Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Bomo skupno odblokirali zadevo.....uf, a se moramo prestavit v temo o trisu - dve bejbi in Božanski :wub: ?

:xx: :xx: :xx: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite da takole vstopam, vrata niso bila zaklenjena, pravzaprav jih sploh ni bilo in iz kleti bi lahko videl nebo ! kuhinja je poplavljena, kokoš v pečici zadavljena, hladilnik je začel goreti, strop potegnili so na trda tla, v spalnici je procesija, srednjeveška mučilnica, kosti ležijo sem in tja ....

iz knjige gostov, dne 20.05.2006 PD Janče

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc ne mi s takimi "ne vem še" ...

no dobr, bom,

sam skuhala ga boš pa ti :grim

(drugoletobomspetpoznpress)

oprostite da takole vstopam, vrata niso bila zaklenjena, pravzaprav jih sploh ni bilo in iz kleti bi lahko videl nebo ! kuhinja je poplavljena, kokoš v pečici zadavljena, hladilnik je začel goreti, strop potegnili so na trda tla, v spalnici je procesija, srednjeveška mučilnica, kosti ležijo sem in tja ....

iz knjige gostov, dne 20.05.2006 PD Janče

:kva2:

ali....

Grajska večerja 2006 :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite, ker takole še vedno nabijam v temi, ki je že mimo ... ampak men se zdi, da sem še kar na Jančah :kva2: ... al kje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite da takole vstopam, vrata niso bila zaklenjena, pravzaprav jih sploh ni bilo in iz kleti bi lahko videl nebo ! kuhinja je poplavljena, kokoš v pečici zadavljena, hladilnik je začel goreti, strop potegnili so na trda tla, v spalnici je procesija, srednjeveška mučilnica, kosti ležijo sem in tja ....

iz knjige gostov, dne 20.05.2006 PD Janče

:kva2:

Tega se pa ne spomnim :kva2: a tko je blo?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla, raje v dve čarovnici ...

Hvala za kompliment ... ti že veš kakšne smo, ker živiš z eno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite, ker takole še vedno nabijam v temi, ki je že mimo ... ampak men se zdi, da sem še kar na Jančah :kva2: ... al kje :?

scenski oder Janče smo razstavili in ob letu osorej sledi ponovna montaža. do takrat smo v skladišču-čakalnici, čakamo boljši jutri, tisti jutri, ko porečemo "danes pa na Janče" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slabš <_<

:grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite, ker takole še vedno nabijam v temi, ki je že mimo ... ampak men se zdi, da sem še kar na Jančah :kva2: ... al kje :?

:hmm:

Post-Yanchewski sindrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem skupaj, še posebno HHV, ki bo letos moral brez mene skuhati golaž.

Letos ne bo cajta priti okoli, ker bom na Šmartinskem jezeru lovil ščuko, smuča in soma.

Loviti je nedovršni glagol, je rekel prof. slovenskega jezika.

Pa nisem verjel.

Na Šmartinskem jezeru sedel 14 ur v čolnu in ulovil le eno podmersko ščuko, ki ni štela v končni rezultat tekmovanja (a kljub temu sem bil tekmovalec z največjo ulovljeno ribo :grim :grim :grim ) in se odločil, da nikoli več ne grem na Šmartinsko jezero lovit rib, namesto, da bi v Jančah pekel čevape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božanski že dobro ve, kdo ali kaj sva midve z Vale.... :naughty: B)

In skrivnosti ponavadi obdržimo zase...tko da...hehehe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa pohvalu Soloriders majico, zadnjič prvič nosil in je ful udobna, material je ok, pa kroj tud!

Good done, danke Hočko oz. vsi zaslužni za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, takole pa izgleda podmladek solotov na svojem motorju.... nalepka na strehci seveda ne sme manjkat; da se na cesti prepoznajo med sabo in si častijo en al pa dva al pa tri mleke.... :) oziroma, dajo vsi vsem za eno rundo :P

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa pohvalu Soloriders majico, zadnjič prvič nosil in je ful udobna, material je ok, pa kroj tud!

Good done, danke Hočko oz. vsi zaslužni za to.

Tudi jaz nosila vašo majico, hvala za vse - Hočko - hvala - prijavnico imam v predalu.... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!