Skoči na vsebino

Ali bo Anželj v kratkem odstavljen ?


jose

Priporočene objave

Ker je generalni direktor policije očitno velik trn v peti našim vladajočim politikom, bo, kot vse kaže, prišlo do spremembe zakona o javnih uslužbencih in bo po novem najvišje funkcionarje, razni sekretarji ipd. možno zamenjati brez kakršnih koli krivdnih razlogov. :( :slap: Zgleda da se bodo v kratkem začele 'politične ' čistke :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ... in kaj ti sedaj ni jasno? Vodilne funkcije so zamenljive ... <_<

Če pa ne bi uredili te spremembe, bi pa jamral, kake odpravnine bodo dobili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da se bodo v kratkem začele 'politične ' čistke  :SS

V času vladavine LDS in CO. se je temu rekl "kadrovska politika"vlade. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začele 'politične ' čistke  :SS

..

..in kaj....za vsa sranja plačamo itak davkoplačevalci....in kaj....tko pač je....tko smo hoteli in tko mamo - in ne se bunit.... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

......tko pač je....tko smo hoteli in tko mamo - in ne se bunit.... :SS

Bunit se je treba kar naprej. Temu je namenjena demukwatija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Anželj je odšel na smetišče zgodovine.....

Hic transit gloria....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In čez štiri leta bom spet menjali ljudi...... kaka škoda denarja, časa in vsega ostalega.......... ampak sej je prav, morjo dokazat, da so nesposobni! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In čez štiri leta bom spet menjali ljudi...... kaka škoda denarja, časa in vsega ostalega.......... ampak sej je prav, morjo dokazat, da so nesposobni! :BUA:

ja. pupa, kaj če bi se ti poskusila kot ministrica za common sense? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ... in kaj ti sedaj ni jasno? Vodilne funkcije so zamenljive ...  <_<

Če pa ne bi uredili te spremembe, bi pa jamral, kake odpravnine bodo dobili :D

JJ se je še pred kratkim jokal po TV in vsepovsod, kako LDS politično kadruje.

Glede Anžlja sicer mislim, da ni delal, kot bi moral, vendar se v takem primeru menja s krivdnimi razlogi.

Glede Virantovega oz.Janševega zakona pa smatram, da je korak nazaj, saj bodo lahko zamenjali tudi dobre strokovnjake, ki se ne bodo dovolj slinili Ljubljenemu Vodji.

Kdor dobro dela, bi lahko ostal,kdor ne , po krivdnih razlogih na cesto!

Osnovne smernice in način dela pa naj vsekakor določa minister.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in odlične rezultate je prikazal kdo???

JJ...če je pameten bo zamenjal vse velike za katere je veljalo da so sponzorji in pralci denarja LDS.

Smešno je to, da so na vodilnih položajih vsi iz LDS...pa ne mi zdej reč, da strankarska pripadnost ni imela nobene veze z položajem...al res verjamete, da sposobnejših ni bilo oz. da so vsi ostali bili in seveda so še ...omejeni?

Poleg tega biti glavni v ,,državni firmi,, kjer ti potuho daje zate spisan zakon, monopolizem in podobno...res ni tako težko biti ,,uspešen,,.

Bavčar baje ostaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in odlične rezultate je prikazal kdo???

Poskusi še enkrat prebrati, kaj sem napisal.Mogoče boš razumela, da nima veze s tem tvojim odgovorom,sploh pa nisem rekel, da je imel kdorkoli odlične rezultate.

Si spet nekaj umišljaš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Virantovega oz.Janševega zakona pa smatram, da je korak nazaj, saj bodo lahko zamenjali tudi dobre strokovnjake, ki se ne bodo dovolj slinili Ljubljenemu Vodji.

Al si spet ,,dvomljivo povedal,,?

In še vedno ne vem kdo je nenzamenjiv (po svojih rezultatih)?-sprašujem resno in ni to retorično vprašanje kot si ga očitno ti dojel.

sizofrenik :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al si spet ,,dvomljivo povedal,,?

In še vedno ne vem kdo je nenzamenjiv (po svojih rezultatih)?-sprašujem resno in ni to retorično vprašanje kot si ga očitno ti dojel.

sizofrenik :doze:

1.Rekel sem, da jih bodo lahko zamenjali, ne, da jih bodo. Zakon daje podlago za zamenjave tudi zaradi osebnih zamer, ne samo zaradi nesposobnosti, kar nas tudi proceduralno vrača v čase partije(sicer to ni čudno, saj je bil JJ svoje čase zelo zavzet komunist).

2. Nihče ni nezamenljiv. Je pa po moje neproduktivno menjati ljudi, ki eventuelno dobro delajo , samo zato, ker ti osebno ali pa politično niso všeč. Kot lastnik podjetja imam enega, s katerimi sva osebno , kot pes in mačka. Tako osebno, kotpolitično se ne ujemava. Kljub temu se v službi razumeva, za njegovo delo pa ga dobro plačam, saj je zelo dober delavec.

3. ne vem , kaj hočeš dokazati z zmerjanjem, da sem šizofrenik.Mogoče svojo kulturo. Kulturo dialoga? Aja, saj verjetno ne veš, kaj je dialog.

