Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Naredil sem denfer za Hondo CR 450 s 50 cevjo, pa je bil kar spodoben glas,

čeprav original tudi ni slab. Sem pa videl in slišal prav tako Hondo s 60 ali 70

cevjo, to je zvok. Za polnilo sem pa nabasal gobice za posodo strgat.

Une take železne, pa se kar obnese. Pri denferju za avto sem ga pa mal

kiksnu, ker ne dela lepo, in pri 3,5k obratih pride v resonanco in se začne fajn dret.

Pa pri takem odprtem auspuhu je mal problem, ker bi ti KLE verjetno šel še slabše

brez štelanja frgazerjev.

Jaz bi na tvojem mestu vzel 60 cev, pa na koncu ko pride okrasen pokrov, dal manjšo

luknjo, da je malo povratnega pritiska, da se vsa moč ne izgubi., pa še glasnost lahko reguliraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za polnilo sem pa nabasal gobice za posodo strgat.

Une take železne, pa se kar obnese.

Pa pri takem odprtem auspuhu je mal problem, ker bi ti KLE verjetno šel še slabše

brez štelanja frgazerjev.

Jaz bi na tvojem mestu vzel 60 cev, pa na koncu ko pride okrasen pokrov, dal manjšo

luknjo, da je malo povratnega pritiska, da se vsa moč ne izgubi., pa še glasnost lahko reguliraš.

Itaq gre pol na štelanje frgazerjev to sploh ni debate. Zdaj bom najbrž vzel kar fi40 kot pride v lonec ali pa fi 50 in na okrasnem pokrovu manjša luknja.

Sicer bom pa tak naredu da se da menjat cevi notri.

Volno bom pa kupil, saj ni tak draga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi dobil sam globok zvok in pol sem zmagal, ker sem že naredil en lonec za katere je dal načrte elbarto (brez volne) pa sej glas je bil še kar sam je blo preveč plehnato vse skup (zvok namreč) tak da mam zdej gor original.

Sem ti rekel, če bo pretanki, bo slišat pleh kak ruži...

lahko pa, da nisi notranjih prekatov dovolj zavaril na stene...če si samo "piknil" par krat, je tudi plehko...verjemi...

Whatever, saj je že mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti rekel, če bo pretanki, bo slišat pleh kak ruži...

lahko pa, da nisi notranjih prekatov dovolj zavaril na stene...če si samo "piknil" par krat, je tudi plehko...verjemi...

Whatever, saj je že mimo...

Ne sej je blo dost debelo vse skup, sicer sem pa že v osnovi hotel da moped rohni (kar je pri dotičnem težko dosečt) najbloj blizu tega sem bil ko sem se probal zapeljet brez lonca.Pa saj ni važno, pisker je že doma, v dveh tednih boi fertik pol pa poročam.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
MENE ZANIMA ČE KDO VE ALI SE DA PRI YAMAHI DRAG STAR 650 ZAMENJAT SAMO LONCE ALI JE TREBA ZAMENJAT CEL IZPUH IN KATERO ZNAMKO MI PRIPOROČATE,DA BO ZVOK MOČNEJŠI?    L.P.FAZO

[sIZ :topic: E=1] auspuhe ti lahko jest prodam.Izdelal jih je fismo. :topic: zmarkx@yahoo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE ZANIMA ČE KDO VE ALI SE DA PRI YAMAHI DRAG STAR 650 ZAMENJAT SAMO LONCE ALI JE TREBA ZAMENJAT CEL IZPUH ...    L.P.FAZO

Hi,

Tukile maš eno slikco, da boš vsaj približno vedu kje je kaj pri izpušnih ceveh pri 650-ki.

CYA ICY :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

iščem nekoga, ki bi mi znal izpušni lonec oblečt v karbon ali v imitacijo karbona. Pozna kdo kakega majstra, ki se ukvarja s temi rečmi in pa kolk bi za to približno računal?

Ni pa nujno, da je ravno karbon, lahko je tud kakšen bolj običajen material, kar se pač uporablja na izpušnih loncih...

Se bolj splača preprosto najt drug lonec - rabljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@fazerer,

nisem še nesel popravit, trenutno nimam ravno obilo časa, pride to na vrsto malo kasneje. Zmenjen sem s Slavcem, da se slišiva, ko bom mel čas, pa mu prinesem lonec. Slavc - kolega od Janija, sej veš kerga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. Sicer sem ga vprašal, koliko približno to stane, pa ne vem, če sem ga čist dobro razumel, nekaj je govoril o nekih 6 tisočakih. Najbrž bo to to.

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fazerer,

nisem še nesel popravit, trenutno nimam ravno obilo časa, pride to na vrsto malo kasneje. Zmenjen sem s Slavcem, da se slišiva, ko bom mel čas, pa mu prinesem lonec. Slavc - kolega od Janija, sej veš kerga :)

hojla!

Dej še men spust PM in če mi pošlješ kontakt please. Takšne info vedno dobro pridejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla!

Dej še men spust PM in če mi pošlješ kontakt please. Takšne info vedno dobro pridejo!

Jst se tut priporočam za en PM. Najlepša hvala.

Dobiš :beer2:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom pošiljal tolk enih P.M., bom kar tu vsem odgovoril;

031418422, okolica Bleda, Slavc mu je ime. Sem bil pri njemu in govoril z njim, stvar opravi na sledeč način: menda obleče lonec v nek aluminijasto plast, na njega pride plast karbona in na koncih krom objemke. To je to. Mi je pokazal en izdelek v delu in zgleda :OK:

Svoj izdelek dobim v začetku prihodnjega tedna, tko da če bo takrat koga zanimalo kako izgleda, lahko pride pogledat.

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom pošiljal tolk enih P.M., bom kar tu vsem odgovoril;

031418422, okolica Bleda, Slavc mu je ime. Sem bil pri njemu in govoril z njim, stvar opravi na sledeč način: menda obleče lonec v nek aluminijasto plast, na njega pride plast karbona in na koncih krom objemke. To je to. Mi je pokazal en izdelek v delu in zgleda :OK:

Svoj izdelek dobim v začetku prihodnjega tedna, tko da če bo takrat koga zanimalo kako izgleda, lahko pride pogledat.

Kolk pa naj bi ta cel postopek po žepu kresnu???

Mogoče veš če bi se dal gospoda Slavca prosit da bi mi dal črne objemke gor ker mam čist črn auspuh pa mislm da krom objemke nebi ravn pasale .) :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!