Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

...da je menjava kakršnih koli loncev totalna bedarija in izguba denarja..

:nono: SE NE STRINJAM :grrr

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. če češ kej imet od auspuha, moraš fergazer kej prčkat, kar ponavadi potegne večjo porabo.

2. če tega v zgornji točki ne nardiš, moped v srednjih, nartabol uporabnih vrtljajih nekako zamorjeno delje. unih par konjev al voslov več pa tudi ne rabim pri tahujših režimih..

3. tisto ropotanje in žvižganje mi je dokaj hitro začelo presedat (ja, tudi jest sem menjau lonc)

4. imam hardenduro motor, torej z njim se vozim predvsem po offroudu. če že svinjam po naravi, ni glih neke hude potrebe, da še ropotam pa pokam, pa sekam tam..

5. tisti dnar ki sem zagonu za lonc, bi ta trenutek raje dau za vsaj ene 3 hude večerje z mojo izvoljenko. dooosti več bi imel od tega, verjemte!!

6. to, da mopedu odprt ror zgolj koristi, se mi zdijo zgolj natolcevanja.. tudi z origimalnimi avspuhi se da nardit preko 100kkm z mofo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je to zgoraj napisano zgolj moje mnenje, ki pa ni nujno, da je točno in pravilno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP!

Mene pa zanima če ma kdo kšn lonc pa S krivino od KTM SC,SXC,SMC, original za prodat, oziroma če bi zamenjal za Akrapoviča!!?? :kva2:

[/quot

Ja jaz mam pa glih original,pa bi rabu Akrapoviča,wingsa,leovinci...

Kaj ti maš komplet,al samo zadnji lonec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma mam eno Akrapović slip on krivino iz titana za Mille 98-03, če kdo rabi, mu jo dam oz. menjam za :beer1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,

en moj kolega isce homologiran izpuh za Suzuki V Strom 650. Kaksna ideja?

Povprasal je Akrapovica, pa Vingsa, pa nimata.

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A mi lahko kdo pove ali je REMUS in SEBRING isto. Ker kupujem piskre za mojo lubico in imajo internetno stran povsem enako, cene enake. Razlika je le v tem da na eni strani piše sebring in je vsa v modrem na drugi pa piše remus in je vsa v rdečem.

Sumim da je tole isti šmorn.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na drugi strani te teme leži odgovor na tvoje vprašanje... :grrr

sebring in remus sta v bistvu enaka; tovarni stojita v sosednjih "vaseh" in lastnik je isti.

@ sym: in pozabil si BOS, Arrow......  :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z malo popravka moj "prejsnji" post:

sebring ima "bolj" avtomobilisticno linijo, remus pa motoristicno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za mojstre: Kako bi vplivalo na mašino, če bi skrajšal izpušno periferijo zadnjega cilindra (Aprilia Caponord) od kolektorja do lonca iz 1 metra na 25 centimov? Predvidevam da bi bila težava predvsem z vročino... morda še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni! Mam ene probleme, pa vas vprašam! Moji roli od batov pa do loncev so grdi! Lonci pa so še grši! Mislu sm d bi dau lonce oblečt v karbon in bi bli pol lepi in nepodrsani-predvsem! Zdej je pa mal problem z roli! Mal sm mislu d bi jih dau speskat in pol poštrihat! OK! Vse ql sam ne vem kje nej dobim črno barvo za tako temperaturo d bi zdržala! Al ma mrbit kdo od vas kej tazga doma al pa če kdo ve za kšno štacuno v LJ kjer se bi to dal dobit! Prouzaprou bi lohk meu kdo kej tazga, k dela kje, kjer izdelujejo peči... :whistle:

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kje pa je dobu tist sprej? A ti men lohk to kej zrihtaš?  :whistle:

Takšne spraye imajo v vseh Mavricah, Chemotih oz. trgovibnah z avtolaki,...povej da potrebuješ za izpušne cevi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za mojstre: Kako bi vplivalo na mašino, če bi skrajšal izpušno periferijo zadnjega cilindra (Aprilia Caponord) od kolektorja do lonca iz 1 metra na 25 centimov? Predvidevam da bi bila težava predvsem z vročino... morda še kaj?

A ti to misliš izpušno krivino a kaj? Te ne razumem čist dobro. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ga oviješ v karbon
Al mi lohk kdo pove, kje bi dobu tako smolo, ki zdrži tam okol 150 stopijnj?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!