Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Uf lepo si tole naredu. Res super zgleda, glasen je pa tud verjetn za pop.... Neki tazga bi lepo pasal na mojga fighterja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo :D

Daj še kakšno fotko od kakšnega varjenega s TIGom, ko boš imel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že moj je nenormalno glasen, tole je pa adijo :)

Upam da ga ne bojo polcaji za jajca ubesl :)

Sicer je narjen z dušilcem ampak se še vseeno dere ko... :baa: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga kaj podobnega zanima, naj me kar kontaktira...

Lp! .)

lp mam vprasanje, kje nabavit cev s katere je narejen dosilec (tisto luknasto)

mi je na klx prezgalo-leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da kupiš mrežo-dobiš npr. v Merkurju ter kovinsko cev primernega premera in zviješ mrežo okol ter zavariš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni....

Za GSX-R 750 K8 sem nabavil LEovince GP-Pro avspuh, ki se namontira na katalizator, ki zvok zelo zaduši oz. je razlika med zvokom originalnega in novega avspuha skoraj zanemarljiva. Glede na posnetke iz Youtube-a bi se ta avspuh moral oglašati zelo drugače... Kot kaže so zaradi ekologije pri modelih K8 in novejših kar privarili katalizator, česar še pri modelu K7 niso... Na ameriških forumih so se fanjtje zadeve lotili kar z žago ( http://www.gixxer.com/forums/showthread.php?t=193288 ), pa me zanima vaše mnenje glede takšnega posega - odrezati katalizator in ponovna nastavitev plinov...

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Volno dobiš v Louisu. Za perforirano cev pa nebi vedu. Če maš možnost pa varilni aparat kupi mrežo in jekleno/železno cev premera kot hočeš imet perforirano cev. Pripikaj mrežico na cev na koncih ter jo počasi zvijaj okoli (vmes jo še mal segrevaš) ter na koncu zavariš pobrusiš tam kjer si jo nakoncih pripiku pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v ljubljani se kdo z avspuhi ukvarja?

Samo eni krivini bi blo treba mal udrtince naredit ali kaj podobnega, da bo lepo pasalo.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

a mi lahk kdo pove kdo oz če sploh je kkšn zastopnik v sloveniji za MIVV izpuhe???

hvala

LP

Solkan, SM Motocenter

Ampak bo ceneje na italijanskem ebayu.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kje bi lahk človek pr nas nabavu izpuh-e znamke Devil...?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, lastnik je končno poslikal ter poslal slike, tako da vam predstavljam še en moj izdelek (nalepke ne rabite upoštevat... ni moje delo :) ) pravtako za Kawasaki Z750.

In pa še slike:

qva-sandib.jpg

1fn-sandib.jpg

3zv-sandib.jpg

hnn-sandib.jpg

so-sandib.jpg

7n-sandib.jpg

5w9-sandib.jpg

Evo to je to...slik kako stvar zgleda na motorju pa žal nimam. So pa vari zdaj s TIG-om veliko lepši kot pa prej :)

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

a mi lahk kdo pove kdo oz če sploh je kkšn zastopnik v sloveniji za MIVV izpuhe???

jz sem kupu MIVV GP v trstu v charliju, 320 eur ...

lp.

Popravljeno . Popravil hlebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

zanima me če lahko kako škodujem motorju z odstranitvijo blokad iz izpuha ker zdaj imam skoraj direkt izpuh in nekateri pravijo da lahko stem škodujem motorju!

hvala za info :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš nč ne škoduje. Krožjo neke legende da ti lahko režge izpušni ventil ampak ponavljam-legende.

Pomoje se bom že ta teden lotil predelave izpuha pa bi potreboval mal strokovne podpore oz. koga, ki bi mi zakrivu par cevi. Vem da je neki majstrov tuki gor tko da mi PM. Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...jaz sem ravno včeraj končal izpuh za Kawasakija Z 750 L. 2005 ...

Iz kakšnega materjala je lonc?

Tudi sam sem se danes lotil izdelave.

Novega dušilca namreč.

Osnova je Alu cev zunanjega premera 60. Pokrovčke sem naredil iz 2mm jekla.

Najtežje je bilo ukriviti trak okoli cevi. A po dveh poizkusih je pokrovček pasal kot ata na mamo :naughty:

dsc03065.jpg

dsc03067.jpg

primerjava z trenutnim dušilcem:

dsc03069.jpg

Bo pa na tem Zweitaktnem stroju :krneki:

dsc03062.jpg

Aluminij se bo spoliral in mogoče še galvaniziral v kromu. Nisem še prepričan.

Pokrovčke pa prašno barvat ali samo z sprejom? Nisem še čisto ziher.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno vprašanje... Na svojem Zju 750 mam LeoVincija Gp style in se dere ko p...... če nima not dušilca, če ga pa dam notr se mi pa zdi da se mau premau dere :rolleyes: in zdj me zanima kako bi js to stvar spravu na eno normalno jakost?! npr. da bi skrajšu dušilc?! ali kaj podobnega?!

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ko je dušilc notr...in karbon tanek kot papir...pa še motor se zavrti malo bolj...rezultat je pa tu :whistle::headbang::headbang: ja ni kaj ga bo treba preoblečt v drugo srajco :doze:

post-12030-125345009605_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je dušilc notr...in karbon tanek kot papir...pa še motor se zavrti malo bolj...rezultat je pa tu :whistle::headbang::headbang: ja ni kaj ga bo treba preoblečt v drugo srajco :doze:

Off: na ktermu zboru si pa to biu :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je dušilc notr...in karbon tanek kot papir...pa še motor se zavrti malo bolj...rezultat je pa tu :whistle::headbang::headbang: ja ni kaj ga bo treba preoblečt v drugo srajco :doze:

Kje se pa dobi tako objemko kot je na cevi iz kolektorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa dobi tako objemko kot je na cevi iz kolektorja.

ob nakupu izpuha :D ...ne vem izpuh je italjanski roads kao..dubu zraven motorja zdele ga je pa odprlo hehe

sj drgač pridejo še kolektorji naprej z roads izpuhom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!