Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Ali mi lahko pošlješ kakšno sliko obstoječega izpuha? Mogoče ti jaz zadevo popravim.

Slikam, pa dobiš na pm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepo pozdravljeni

Kerr sem nov na tem forumu, sem mogoče vprašanje postavil v napačno temo..

Torej, zanima me, koliko je vreden original izpuh od Kawasakija Z 750. Izpuh je nov, saj je bil zamenjan takoj ob nakupu motorja..

Ker sem čisti laik na tem področju, mi prosim svetujte, koliko naj postavim ceno...

Najleppša hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno odgovor na tvoje vprašanje, vendar je mogoče smiselno razmislit, da ga prišparaš. Nikoli ne veš, mogoče ti zna celo še prav pridet.

Js svojega še kar šparam...ker ga za (zame) pameten denar ne morem prodat, za đabe ga pa ne dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno odgovor na tvoje vprašanje, vendar je mogoče smiselno razmislit, da ga prišparaš. Nikoli ne veš, mogoče ti zna celo še prav pridet.

Js svojega še kar šparam...ker ga za (zame) pameten denar ne morem prodat, za đabe ga pa ne dam.

Koliko pa si postavil ceno, da ga ne moreš prodat? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tudi še original skoraj nerabljen avspuh za Fzs 600...pa ga ne bom prodal...ker nikoli ne veš kdaj rabiš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da nas je veliko taksnih, ki hranimo orig. auspuh

jaz ga edino za kaksnega dobrega menjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ali slej bo moral motorin na tehničnega in na kakšno merjenje glasnosti.

Ne prodajaj sreče za malo denarja, ker bo takrat, ko jo boš nujno rabil, mnogo dražja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je povedal Brrrm,... + ti bo vsak kupec ob prodaji tvojega motorja težil za originalni izpuh :doze: . Ti lepo pospravi oriđiđi in raje razmišljaj o prodaji aftermarketa ko prodaš motor. Ga boš lažje prodal pa še več boš dobil za njega glede na ceno novega. Ko motor prodajaš z, brez ali z obema pa tako ni neke pametne razlike.

Drugače pa je cena rabljenih originalnih izpuhov glede na ceno v trgovini simbolična .) , na e-bay lahko dobiš original lonec že za 100 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original more ostat doma ker pride dan ko ga bo treba namontirat ...

pa čeprou je popraskan pride prou :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ta post pisem ze v tretje ker prvic sem po pomoti stisnu refresh.. :doze: se zdej ne vem zakaj, v drugo so pa zatajili XPji. (BSOD) :BUA: Odlicen dan bo danes ce bo slo tko naprej.. <_<

------------------------------------------------------------

Ljudstvo! Rabim vas glas!! :yes: :bounce: :grupni:

Kot pise tuki sm jst bogatejsi (oziroma revnejsi :doze: ) za nova auspuha. Bi bla prou popolna ce ne bi bla lih malo "priprta". Da pustim slikce govorit... upam da se adminom ne zmesa :lol:

Zdej zgledajo takole.

mivv_fix1.jpg

Tisti obrocek, ki se ga vidi noter je v bistvu cev dolga po celi dolzini auspuha ki naj bi, po besedah prejsnjega lastnika zmanjsevala hrup (to ze) in dodala malo navora na srednjih obratih (huh? :huh: )... kej pravite? Kaksna konkretna mnenja...? :whistle:

mivv_fix2.jpg

Tisto kar je obkrozeno gre ven. No tuki mam se prerez... ;)

prerez_mivv.jpg

Tisto rdece predstavlja to dusilno cev, ki ni lih v razmerju po debelini, ma ok. :rolleyes:

Zdej, za in proti. ^_^

Prejsnji lastnik je reku, da mi jih (pro)da take kot so in da naj prej razmislim, ce jih hocem odpret do konca, torej tako kot so mislili kadar so jih projektirali (auspuhe). Ce se dejansko premislim mi jih on postima nazaj v default konfiguracijo zastonj. Fair enough. :OK: Stos je v tem, da so zdej zadosti glasni (to se slisi nekam "ma ne zadosti" :xx: :) ) in je lepo slisat, samo mika pa ful probat odprte. Drugi velik problem je ker je reku, da v eno smer mi jih naredi, v drugo lahko pozabim. :( Kaj pa ce ostanejo preglasni? :? Kaj pa ce bom potem kot bombnik po cesti, magnet za policaje itd? hmmm... bombnik.. sounds good :grim jst biiiii... kej naredit? Tle je vec "proti" kot "za", tudi bolj pametno bi blo, ma kej k nism pameten pr takih odlocitvah.. gizmo ze vem da bo reku nej pustim tko...

No kaj mislite glede navora pa to? Ga bo vec ali manj na srednjih obratih? Tisto mene tudi zanima... jst se vozim vecinoma med 3000 in 5000rpm, tam rabim... tam je tudi najlepsi zvok v bistvu, tko da v obratih bo zelo zelo malo krat, to pa pomeni da policaji niti nebi tolko trzali... what to doooo???? :slap: :( :?

Grem prespat...

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri, pri Wingsu kupi db killerje in imaš en vijak in 1min dela za na "glas" in za "potihem". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri, pri Wingsu kupi db killerje in imaš en vijak in 1min dela za na "glas" in za "potihem". :P

E vidis na to nism pomislu. :rolleyes:

<2 min>

Zdej vem zakaj nism pomislu! :slap: Ker nimam luknce se spodi narejene.. :hmm: bo treba malo povrtat! :OK:

Tnx guys! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne bi delal glasnejših...glede na trende teženja policistov in današnjo zakonodajo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

A se da kje dobiti (kupiti) izpuhe kpl. ali le lonce iz 80-tih let (tipa Marving, Laser,...). Rabim za Suzuki gsx 1100 E, l.1982. Ne bi se branil tudi ostalih rezervnih delov.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Mene pa zanima če ma kdo kšn lonc pa S krivino od KTM SC,SXC,SMC, original za prodat, oziroma če bi zamenjal za Akrapoviča!!?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Potreboval bi mojstra ,da bi mi naredil komplet ispuh od kolektorjev pa do lonca za Kawasaki vn 1500, letnik 1998. Pa fajn bi bilo tud če bi se lahko potem še papirje dalo uredit. Imel sem že nekaj gor pa me je minilo ob zakonodaji pa še zvok je bil preveč plehnat ker v loncu ni bilo volne.

Na vaše predloge sem odprt.

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Mene pa zanima, če mi lahko policaj na mestu k me ustav napiše kazen (položnico)zaradi preglasnega avspuha (Akrapovič)?? :BUA: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Mene pa zanima, če mi lahko policaj na mestu k me ustav napiše kazen (položnico)zaradi preglasnega avspuha (Akrapovič)?? :BUA:  :fight2:

če bodo na mestu, kjer te ustavijo merili tudi glasnost izpuhov in bo ta preglasen, da bo presegal dovoljeno potem ti lahko napiše :whistle:

.) pri nas še sicer nisem slišal, da bi merili glasnost, v sosednji Avstriji se pa zna zgoditi še posebej na kakšni Golici :yea2:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ene desetih letih furunge sem pršu do zaključka, da je menjava kakršnih koli loncev totalna bedarija in izguba denarja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!