Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Tu je govor o izdelovanju izpuha oz. predelovanju izpuha .. O prekrških je druga tema..

Drugače se pa sploh ne sekiram, tako ali tako nimam izpita pa se ne mislim ustavit v nobenem primeru.

Če hoče naj pošlje domou, sicer pa ko mu jebe mater

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je govor o izdelovanju izpuha oz. predelovanju izpuha .. O prekrških je druga tema..

Drugače se pa sploh ne sekiram, tako ali tako nimam izpita pa se ne mislim ustavit v nobenem primeru.

Če hoče naj pošlje domou, sicer pa ko mu jebe mater

pred 2 mesecema si mi na chatu pvoedal drugo zgodbo - da so že dvakrat prišli domov povedat, da se nehaj počas zajebavat. .. in da se zato ne boš več tolk dost vozil po cesti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bo motor registriran pa bo vse kul :) :OK:

Tu je govor o izdelovanju izpuha oz. predelovanju izpuha .. O prekrških je druga tema..

Drugače se pa sploh ne sekiram, tako ali tako nimam izpita pa se ne mislim ustavit v nobenem primeru.

Če hoče naj pošlje domou, sicer pa ko mu jebe mater

Hmnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je govor o izdelovanju izpuha oz. predelovanju izpuha .. O prekrških je druga tema..

Drugače se pa sploh ne sekiram, tako ali tako nimam izpita pa se ne mislim ustavit v nobenem primeru.

Če hoče naj pošlje domou, sicer pa ko mu jebe mater

uuuuuuuuuuuu ti si pa hud :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravi car, ja...dokler ne bo kak avto olupil in si nabral milijonsko tožbo, katero bodo starši odplačevali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Osebno bi takšne, ki se hvalijo kako se vozijo brez izpita, odstranil iz foruma. Slab vzgled dajejo kratkohlačnikom. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v Sloveniji (kdo to prodaja, uvaža, izdeluje) bi se dalo naročiti to zadevo. V veliko pomoč bi mi že bilo, da bi mi kdo povedal kako se temu strokovno reče, ker brez pravega izraza mi tudi google ne pomaga...torej v slovenščini,nemščini, in angleščini...kaj je to za ena reč?

Karkoli :? da najdem tega hudiča...ne rabim jo za en auspuh ampak bi šlo za konstantna naročila.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wings ponuja volno za izpuhe. Sicer je na voljo samo v setu s kovicami in v količini za en izpuh, ampak v primeru da gre za večja in konstantna naročila, bi se dalo mogoče s sticom Marovičem tudi kaj zmenit, da bi ti prodal samo volno.. Kontakritaj jih in vprašaj :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud...ampak...res, da ga še nisem poklicala (ga bom če ne bo šlo drugače) se ti ne zdi da je to nekašna poslovna skrivnost?...Da mi ne bo povedal od koga jo kupuje...vse kar bi rabila je kdo jo izdeluje...tu ali v tujini?...Ime firme...al nekaj podobnega....Ali ime trgovine kamor prideš in rečeš dajte mi kilo volne....

Ipak gre za konkurenco.

Pa da ne bi kdo od tule dobil ideje, da bom jaz izdelovala auspuhe.... :kva2: ...ne bom jih

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v Sloveniji (kdo to prodaja, uvaža, izdeluje) bi se dalo naročiti to zadevo. V veliko pomoč bi mi že bilo, da bi mi kdo povedal kako se temu strokovno reče, ker brez pravega izraza mi tudi google ne pomaga...torej v slovenščini,nemščini, in angleščini...kaj je to za ena reč?

Karkoli :? da najdem tega hudiča...ne rabim jo za en auspuh ampak bi šlo za konstantna naročila.

Jaz sem pravkar dal naredit dva izpuha, mojstru Viliju v Šentjur pri Celju, ne vem sicer odkod si in kakšno volno potrebuješ, ampak mož izdeluje dušilce po naročilu, prodaja pa tudi volno. Navadno, boljšo (dražjo) in pa najboljšo - najdražjo (Akrapovičevo), ki pa jo lahko naročiš kar pri njih?!

