Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Ve kdo, kje bi lahko dobil rostfrei, alu ali eloksirano alu cev 450x100mm, stena 1-2mm?

CrNi (rosfrei), dobiš v INOX center na Tržaški-Lj ali v MDM na Letališki cesti-Lj

Al dobiš v Alu stol(bivši stol Kamnik)-Kamnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :BUA:

@MARE 65, Bigi

Človek je nekaj vprašal. Če ne veš pametnega odgovora ne nabijaj postov z bedarijami in ne smeti po forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :BUA:

@MARE 65, Bigi

Človek je nekaj vprašal. Če ne veš pametnega odgovora ne nabijaj postov z bedarijami in ne smeti po forumu.

Se strinjam, sorry :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ima neko custom starejšo zadevco, japonca, 4 cilindri, manj kubikov

Da nima Honde 350 tam iz 70 tih let, srebrne barve, z 4 v 1 Marwingom in alu zaslonko na koncu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri, eno čist preprosto vprašanje:

S kakšno volno je polnjen zadni lonec: stekleno al kameno.

Sm mal prečitou vaše poste, pa ne zasledim tega podatka... Morm svoj lonc popravt. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri, eno čist preprosto vprašanje:

S kakšno volno je polnjen zadni lonec: stekleno al kameno.

Sm mal prečitou vaše poste, pa ne zasledim tega podatka... Morm svoj lonc popravt. :blush:

Po moje bo najboljše,da nraočiš volno pri Wingsu. Ne moreš zgrešit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo najboljše,da nraočiš volno pri Wingsu. Ne moreš zgrešit. :)

:yes: Tako je. Moj karbonski lonec je bil brez in mi ga je sčasom začelo "prežigat", samo zaradi tega, ker je bil prazen.

..in s serviserjem sva naročila zadevo pri Wingsu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri, eno čist preprosto vprašanje:

S kakšno volno je polnjen zadni lonec: stekleno al kameno.

Sm mal prečitou vaše poste, pa ne zasledim tega podatka... Morm svoj lonc popravt. :blush:

Z nobeno od teh dveh :grrr . Bela volna, ki jo ponavadi tlačijo v auspuhe je iz keramicnih vlaken, na trgu bolj znana kot Ceramate ali Fasermate. Poleg volne je na voljo tudi stisnjena v obliki filca, plošč (trda) ali pletenice (razna tesnila na pečeh). V SLO se s tem ukvarja Bossio d.o.o. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, so me preusmerili sem, ker sem iskal enega, ki sestavlja kvalitetne in lepe izpušne lonce. Je mogoče kakšna konkretna informacija kot je telefon, kraj ali spletna stran? Se opravičujem za mojo nerodnost, vendar nimam veliko stika s tem. Potrebujem pa nov lonec za KLE 500. Aja sem iz MB. 100x hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Sicer ne vidim smisla, tvojega početja. Misliš, da bi prišel "ceneje" skozi? Eh....

Pokliči 02/746-33-21 (Ptuj) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, kot kaj...da bi novega kupil? E res nimam pojma o tem, vem samo da potrebujem nov lonec, zatorej mi pride vsaka kritika prav. Kaj naj naredim? Kupim novega ali dam novega delati? dal bi pa za lonec nekje 40-50k sit je to ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Še nauš tih" :lol:

Pokliči zjutraj stica, pa mu povej!! :D Pa polovico teh dinarsov zapij skoz noč! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, so me preusmerili sem, ker sem iskal enega, ki sestavlja kvalitetne in lepe izpušne lonce. Je mogoče kakšna konkretna informacija kot je telefon, kraj ali spletna stran? Se opravičujem za mojo nerodnost, vendar nimam veliko stika s tem. Potrebujem pa nov lonec za KLE 500. Aja sem iz MB. 100x hvala za pomoč

Nov auspuh za KLE te pride čez sto jurjev, samo lonec boš pa težko dobil, ker je vse skupaj v enem kosu od batov do konca.... :blink: Probaj edino pri kakšnem serviserju, če kateremu leži kakšen za bajto, ko je nekomu recimo dal wingsa al pa akrapota gor :? Lahko ti pa jaz lonec od akrapota prodam, ampak boš moral mal kevlar okvir popravt (popravilo stane cca 50k) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, so me preusmerili sem, ker sem iskal enega, ki sestavlja kvalitetne in lepe izpušne lonce. Je mogoče kakšna konkretna informacija kot je telefon, kraj ali spletna stran? Se opravičujem za mojo nerodnost, vendar nimam veliko stika s tem. Potrebujem pa nov lonec za KLE 500. Aja sem iz MB. 100x hvala za pomoč

Yo, dobrodošel in ekola informacija iz prve roke, lonec za KLE 500 te čaka na 041 540 454!

Dober nakup,

Zoolo The Next Mayor Of SinCity :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za koga k bi mi v okolici LITIJE ali TREBNJEGA zavaril nazaj izpuh kr ga bom razrezal in vzel katalizator vn (izpuh je za 2T)?? :photo:

Ne rezat vn katalizatorja (motor zgubi podtlak in pol :zzz: ) ti bo 10x slabs slo k prej. Rajs zameni cel ror.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si pa vse povedal :grim

Normalno da bo bolš šlo brez štoflca v izpuhu, še posebej 2t.

@zigaspy

Če boš lepo odrezal izpuh, potem je tudi veliko lažje nazaj zavarit in ti to lahko naredi vsak ki ima varilni aparat in nekaj pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Danes sem naročil karbon izpušni lonec od Wings-a. Povejte, kako je kaj s tehničnim, ali se da to homologirati?

Bom imel probleme z modrimi? Ja ja vem da bi mogel prej vprašati. Hvala

Popravljeno . Popravil sašo reisman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so ti prodali homologiran lonec?!? Potem si verjetno prvi, :? če ne pozabi registracijo, pa saj imaš poln forum teh debat - če nisi dobil homologacije za tvoj motor pol pač ne bo nič.... :(

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!