Skoči na vsebino

cez tehnicnega brez voznje cez tehnicnga


SiR

Priporočene objave

Ne, da jaz to odobravam, ampak - kolegica ima 10 let star avto z mal zjebanim rjavim pragom ... pa bi rabla cez tehnicnga it ... pa ne bi sla cez tehnicnga, ampak bi sam tist papir rada kupla. .. jst pa zdaj tuki to vprasam, a se to kje da, ali kako?

in ce se da - kake uporabne informacije? :D

ja, saj vem - to se ne dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem imel zjahanega fiata 850 smo tehničnega brez tehničnega delali v Umagu.

Samo ta namig ti verjetno dandanes ne pomaga več.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez da bi avto prpelala do tehnicnih bo bolj tezko slo, jst sem se mogu prpelat do tehnicnih, modelu sem dal kljuc v roke, odsel na kavico, cez 10 min sem dobil nazaj kljuc + papir da je tehnicni narejen.... za to ¨uslugo¨ sem odstel 10.000 SIT + tisto kar je prsu tehnicni pregled.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys VEM, da se da

tut vem kdo to dela

pa vem ke to dela

ampak

tkole v javnosti je to brez vez pisat,

ker potem kmalu nihče več ne bo imeu nč od tega

kkšn bo pa še ob službo ...

tkole Symtchy (da bo koza sita in volk cel)

predlagam ti (tkolemednama), da se ne mešaš v te zadeve ... kolegica pa naj malce povpraša pri mehanikih ... posebej tisti, ki obdelujejo HDje marsikaj vedo

:slap:

patakimotoristipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koleginico bo treba čez kolena ino našeškat.. :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam, kjer se je to še lani najbolj simpel dalo, so letos najbolj pasji. Menda so jih inšpektorji mal :fight2: .

Tko da.... težka bo!

A vedno se najde pot! Sam jaz jo ne vem. A sem :topic: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koleginico bo treba čez kolena ino našeškat.. :chase:

did so already :) zdj moram pa neki za protiuslugo narest :D

tut seks dandanes ni več tolk pocen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastonj ne bo, moreš dat avto na servis, da ti ga "pripravijo" na tehničnega. oni v resnici ne naredijo nič na servisu ampak gre pa skoz. ampak a ni bolj simpl popravit prage? to je ja poceni stvar, samo malo pšvasaš pa pobarvaš z penzlom. tehnični pa res ni problem. lahko več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te k za njenega tehničnega. Še enkrat jo daj dol, potem pa čevelj. Kaj tehnični...tako se začne. Jebeš preglede. Svet je kurba. Flodrat in pustit.

(to nisem jaz, to je alter ego. Pravi si ravno rihta štrik na podstrehi pa tuli kot žival, ker nič ne vidi in se je že parkrat kresnil po parkljih)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

did so already :) zdj moram pa neki za protiuslugo narest :D

tut seks dandanes ni več tolk pocen :D

PS: to je bil seveda JOKE. Mal šovinizma nikol ne škodi, sploh pa ne v petek pred žurom v Ortobaru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastonj ne bo, moreš dat avto na servis, da ti ga "pripravijo" na tehničnega. oni v resnici ne naredijo nič na servisu ampak gre pa skoz. ampak a ni bolj simpl popravit prage? to je ja poceni stvar, samo malo pšvasaš pa pobarvaš z penzlom. tehnični pa res ni problem. lahko več na PM.

to res drži

to je bl pocen kt nevemqwa in use variante

ys sm enkrat

eno čist gnilo prikolco za čown prodaju

lukne u nosilnih pragovih prkolce sem enostavn z ilofco zaštofu

mal oblikwau, posušu s fenam, s penzlnam prelakiru ...

ej, jebemti - zgledala je lepš kt nova -

in prodaw

s katamaranm vret (tut sesut in podobn popedenan)

prikolca se je na srečo sesula na dvoriš, kje kupc u drva prtisnu, katamaran pa na vod - bliz ubale - pa spet nbenmu nč ...

pol se mje pa kupc (pumisl tole) hvalu, kuko je na isti način use zrihtu pa na hrvaškm (u Premanturi) oboje prodaw

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi raje kupla nov prag, jo bo cenej pršu kot pa da bi gospode na tehničnih podkupla :hmm: , kar se ne sem delat :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papir o izpravnosti vozila brez, da bi majster avto sploh videl---tega ne boš dobil...razen če sta krave skupi pasla in je njegova mama tvoja teta,,.

Ponavadi se za take ,,bedarije,,,ki niso življenskega pomena-- kot so izpuh al nagnit prag da zment...vse po sistemu ,,Kdor jezika špara, kruha strada,,...torej naj teta lepo vzame pot pod noge in uporabi vse svoje čare (če ne drugega, ji bo vsaj predlagal kakega ,,fajn kleparja,,, ki ji bo pocen stvar porihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papir o izpravnosti vozila brez, da bi majster avto sploh videl---tega ne boš dobil...razen če sta krave skupi pasla in je njegova mama tvoja teta,,.

Ponavadi se za take ,,bedarije,,,ki niso življenskega pomena-- kot so izpuh al nagnit prag  da zment...vse po sistemu ,,Kdor jezika špara, kruha strada,,...torej naj teta lepo vzame pot pod noge in uporabi vse svoje čare (če ne drugega, ji bo vsaj predlagal kakega ,,fajn kleparja,,, ki ji bo pocen stvar porihtal.

lohka tep govort o čarih

Lynčica :wub:

qwa pa če gre za gospo brez čarov

takorekoč čarovnico brez listnice

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se da, ker moj moped se registrira tako da stari kliče enga tipa, ki pol sam papirje pa nalepko od tehničnega prnese :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljutomeru bi ziher prišla skoz, saj sploh nič ne komplicirajo, pa tudi 'dodatno' ni treba nič plačat :doze: Sem bil zadnjič tam na tehničnem pa ja bilo kar precej avtov z MB reg. tablico. Že tako je predrag tale tehnični pregled pol pa je treba samo še ta ti težijo za kakšne malenkosti :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Jur ..ni treba bit v kiklci in dekolteju in bit lepa...sam rečt more a ne?

Pač pogledaš po delavnici...fajn je, da ji je čim manj...najboljš, da je sam oz. sej ga že po ksihtu vidš al bo al ne bo ...in pač rečeš npr: Mal me moj nagnit prag skrbi...a se bi dal malo zamižat ...pa mal se morš s prestrašenim pogledom nasmejčkat...pa pol oceniš a je zadost al rabi še: mah sej sem hotla popravt, pa me je klepar okoli prnesu in zdej nima časa...bom, res bom, ker tak avto res ne morem met.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se da, ker moj moped se registrira tako da stari kliče enga tipa, ki pol sam papirje pa nalepko od tehničnega prnese :OK:

Mater vola, ste vi iz Ilirske Bistrice pokvarjeni!!!! :D

p.s.

A veš, da tega ne smeš na glas govort, ker ti bo ata ušesa pretegnu???!!!! :fight2:

p.p.s.

Še dobro, da ne vemo od kje si, potem bi bla šele pizdarija, si predstavljaš? :kva2:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste res mal pretegnjeni, da se to tak javno menite in se z skoraj tocnimi podatki :nono:

prag pa se lahk tut s pur peno zastopla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!