Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

:naughty: nimam homologacije, pa nikdo, nikjer, nikdar... :naughty:

Prijatelj, ki je krovec, si je lonec naredil sam...pa nikdo, nikjer, nikdar... :blink:

pridi ga registrirat na naš konec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš se verjetno samo okoli hiše pa na njivo al kako? :huh:

Za policista, ki te ustavi verjetno rabiš homolomo al ne več?

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem registracija, tam noben ne gleda. Kolega je mel bombnike na KLEju pa je naredu tehnični. Problem je na cesti v obliki kontrole prometa :P , v tem primeru je tvoj motor nehomologirano predelan in poleg relativno visoke kazni si tudi ob tablice.

Kolikor se spomnim v splošnih pogojih zavarovalne police piše da mora biti vozilo izpravno in homologirano, v primeru nesreče z drugim izpuhom pa se lahko utaknejo tudi v to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ej a kdo ve kako se predela avspuh za virago 125?in kako?

ima namrec nek katalizator in kaj se naredi da se ga vrze dol!

mores kupit nove avspuhe al lahko te predelas?

ajde hvala đi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če zna kdo al pa pozna kterga ki bo mi predelal avspuh za aprilia rs125 da bi bil dvojen. mam enga doma k bi se ga mogl predelat pa me zanima če kdo to zna .sam podalšek iz lonca bi mi mogo privarit za drugo piksno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna enga tipa iz okolice Laškega, ki avspuhe izdeluje?

Me zanima kakši so kaj...če ima kdo kej izkušenj z njimi?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še kr zanima če bi mi lahko kdo izdelal izpušni sistem za hyosung gt 125 da bi biv na dvla lonca, ker zdaj se iz obeh cilindrov združi cev v en lonec pa je še kar zablokiran če kdo izdeluje te stvari ali pa vsaj ve za koga nj mi prosim sporoči na mail pecox@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Danes sem naročil karbon izpušni lonec od Wings-a. Povejte, kako je kaj s tehničnim, ali se da to homologirati?

Bom imel probleme z modrimi? Ja ja vem da bi mogel prej vprašati. Hvala

Marovič Gorazd (Wings) homologacijo lahko sam gleda pr gospodu Akrapotu sam je ne bo imel pa če še 200 let dela svoje pof..rore :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Cez zimo sem nabavil auspuhe od Leo Vincija za Hondo varadero pa majo zraven ze vse potrebne homologacije.Cist tako iz policijskega vidika kaj bi moral jit jst te auspuhe na lpp prijavt al ni potrebno??

Bi pa rad mel mir pred policaji (tako kot vsi)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez zimo sem nabavil auspuhe od Leo Vincija za Hondo varadero pa majo zraven ze vse potrebne homologacije.Cist tako iz policijskega vidika kaj bi moral jit jst te auspuhe na lpp prijavt al ni potrebno??

Bi pa rad mel mir pred policaji (tako kot vsi)!

Živjo Mack!

Tudi moja punca ima Leo Vincija gor in sva šla na Lpp prijaviti!Tam izpolniš vlogo za pregled in odobritev predelanega vozila in to je to!No potem boš imel mir pred policijo.

Lp od Mareta B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo

Moj serviser mi pravi da mi je v izpušnem loncu izgorela izolacija.

Komu naj dam to popravit, oz ali lahko to storim sam.

kateri material se da notri.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je povedal, da ti je zgorela izolacija, ti bo tudi vedel svetovati za naprej... Kakšen bajk pa imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izolacija je odvisna od vrste motorja se pravi 4T ali 2T.

Za izolacijo se uporablja volna, ki se kupi v trgovinah, čeprav ljudje še kej druga dajo not, slišal sem celo za opilke!

Če imaš malo znanja in ordja lahko to narediš sam, drugače pa daš komu ki zna, odvisno od kod si. Če si iz okolice Celja ti lahko pomagam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to imajo vsi lonci izolacijo? konkretno me zanima za kawasaki er5...ker iz izpuha prihaja neki piskajoči zvok pri nizkih obratih, pa me zanima če je to lahko zaradi tega.

pa kak to potem menjat izolacijo? je treba odpret cel lonec in potem zavarit nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecina loncev je filana z volno mislim, nisem pa sigurn za tiste k majo prekate not narjene!

Odvisn kak mas narejen lonc izpuha, nekateri majo na koncu pokrov, ki je pritrjen z neti, vsaj ti lonci k sem jih dajal gor! Orginal pa se nism videl takšnega da bi bil z neti narejn, so vsi zavarjeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ER5 ima na prekate, kolikor jaz vem.

Izolacijo imajo pa vsi aftermarket lonci. Nič ni treba žagat, samo nete povrtat, razdret in nazaj sestavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orginal pa se nism videl takšnega da bi bil z neti narejn, so vsi zavarjeni!

Torej nisi videl vseh motorjev. Moj ima original izpuh, na katerem je oplata pritrjena z neti. Angleži mislijo na vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Na monstru imam dva marwing izpuha, pa bi rad tiste cevi od zadaj ven potegnil za boljsi zvok..Zdaj sem videl, da je srauf, ki to cev drzi privarjen na eni strani, zato ga ne morem odtegnit. Bi ga blo pametno prevrtat? In pol zagnetat? Je kdo to ze pocel?

Lp S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!