Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Matkurba, Hočko, zaprl so nam pipice od pivnice Petrina, damn. :krneki: Od kje bo pa zdej per pritekal?

A bo Zeleno al Rdeče?? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matkurba, Hočko, zaprl so nam pipice od pivnice Petrina, damn. :krneki: Od kje bo pa zdej per pritekal?

A bo Zeleno al Rdeče?? :ninja:

Hvala k..cu! Tisto sploh pir ni bil. Vsaj lani ne. Zarad mene je lahk tut mercatorjev. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men je bolj ali manj vseeno za pir, ker itak meni ne prime več. Se pa priporočam za nakup kakega vina(primorsko rdeče, cviček, štajersko belo), po katerem ne bi drug dan razganjalo glave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj skrbijo zadnje informacije......da nas je nekam malo prijavljenih :eek: :hmm: :? :? :?

Pivo.....ma tut Merkatorjevo je lahko......itak po 3-tjem ne vem več, kaj pijem.......pol sem pa itaQ običajno kregan :cry: ........in kazen je sledila :cry: :cry: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj skrbijo zadnje informacije......da nas je nekam malo prijavljenih :eek: :hmm: :? :? :?

Jst se prijavim kuj ko bo plačka. To pa bo juti oz. v sredo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Število prijavljenih pa ja ne more vplivat na žurko. Sej smo vendar Soloti! Še raj se bomo imeli. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal še počakam.. .)

pol se bm pa prjavu..... :grim

po vas pridem pa pozdraut :OK:

po pa zwiznem na neko drugo fešto :whistle:

(kojejačipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo polnoletni? :cry:

prtož se fotru :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Število prijavljenih pa ja ne more vplivat na žurko. Sej smo vendar Soloti! Še raj se bomo imeli. :OK:

Lucky, no kissing please :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo jedna velika hipnotisana gomila ... :yea2:

bundabundabundabundabundabundabundada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljenih je sedaj dovolj, težava pa je v tem, da večina čaka s prijavo do konca. Je pač treba vedet, da so z organizacijo povezani določeni fiksni stroški, ki jih je na (pre)malo ljudi težko razdelit.

Še tole: kdor pride gor nenapovedano se plačilu "vstopnine" ne more izogniti ... Za to bodo skrbele naše receptorke in varnostniki :)

Sicer pa FUKAAAAAAT !!! :fredy: :beer1: :beer2: :yea2: :drunk:

h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljenih je sedaj dovolj, težava pa je v tem, da večina čaka s prijavo do konca. Je pač treba vedet, da so z organizacijo povezani določeni fiksni stroški, ki jih je na (pre)malo ljudi težko razdelit.

Še tole: kdor pride gor nenapovedano se plačilu "vstopnine" ne more izogniti ... Za to bodo skrbele naše receptorke in varnostniki :)

Sicer pa FUKAAAAAAT !!! :fredy: :beer1: :beer2: :yea2: :drunk:

h.

:kva2: kako bi jaz tudi, pa žal grem na mamin R.D. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tole: kdor pride gor nenapovedano se plačilu "vstopnine" ne more izogniti ... Za to bodo skrbele naše receptorke in varnostniki :)

:eek: :eek: :eek: receptorke bodo skrbele za kaj :eek: :eek: :eek:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, da me pazite, da si ne zlomim še desnega gležnja

PS: a že mamo organizirano prvenstvo pri degažiranju lopte v daljavo v grabn z levico? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu: se lahko pridružim ekipi :? , no mislim da se bom lahko pridružil vsako leto :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!