Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

...dež nima stranskih učinkov na dogajanje...razen mogoče malce večje vlage in razmočenih tal :devil:

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljenih je sedaj dovolj, težava pa je v tem, da večina čaka s prijavo do konca. Je pač treba vedet, da so z organizacijo povezani določeni fiksni stroški, ki jih je na (pre)malo ljudi težko razdelit.

Še tole: kdor pride gor nenapovedano se plačilu "vstopnine" ne more izogniti ... Za to bodo skrbele naše receptorke in varnostniki :)

Sicer pa FUKAAAAAAT !!! :fredy: :beer1: :beer2: :yea2: :drunk:

h.

Hočeš rečt, da če prletim mimogrede gor, da vas pozdravim, mi bodo na "vhodu" pokasirali? Ne me j***.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam še neke predvidene opravke in bom šele v soboto vedel ali mi bo zneslo ali ne?! Ali je možno vplačati pristojbino na mestu samem!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razen mogoče malce večje vlage in razmočenih tal :devil:

...in linearno naraščanje porabe alkota (+40%) :devil:

(šnopcpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa v primeru dežja? :hmm:

kaj pa v primeru deža ? ... vse isto ...

...dež nima stranskih učinkov na dogajanje...razen mogoče malce večje vlage in razmočenih tal :devil:

tla bodo asflatna, tako da s tem ne bo težav.

Hočeš rečt, da če prletim mimogrede gor, da vas pozdravim, mi bodo na "vhodu" pokasirali? Ne me j***.

hja ... tko nekak ... tko kot na vsakem pravem zboru :krneki: B)

Saj se ni blo tko težko prjavit pa čeprav samo za par ur, pa še jedla in pila bi po mili volji. Sem poslal kar nekaj emailov in ne boš edina, ki ne boš tam vseh 24 ur.

Jest imam še neke predvidene opravke in bom šele v soboto vedel ali mi bo zneslo ali ne?! Ali je možno vplačati pristojbino na mestu samem!?

joj kaj mi delate ... proračun srečanja je znan in uravnotežen s stroški in nabavljenimi količinami hrane in pijače ... V kalkulaciji ni predviden niti višek niti manjko denrja... tako da, ne vem ... :hmm: :doze: :?

Tisti, ki mislite pridet pogledat za par ur se kar pripravite na kakšne prostovoljen prispevek, ker vsi plačamo ful paket tudi, če bo kdo tam samo par ur in morda samo na kosilu ... muzika, šotor in najem prostora pač ni zastonj ...

Saj vem, da sem zoprn ampak drugače ne gre !!! :fredy:

h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da sem zoprn ampak drugače ne gre !!! :fredy:

h.

Nic nisi zoprn... Meni se zdi cisto normalno, da mora bit red...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako ! ne moreš kar mimogrede rečt da fukaš, pa ga sploh not nisi dal !

Hočkota za kletarja ! :OK:

sitno ! doplodne na benflne drkat, popoldne pa fuuuukaaaat !!! :P mi solorajderji ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je isto kot da bi želel rezervirat večerjo, pa ne veš, če boš imel takrat, ko si hotel rezervirat čas, ker lahko še neki drugega vmes pride, zato kličeš v restavracijo in jim rečeš, da naj sicer rezervirajo mizo, sam, da ne boš nič plačal, ker jedel ne bo, pil tudi ne, bend bi pa poslušal, pa plesal bi tudi ... no ja, če ti bo pa zneslo boš pa jedu in pil, sam še ne veš točno kaj in če boš se boš že zmenil, ko boš prišel ...

ableblable ... ste eni hecni ...

Hočko vloži v organizacijo vsega tega dogodka, ki bo po njegovi zaslugi že peti po vrsti, dosti truda, časa in energije ... zato ga nehajte spraševat vse možne kombinacije ... ampak se mu raje zahvalite za vse skupaj in če pridete, ne da ste se prijavli, dejte unih pet jurjev in konec debate ... da ne bo potem ratalo kot pri forumskih srečanjih, ki jih ravno zaradi takšnih in drugačnih zgod in prigod na žalost ni več ...

Hočko tebi pa hvala in :004 za organizacijo ...

FU**T

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt, da če prletim mimogrede gor, da vas pozdravim, mi bodo na "vhodu" pokasirali? Ne me j***.

Jaz te bom j**** v vsakem primeru. :K :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje si pa do zdej ..... hitr plačat ... izjemoma te vzamemo z zamudo ... ampak, če te ne bo, si vseeno dolžan prijavnino :fredy: :blink:

ŽE ŠPARAM!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz te bom j**** v vsakem primeru. :K :kva2:

Na pa je šla še zadnja šansa, da Mačica pride :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic nisi zoprn... Meni se zdi cisto normalno, da mora bit red...

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

To je isto kot da bi želel rezervirat večerjo, pa ne veš, če boš imel takrat, ko si hotel rezervirat čas, ker lahko še neki drugega vmes pride, zato kličeš v restavracijo in jim rečeš, da naj sicer rezervirajo mizo, sam, da ne boš nič plačal, ker jedel ne bo, pil tudi ne, bend bi pa poslušal, pa plesal bi tudi ... no ja, če ti bo pa zneslo boš pa jedu in pil, sam še ne veš točno kaj in če boš se boš že zmenil, ko boš prišel ...

ableblable ... ste eni hecni ...

