlada je prikrila dejansko finančno stanje. ...

to = edina resnica

še ena žalostna novica (po textilu in kožarstvu)

v tem letu računa z rdečimi številkami in v naslednjem z zapiranjem proizvodnje več kot 80% SLO prehrambene ind. - kot posledica uspešne LSDjevske gospod. politike

upam, da to ne bodo naprtili Janševi vladi

ali pa

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mojih tabelih"?  :blink:

:SS  :SS 

Sicer pa - saj ste lepo slišali, da bo tu leto varčevanja - stara vlada je prikrila dejansko finančno stzanje. To je bilo kolikor vem rečeno ...  :D

Cyc sej vem, da si mlad itd... samo vseeno - wellcome to the real world

Katera država pa daje pravilne podatke o finančnem stanju ven?? Daj malo razmišlji s svojo glavo in je ne imej samo za očala nosit........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin in vse gorivo bo šlo precej gor...... Nova vlada se za razliko od prejšnje noče odpovedati trošarinam......

... jebi ga, sedaj ni volitev pred vrati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kdo ve, kdaj bo 100 dni nove vlade!?

da jim malo pogledamo pod prste.....

Sicer se rezultatov ne da narediti v treh mesecih, ampak smer bomo pa že malo videli.

Ne pričakujem čudežev, rad bi le videl, da bi mi pustili delati v miru.Ostalo bom že sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve, kdaj bo 100 dni nove vlade!?

da jim malo pogledamo pod prste.....

Sicer se rezultatov ne da narediti v treh mesecih, ampak smer bomo pa že malo videli.

Ne pričakujem čudežev, rad bi le videl, da bi mi pustili delati v miru.Ostalo bom že sam...

KKKAAAAABBUUUMMMMMMMM

tretja motosvetova vojna se je ravnokar začela....... množice pogrupirajte se.. spet nas čaka zabavno obdobje

:lol: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!