Skoči na vsebino

išče se dvosobno stanovanje


pupa

Priporočene objave

V Ljubljani - naraje v Šiški se išče za najem dvosobono stanovanje (lahko tudi manjše trosobno), več ali manj opremljeno za ceno cca 120.000 SIT na mesec s stroški vred.

V kolikor kdo za koga ve, ali kdo koga pozna, bi prosila, da bi mi sporočili, prosim!!

Je pa datum nekje do konca marca, ker se je treba seliti do 1. aprila.....

Hvala vsem že v naprej za infromacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa

Mislim,da bo cena premala........

Pri nas v bloku se oddaja en flet.....2 sobno......cena je 140000SIT-ov + stroški,ki nanesejo cca 45000SIT-ov na mesec(brez stroškov luksuza...telefon,kabelska,internet...).

Če si interesent,se lahko pozanimam,če je še na voljo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj stane 2. sobno stanovanje 80.000 sit + cca 45.000 sit stroškov.... in ni imel nič bolj poceni, kot sicer....... je pa res, da sama nisem šla še nič pogledat cene...... samo govorim, kako je bilo do sedaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je kar drago.... ne pride v poštev........  do sedaj ni bilo tako drago in ne vidim razloga, da bi en tako uderuško oddajal stanovanje....

Razlog, da en tako oderuško oddaja stanovanje je v tem, da nas je dovolj bedakov, ki po takšnih cenah najemamo (ali kupujemo) :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaaaaaaaaaj? So že tolk cene zrasle?

Pa enim se res trga :angry2: :BUA:

Sorry, mal je :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so med najdražjimi v Evropi. Komot se lahko primejamo s kakim Londonom :BUA:

Sobe dvoposteljne, če imaš srečo jo dobiš za 25.000 + stroški, poleg tega pa upaš, da imaš normalno cimro, cimra.

Enoposteljno.. tako imam sedaj... soba velika 5x5, center mesta, moje pohištvo, brez parkinga... 50000 + stroški. Pa grem sedaj ven, pa se folk grebe za sobo pod istimi pogoji.

Potem imaš pa garsonjerce, ki se začnejo od 55000 (tiste v hotelu lipa), do nečesa normalnega, ki se začne pri 70000, 80000 tisočakih. Sam bi dal takoj 80000 za garsonjero z vključenimi stroški.

Da naprej o enosobnih ali dvosobnih stanovanjih ne govorimo.

Dvosobno stanovanje za 120000. Nočem te zbit, samo ne v Ljubljani. Cene so očitno odraz povpraševajna in ponudbe.

Če ti denar ni ovira, išči za 150000. Za to ceno bi se že kaj našlo.

Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Komot se lahko primejamo s kakim Londonom  :BUA:

kdaj so pa cene v Londonu padle za 68%

:?

al pa že zlooo dooolgo, doooolgo nisi

kontroliral cen v Londonu

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, recimo u selu Stavci kod Zavidovića. So ful poceni. Res se moraš pa zjutraj malo prej odpravit na tlako.  :grim

Lahko pa zaviješ do Kranja. Se da že po normalnih cenah kaj dobit. Jaz npr. sem dobila en taki mini stanovanjček v hiši za 30kSit z vključenimi stroški. Res pa je, da moram zjutraj vstat kake pol ure prej, k morm še do Trzina pridt.

Sam srečo pač res morš met

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj so pa cene v Londonu padle za 68%

:?

al pa že zlooo dooolgo, doooolgo nisi

kontroliral cen v Londonu

:yes:

Ok.. Priznam, sploh jih nisem kontroliral :whistle:

Sem pa kontroliral cene v Zurichu, in ti lahko povem, da so cene iste.

Vsi mi pa itak vemo kdo ima največ denarja v Evropi.

BTW: Kje si ti dobil 68%? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst vem za stanovanje -grem ven konec februarja.

Je na kogojevi 10 v Šiški -postaja Avtomontaža (zadnji blok pred križiščem z obvoznico)

- opremljena je kuhinja in kopalnica (bolj slabo = staro, zrabljeno)

- okrog 60m2, ena velika soba, majhna soba, kopalnica, wc, balkon

Sedanji pogoji so bili:

- pogodba se podpiše za 6 mesecov,

-plačilo najemnine vnaprej za 6 mesecev, položnice redno

-cena je bla se mi zdi 720 EU za malo sobo, za veliko pa 2000 EU (na 6 mesecev)

-stroški pozimi tudi do 45k Sit, poleti 30k

Zdaj smo bili notri 4je študenti (2 prijavljena). Lastnica je bla čisto šokirana, ko smo ji rekli, da gremo ven, ker bo zdaj bolj težko našla druge študente, ki bodo plačali vnaprej ...

če te še kaj zanima vpraši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa zaviješ do Kranja. Se da že po normalnih cenah kaj dobit. Jaz npr. sem dobila en taki mini stanovanjček v hiši za 30kSit z vključenimi stroški. Res pa je, da moram zjutraj vstat kake pol ure prej, k morm še do Trzina pridt.

Sam srečo pač res morš met

Maca, si kaj računala, koliko imaš stroškov s prevozi na delovno mesto itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vem za stanovanje -grem ven konec februarja.

Je na kogojevi 10 v Šiški -postaja Avtomontaža (zadnji blok pred križiščem z obvoznico)

- opremljena je kuhinja in kopalnica (bolj slabo = staro, zrabljeno)

- okrog 60m2, ena velika soba, majhna soba, kopalnica, wc, balkon

Sedanji pogoji so bili:

- pogodba se podpiše za 6 mesecov,

-plačilo najemnine vnaprej za 6 mesecev, položnice redno

-cena je bla se mi zdi 720 EU za malo sobo, za veliko pa 2000 EU (na 6 mesecev)

-stroški pozimi tudi do 45k Sit, poleti 30k

Zdaj smo bili notri 4je študenti (2 prijavljena). Lastnica je bla čisto šokirana, ko smo ji rekli, da gremo ven, ker bo zdaj bolj težko našla druge študente, ki bodo plačali vnaprej ...

če te še kaj zanima vpraši

Hvala za tole informacijo, samo nam bo kar težko dati za pol leta naprej....... Če bom slučajno rabila telefonsko, te bom kontaktirala preko pm-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tole informacijo, samo nam bo kar težko dati za pol leta naprej....... Če bom slučajno rabila telefonsko, te bom kontaktirala preko pm-a.

Pomojem bi se moglo dat zmenit tudi drugače, ker bo sicer lastnica ful težko našla zdaj (sredi leta) katerga, ki bo pripravljen plačati vnaprej... Sicer pa se lahko kdaj oglasiš na kavi, da vidiš če ti je sploh všeč. 14 dni sem še tu, potem pa se selim na Topniško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!