Hočko vloži v organizacijo vsega tega dogodka, ki bo po njegovi zaslugi že peti po vrsti, dosti truda, časa in energije ... zato ga nehajte spraševat vse možne kombinacije ... ampak se mu raje zahvalite za vse skupaj in če pridete, ne da ste se prijavli, dejte unih pet jurjev in konec debate ... da ne bo potem ratalo kot pri forumskih srečanjih, ki jih ravno zaradi takšnih in drugačnih zgod in prigod na žalost ni več ...

Hočko tebi pa hvala in :004 za organizacijo ...

FU**T

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

kaj pa v primeru deža ? ... vse isto ...

tla bodo asflatna, tako da s tem ne bo težav.

hja ... tko nekak ... tko kot na vsakem pravem zboru :krneki: B)

Saj se ni blo tko težko prjavit pa čeprav samo za par ur, pa še jedla in pila bi po mili volji. Sem poslal kar nekaj emailov in ne boš edina, ki ne boš tam vseh 24 ur.

joj kaj mi delate ... proračun srečanja je znan in uravnotežen s stroški in nabavljenimi količinami hrane in pijače ... V kalkulaciji ni predviden niti višek niti manjko denrja... tako da, ne vem ... :hmm: :doze: :?

Tisti, ki mislite pridet pogledat za par ur se kar pripravite na kakšne prostovoljen prispevek, ker vsi plačamo ful paket tudi, če bo kdo tam samo par ur in morda samo na kosilu ... muzika, šotor in najem prostora pač ni zastonj ...

Saj vem, da sem zoprn ampak drugače ne gre !!! :fredy:

h.

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

SITNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

[attachmentid=70174]

post-5996-1147866015.jpg

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

To je isto kot da bi želel rezervirat večerjo, pa ne veš, če boš imel takrat, ko si hotel rezervirat čas, ker lahko še neki drugega vmes pride, zato kličeš v restavracijo in jim rečeš, da naj sicer rezervirajo mizo, sam, da ne boš nič plačal, ker jedel ne bo, pil tudi ne, bend bi pa poslušal, pa plesal bi tudi ... no ja, če ti bo pa zneslo boš pa jedu in pil, sam še ne veš točno kaj in če boš se boš že zmenil, ko boš prišel ...

ableblable ... ste eni hecni ...

Hočko vloži v organizacijo vsega tega dogodka, ki bo po njegovi zaslugi že peti po vrsti, dosti truda, časa in energije ... zato ga nehajte spraševat vse možne kombinacije ... ampak se mu raje zahvalite za vse skupaj in če pridete, ne da ste se prijavli, dejte unih pet jurjev in konec debate ... da ne bo potem ratalo kot pri forumskih srečanjih, ki jih ravno zaradi takšnih in drugačnih zgod in prigod na žalost ni več ...

matr ... še sam ne bi znal boljše napisat ... B) ... lahko bi pa še dodal "svi bi jebali, samo da ne uđe" :lol1:

ŽE ŠPARAM!!! :(

saj ti si že plačal ... oz. nek fičo je plačal na moj TRR ustrezno količino SITnih ... :hmm: .)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za vraga ... :eek: ... celo soboto bomo f**ali ... :whistle:

:yea1:

pravilni odgovor: seveda .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za vraga ... :eek: ... celo soboto bomo f**ali ... :whistle:

:yea1:

pravilni odgovor: seveda .... :kva2:

Jep draga ... začni pit jajce, da ne boš brez glasu ostala ... :grim :004

samševednonenajdempišuke :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajce - janče .... here I come ...

in Vale --> :worship:

(Godfather - daj pišuku zrihtaj ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da se natrenirate, da ne boste spet od fukanja brez glasu ostali :P

Če nočeš, da do tega pride, potem f...š s prepono. Ves čas, dokler se ti pač da. Potem greš pa drugam na babe. :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nočeš, da do tega pride, potem f...š s prepono. Ves čas, dokler se ti pač da. Potem greš pa drugam na babe. :P :devil:

Anubis, pa kaj misliš da bomo fu..li tako strokovno zborovsko al kaj ... če je dober f** se človek dereeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ko žwauuuuuuuuuuu ...

Keky se je hvalil, da ima nekaj klarinetu podobnega. Bo v redu? :)

Ne, ne bo vredu ... :grrr :grrr ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..."svi bi jebali, samo da ne uđe" :lol1: ...

Tole si pa mal zajebal.

Se tudi napravim ne za jebat, če ne uđe.

To ti je potem kot en virtualni sex.

Na pa je šla še zadnja šansa, da Mačica pride sad.gif

Misliš ?

Pametne dekline znajo med vrsticami brati.

Boš videla čez vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametne dekline znajo med vrsticami brati.

Boš videla čez vikend.

Pametni fantje tudi znajo marsikaj prebrat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kod se pa pride do Janč :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!