Veš to je pogovor dveh, ki imata lahko čisto različna stališča pa se o takih temah vseeno pogovarjata, debatirata, razčiščujeta, sklepata kompromise, ne , da bi eden drugemu vsiljeval svoje prepričanje, ter ga zaradi drugačnega razmišljanja kakorkoli poniževal ali zmerjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medklic: Damjan, zakaj bi moral dialog nujno vključevati kompromise? Ni dovolj, da si dva pač povesta, kako vidita zadeve, in ćao?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medklic: Damjan, zakaj bi moral dialog nujno vključevati kompromise? Ni dovolj, da si dva pač povesta, kako vidita zadeve, in ćao?

Ni bilo mišljeno, da mora priti do kompromisa. Sklepanje kompromisov je res lahko zgolj posledica nekega strpnega dialoga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh ste pa vsi lahkoverni, ja pa a vam ni jasno da zdj zivimo v dobi kapitalizma, mocnejsi(k ma vec dnarja) prezivi oz uveljavi svojo voljo in na koncu konca je to dejmo-kradija :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@newbie: zdaj nam pa lahko razložiš, v čem je glede tega komunizem ali kaka druga oblika diktature boljša :grrr

Hint: demokracija ni idealna ... ampak boljšega ne poznamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@newbie: zdaj nam pa lahko razložiš, v čem je glede tega komunizem ali kaka druga oblika diktature boljša  :grrr

Hint: demokracija ni idealna ... ampak boljšega ne poznamo.

LOL :lol1:

Demokracija je idealna v smislu da nebi blo take fovsarije in grabljenja na tem svetu. A kaj ko so prejsni vladarji vse pokradli(govorim o Sloveniji) in zdajsnji sistematicno kradejo se to kar je ostalo. Mi - ljudje - ovce pa nas strizejo kokr jim pase in sam neki jamramo, ukrenemo pa en k*rc.

Pa se en lep pregovor kdor jamra, ta ima prevec in mu je treba vzet :kva2:

Kar se pa komunizma tice, nevem kako je blo drugod in tudi kako je bilo v nasi bivsi Yugi ker sem bil premlad da bi se ukvarjal s takimi recmi, kolikor pa uspem slisat starejse ljudi pa pravijo da je bilo bolje, vcasih so si lahko zidali hise, kupovali avte pa se ziveli so lahko. Danes pa je tezko ziveti bres kreditov in leasingov. So F*CK the democracy, give us back communism or not :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. ne vem , kaj hočeš dokazati z zmerjanjem, da sem šizofrenik.Mogoče svojo kulturo. Kulturo  dialoga? Aja, saj verjetno ne veš, kaj je dialog.

     Veš to je pogovor dveh, ki imata lahko čisto različna stališča pa se o takih temah vseeno pogovarjata, debatirata, razčiščujeta, sklepata kompromise, ne , da bi eden drugemu vsiljeval svoje prepričanje, ter ga zaradi drugačnega razmišljanja kakorkoli poniževal ali zmerjal.

Glej Damian...ti nekaj napišeš...ki je očitno nastrojeno proti ali za nečemu...in ko ti jest odgovorim....mi ven butneš....da nisi tega tako napisal oz. da sploh tega nisi napisal...kaj naj ti drugega rečem kot šizofrenična mimoza :kva2: Po leg tega vse preveč resno vzameš moje besede, ker konc koncev je to đouk...al res misliš da zate mislim, da si šizofrenik...dej no lepo te prosm, ne bit tok hudimano resen.

In nama res ni treba sklepati prav nobenih kompromisov...ker nisva na oblasti, ker imava pravico misliti vsak svoje, ker moje prepričanje prav nič ne upliva na dogajanje in na skupno dobro, ker ,,odgovarjam (celo na sodni dan) samo za svoja dejanja in ne za svoje misli,,--za enkrat je to še dovoljeno.

No potem me pa zanima...a res misliš, da je kdo v politiki tako fer oz. tako ,,naiven,,da bi pustil v neki firmi ,,glavne,, da delajo naprej-če gre za podjetje, o katerih se ve da so uspešni zato, ker so imele monopol, zato ker jih ščiti država....ki se dejansko sploh še nikoli niso spopadla z neko resno konkurenco. Ni to privat firma, kjer se TRUDIŠ za uspeh, kjer te povozijo če zaspiš, poleg tega pa veš, da jih je nastavla tvoja opozicija in da je v igri ogromno kapitala...bi jim zaupal še naprej...če veš kaj se je dogajalo in predvsem kaj ti lahko naredijo??

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem me pa zanima...a res misliš, da je kdo v politiki tako fer oz. tako ,,naiven,,da bi pustil v neki firmi ,,glavne,, da delajo naprej-če gre za podjetje, o katerih se ve da so uspešni zato, ker so imele monopol, zato ker jih ščiti država....ki se dejansko sploh še nikoli niso spopadla z neko resno konkurenco.

prosim lina daj še ti tukaj povedat koga imaš to v mislih ? glede monopolistov ? so imele monopol, sedaj pa ga nimajo več, pa država jih je ščitila... al jih ni hotela prodati ? prosim razjasni ! :topic:

a me vseeno zanima ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!