Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Yo.Pred kakšnim mesecem sem kupil FZ6n 2007 letnik. Motor mi je enkraten, vendar me moti to, da je z original izpuh pretih. Odločil sem se, da kupim drugega, vendar nevem katera firma ponuja največ za svojo ceno.

Zaenkat sem zasledil naslednje firme: Akrapović, Mass, Gianelli, Leo Vinci, Arrow, Wings

Torej naprošam vas da mi poveste svoje izkušnje. Kje ste kupili svoj izpuh za FZ6? Kok ste dali in če ste zadovoljni? Ni mi važno dejansko katera firma, tudi ni pomembno koliko kil izgubim ter konjev dobim(v vsakem primeru premalo da bi opazil razliko), pomemben mi je pač kvaliteten zvok.V naprej hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo ali pa kje redno delajo krivine pa vse v zvezi z auspuhi

domač proizvod

-moj kolega je dal enemu v MB,da mu naredi popolnoma drug izpuh za Z750,dvojni pod sedeži,izgled in zvok zelo dober

-ima spet nove ideje,bom ga vprašal kdo je ta tip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon :)

Jaz bom pa jutri mojega prvič zares sprobal, al bo sekalo na Marofu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav. Guglam, pa guglam, pa nč ne doguglam. Pa iskalnik sm uporabil, pa če mogoče podobna tema obstaja, naj prosim kdo pomakne to moje pisanje tja.

Prodaja se mi en lonc, ki je bil na TT600R-ki; sede gor ko šus: akrapovic.jpg

Zadeva je sledeča; tega lonca v spletnem katalogu ni. prečekiral sem tudi net strani vse tja od Arrow-a pa do Yoshimure, če bi šlo mogoče za kako drugo firmo, ampak tega lonca ne najdem. Definitivno pa ne gre za originalen, malo predelan lonec, z nalepko, saj orig nima tistih dveh vzmeti. Priliko imam dobit za majhne dnarje to zadevo, ampak lonec nima nobene serijske številke.

Hvala za vse info.

lp, Miha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

jez sem imev TTRko pa ti povem da je to tak motor k nisi na udaru pri policajih....tko da če dobiš to za pameten denar vzemi neglede na cifre...na tvojmu mestu bi sprasku dol samo nalepko da se bi čim mn vidl da je drugi....najbol bi ti pa blo da udarš gor cifre od originalnega pa si zmagu ;)

pa računi da boš mogu uno volno notr menat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni še ne spijo :rolleyes: lahko da je res slovenskega porekla, upam da ni kitajc, ma sej bom videl kako je švasano. možak mi je djal, da je race varianta; no prodaja ga za 100€, kar je po eni strani razumljivo, saj ti lonci nimajo sploh vrednosti izven dirkališč.

zakaj pa naj bi volno menjal, mi lahko prosim kaj več poveš glede tega? ror pa naj bi imel cca 2000 km, kako voženih pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je na recing varjanti ampak za vse enocilindrske motorje velja da hit volno stovčejo v notranjosti izpuha :whistle: nisem še nikol menu, sem orginala odperu pa ni blo skoraj nič volne notr :) aja pa če je racing varjanta se tudi pozanimaj da ni preveč odprt ker ti loh ventile skur ob prekomernem tišanju v obrate.....

btw: sem na nočni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav. Guglam, pa guglam, pa nč ne doguglam. Pa iskalnik sm uporabil, pa če mogoče podobna tema obstaja, naj prosim kdo pomakne to moje pisanje tja.

Prodaja se mi en lonc, ki je bil na TT600R-ki; sede gor ko šus: akrapovic.jpg

Zadeva je sledeča; tega lonca v spletnem katalogu ni. prečekiral sem tudi net strani vse tja od Arrow-a pa do Yoshimure, če bi šlo mogoče za kako drugo firmo, ampak tega lonca ne najdem. Definitivno pa ne gre za originalen, malo predelan lonec, z nalepko, saj orig nima tistih dveh vzmeti. Priliko imam dobit za majhne dnarje to zadevo, ampak lonec nima nobene serijske številke.