Drugače pa pot pod noge in skočiš do Louis-a v Avstrijo, tam jo dobiš brez kakršnih koli vprašanj v zvezi z konkurenco??

Mislim pa da v Šentjurju stane navadna 7ksit?? Jaz sem dal za Akrapovičevo 13k sit (za en dušilec)

Veliko sreče. :OK:

PS: Če rabiš slučajno telefonsko od Vilija, pošlji na PM! :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ali ime trgovine kamor prideš in rečeš dajte mi kilo volne....

To Lahko storiš v Louisu

IPB Slika

AUSPUFFWOLLE 250 GRAMM.........11,95eur

AUSPUFFWOLLE 500 GRAMM.........22,95eur

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Lahko storiš v Louisu

IPB Slika

AUSPUFFWOLLE 250 GRAMM.........11,95eur

AUSPUFFWOLLE 500 GRAMM.........22,95eur

Vsaka čast DEX. :OK: To je pravi odgovor! :yea1: Poklicala bo pa menda ja sama??? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

Ravno prav, da sem zasledil tole temo; zanima me namreč sledeč (je zelo laično vprašanje, tako da brez zamere :blush: :

Letos sem kupil rabljenega Akrapoviča in me zanima, kako pogosto je treba menjati volno (nekje sem zasledil, da vsako sezono, pa ne vem, koliko je to verodostojna informacija). Kaj pa, če je volna (pre)stara? Zanima me tudi sama funkcija volne, oz. razlike v kvaliteti?

Najlepše hvala za odgovor

Lepo se mejte, pa hitro lovit še zadnje žarke........... na motorju seveda!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kako proizvajalci rorov priporočajo menjavo volne, vendar osebno ne poznam nikogar, ki bi volno menjal vsakos sezono.. Pa nasploh menjava volne ni odvisna od prevoženihs sezon, ampak od prevoženih km.. Fukncija volne je pa predvsem v blaženju zvoka, če je volna spaljena je ror veliko bolj glasen, tako da trpijo ušesa, lahko pa tudi denarnica, če se kak policaj zapiči v to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi meni se je čudno zdelo, da bi jo bilo potrebno menjevati tako pogosto; saj je niti nimam namena, glede na to, da ne delam ne vem koliko kilometrov; poleg tega pa je moj Akrapovič tih ko "mucek" ;) (no, malce karikirano, pa vendar le)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Alora suzi 600 pa je vzel ven dušilc veliko veliko bolj všečen zvok. No vsaj za kake kratke turce ko še ne boli glava in je uživancija..

Zdej pa jaz vas prašam če to kaj škodi ? Oz, kakšna je razlika še v karakteristikah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora suzi 600 pa je vzel ven dušilc veliko veliko bolj všečen zvok. No vsaj za kake kratke turce ko še ne boli glava in je uživancija..

Zdej pa jaz vas prašam če to kaj škodi ? Oz, kakšna je razlika še v karakteristikah?

:devil: Zelo urbanem OKOLJU!!!!!!!!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne ne sej čez naselje vozim počasi v šesti skozi, le tam ki ne motim nobenga ga malo odprem pa še to gledal na meje normale in da ne izpadem bebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme bi imel eno vprašanje. Zanima me ali bi mi lahko kdo posredoval mere od Akrapovičega izpuha. Čez zimo imam namen narediti Karbonski dušilec. Malo bom spremenil obliko, da me slučajno ne bo Akrapovič tožil zaradi kopiranja .) .Mere me zanimajo informativno, da bom vsaj lahko nekje začel.

In prosil bi vse "profiče", ki se spoznate na izpuhe 2t motorjev bi prosil če si lahko vzamejo 5minut časa in mi poiščejo kakšno sliko notranjosti dušilca. Premišljeval sem, da bi kar kopiral notranjost dušillca kakšnega navadnega in preprostega izpuha.

Ciljam predvsem na videz in unikat izpuha ne gre mi toliko za praktično uporabo. Seveda ga bom pa sproval in če bom zadovoljen bo dušilec ostal na kakšnem unikat motorju.

Lp

Jaka

post-13228-1163697269_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Yamaha_man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!