Skoči na vsebino

Fiat 126-bolha


APAČI

Priporočene objave

Danes sem od prijatelja dobil darilo in sicer avtomobil fiat 126, ali bolha oziroma pičipoki po domače. :grim

Avtek ma prevoženih 42000 km, je 91 letnik, in še kr dobro ohranjen (nič rjav), zanima me če ste imeli kaj izkušenj s tem avtom, ker ga imam namen registrirat in se z njemu vozit po mestu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi šu rally dokler ne crkne,pol pa rajš kej vsaj prbližno avtu podobnega kupu...sj dobiš dons kšno favorit al pa clo felicio oz. kej podobnega za precej pametn dnar (beri pod 100K). ne boš pa mogu frajart tko k z bolho,to pa res ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne sej js nekega golfa ki je podoben avtu tk mam sam bolhico bi pa mel kr tk za zajebancijo za po mestu vozit. :grim hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi šu rally dokler ne crkne,

sej bolha ne crkne kar tako....smo imeli eno kot mladeniči...je šla ene petkrat na streho...podobna ideologija kot tvoja :D

v mestu zihr ne boš mel problemov s parkiranjem...vprašanje je sam koliko te stane vzdrževanje takega avta...po moje glih ne veliko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bolha ne crkne kar tako....

vem vem :grim

sva s frendom dirjala po snegu ko makinen...pa zletela v celca,ni šlo nikamr več...obadva ven...oooOOOOOoooo HOP! pa je nazaj na cest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apači, lahko si pa omisliš kakšno ekstremno predelavo, kot smo si jo mi v klubu  :naughty:

http://www.vrabl.com/audiox/ekstrema/

Vi ste bli sploh ekstremisti kar se tiste bolhe tiče, sej je reva komaj še prevažala tisti beton okol :P

Kaj pa je zdaj sploh s tem strojem??

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste bli sploh ekstremisti kar se tiste bolhe tiče, sej je reva komaj še prevažala tisti beton okol  :P

Kaj pa je zdaj sploh s tem strojem??

Čaka boljše cajte :rolleyes:

Drgač sva pa mal :topic:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zletela v celca,ni šlo nikamr več...obadva ven...oooOOOOOoooo HOP! pa je nazaj na cest :D

itak...ni problema za postavt nazaj na kolesa..... :yea2:

ah, bolha.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma smo imeli dva pikija, kakih posebnih problemov se ne spomnim.

aja, enkrat je mislim da na tastarem zagrablo lager na alternatorju.

Glede vzdrževanja je posebnost, da se volan maže (z mazalico), podobno kot na fičeku.

Poraba majhna, za parkirat res zakon, ker je kratek in ima ful ajnšlaga.

Izven mesta če bočni veter piha, moraš kakega štoparja pobrat da je mal obtežen. .)

Pa zaletet se ne smeš.

Po snegu morš vedet, da imaš zadnji pogon in kratek avto.

btw: Lahk ti odstopim en par rabljenih semperitk m+s , če slučajn rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moja bovhica je res lepo ohranjena in brez rje, je pa res da morem zamenjat gume, sem pa ivedel da pašejo na ta avto tudi 13 colske od jugeca, drugače pa vsak pravi da nima kej crknat, ker je mašina tk ko kosilnica. :afro1: hehe

Aja pa še to me zanima a kdo ve če pašejo od kjerga drugega avta sedeži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fletna tale bolhača, ja :blush: A je zadeva že vodno hlajena?

Ker pri zračnih je bil problemček s ti sto "zimsko" loputo zračnega hlajenja, ki je frendu zaštekala sred poletja in motorček se je tolk pregrel, da še vžgal ni več :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogledal sm si slike od predelave AUDIO X -ovcev vseh 252slik in morm rect da mate ideje. Samo obcutek mam da je prevec betona noter. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolhca je bila pred 14 leti moj pri avto. Letnik 1978. Zračno hlajena, 650 ccm mašinca ( :yea2: ) s 24 KM, ki je letela 110 km/h po števcu.

Poraba je bila od 9 do 11 l/100km.

Vsako leto pred tehničnim menjal končnike in zajlo ročne zavore.

Vmes zamenajl dve mašini - pri ležaju glavne gredi počil blok in je bilo ceneje menjat celo mašino iz Salamonca, kot pa popravljat.

Pa bila je stršana in z Bridgeston gumami, ki so pasale iz matkinega avta je bil pravi mali go-card.

Prijateli so imeli fičake in pol smo se dokazovali, ker avto je boljši. Zato ni čudno, da sem menjal dve mašini, ampak fičake sem pa zmeri nascal.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!