Hvala za vse info.

lp, Miha.

miha a ni tole akrapovič? JA PA JE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miha a ni tole akrapovič? JA PA JE!!!

zakaj tako praviš? :rolleyes: po nalepki sodeč? nalepkica za avspuh košta v njihovi spletni trgovini borih 4.8€ ok, moji argumenti:

danes klical v fabriko, pa so mi zagotovili, da pri njih se ne da kupiti lonca za TTRca, da ga sploh niso razvijali, niti za prejšnjo XT-jko. lahko da je kdo tam po svoje kaj palamudil, pa si poskušal naredit, kaj vem... nakar so mi dejali, da tudi vsak, pa naj bo race lonec, ima vgravirano kataloško številko, prav tako imajo označene podaljške, krivine, kolena...

lp, Miha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-kako preveriš po številkah orginalnost (skladnost) izpušnega lonca?

-na mojem so številke,ampak na homo. kartončku ni nobenih podatkov o izpuhu,kako torej dokažeš orginalnost?

-zakaj imajo eni lonci oznako E3,drugi E11,tretji spet neko drugo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-kako preveriš po številkah orginalnost (skladnost) izpušnega lonca?

-na mojem so številke,ampak na homo. kartončku ni nobenih podatkov o izpuhu,kako torej dokažeš orginalnost?

-zakaj imajo eni lonci oznako E3,drugi E11,tretji spet neko drugo?

-se opravičujem,vprašanje sem ponovil v bolj primerni temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav. smo že bližje rešitvi :rolleyes: ta lonc naj bi bil orig. akrapo, ampak sanja se mi ne od katere mopedulje naj bi bil. tisto koleno pa je majster sam doma naredil, da paše na TTR. mogoče kdo ve, za kateri lonec gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

POZDRAVLJENI IMAM MOTOR YAMAHO XVS1300 MIDNIGHT STAR IN NE NAJDEM SPORTNEGA IZPUHA

ZANJO ALI MOGOCE KDO VE KJE BI SE DALO DOBITI OZIROMA KUPITI

HVALA lp Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima imam za prodat komplet akrapovič krivine ter home made izpušni lonec za ninjo zx7r, paše tudi na zxr750r ter zx9r. Fenomenalen zvok.

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

mene tud zanima če je kdo naroču izpuhe ROADSITALIA z njihove strani http://www.roadsitalia.com/. So izredno poceni :worship: , zvok je tud slišat konkretren (youtube), tko da se bo treba mal pozanimat.

Lp

jst ga imam na svju suzuki 650...bobni kr fajn sploh k je dvovalnik :D...mene bl zanima če ga je kdo homologiral ker številke na izpuhu so...papir mam tut en sicer je bl bogi ma nakazuje da je za suzukija SV 650 S...idin dušilca nism dubu zraven,bo treba kej spacat do lpp-ja skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LeoVince za 235€ + 20€ za poštnino :blink: Drgač to stane 500€, tuki pa dobiš še BMC filter zraven.

Drugače pa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...jaz sem ravno včeraj končal izpuh za Kawasakija Z 750 L. 2005 ...

bzw-IMG-47.jpg

fh-IMG-47.jpg

Nalepka Akrapovič pa je vseeno ostala saj je lastniku očitno zelo všeč in jo je sam nalepil. (Da ne bo pomote da izdelujem izpuhe pod Akrapovičevim imenom...)

Rezultat po besedah lastnika je lažje dihanje v višjih obratih ter brutalen zvok!

Posnetek motorja pa bom dodal v kratkem...

To je za danes to, v naslednjih dneh pa vam predstavim še en izpuh od enakega Kawasakija, Honde CBR 600RR,...

Če koga kaj podobnega zanima, naj me kar kontaktira...

Lp! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim si pa to švasal?

To je bil sicer navaden inverter(elektrode), ker sem šele danes dobil TIG-a nazaj s servisa...

Sledeči bodo varjeni s TIG-om .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil sicer navaden inverter(elektrode), ker sem šele danes dobil TIG-a nazaj s servisa...

Sledeči bodo varjeni s TIG-om .)

Delaš po naročilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!