Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

js jih mam nekje ... moral bi poiskat ... velikega, malega in nalepko mam ...

 

če boš nosu, ti šenkam :D

Se priporočam za malega Maus....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se priporočam za malega Maus....

Saj ga že maš, a nimaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ga že maš, a nimaš?

 

Nope. Poslal mail za malega in majico za provociranje pa nisem dobil nobenega odgovora ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js jih mam nekje ... moral bi poiskat ... velikega, malega in nalepko mam ...

 

če boš nosu, ti šenkam :D

Odlično, hvala. Nekaj prostora bom že našel, da ga prpopam.

Se ti javim na PM za detajle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi enega, iz enakega razloga kot Efendi!

 

tebi bi lepo pasal na leder :OK:  drugače imaš pa mene zraven... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper :OK:

what? jes ajm štil hir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja tudi UTC trg (unter zer kaunter sex-tex-friii) za insignije. Fajn pa je, da se na podlagi izjave o svoji čudnosti vpišeš v čarne bukve, ker jih pol sploh ne rabiš (glih tko te noben nou marou).

Aja, pa ne organizirat preveč skupinskih voženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solo Rider sem! (Uradno, kakor neuradno)

"Bojim" se pa, da bo enkrat kak bedak, ki ga še videl nisem na motorju, zahteval, da potegneš hlače do kolen, da vidi, kakšne gate nosiš in kakšne "znamke" so?! :kva2:

 

 

Tragikomika vsega pa je, da se grejo točno določeni, ki so se, ko smo eni delali po dirkališčih hitre kroge, se vozili po Amerikah, Avstraliji in ne vem še kje, še igrali v peskovnikih in s palčkami v pesku risali motorje...

 

Zame in za vsakega z zdravim umom je tisti,  ki je na tem področju nekaj dosegel in prispeval k razvoju motorizma! Pozitivnega seveda!!

 

"Čredni nagon" pa je za tiste, (in bog ne daj, da sem žaljiv do vseh, ki si želijo dobre družbe!!) ki niso nič, in jim ego dviguje le članstvo motoristov, ki so dosegli to, kar so! Pozitivci, kakor negativci! Kamor se opredeliš.

Kajti, osebno spoštujem vsakega motorista, kot Bajkerja, pa čeprav ima le leto dni motor in zdravo pamet!!

Pa še laj'pči;

Kdor bo hotel na mojem rekelcu prebrati vse (zaslužne) napise, ki sem jih prigaral na cestah našega planeta, se bo moral za menoj peljati vsaj kakšnih dvajset, trideset kilometrov... To bo pa težko, ker - bo treba "dotičnega" slediti. :quad:    :jezik:   :bike:  

Ejga, meni bi naredili uslugo, če bi me zignorirali na cesti - mi vsaj pozdravljat' neb' b'lo treba :ras:

Ampak, ker sem olikan dečko, bi rad pozdravljal vse, ki imajo pošlihtano v glavi! - A, kako?!

Predlagal bi, da imamo;

 

- "solisti" bele čelade.

- MK-jevci, rdeče.

- Individualci modre

- Kofe racerji, zelene

- MC-jevci, črne

- "Tapametni" pa brez! :O:slap:

 

Le tako, bi se ločili med seboj, in bi že na daleč videli, koga lohka "zignoriraš", s kom greš pa na drink!

V tem primeru se zelo bojim zase, da bi bil več v gostilni, kot na cesti... :O ..... Eni pa v arestu!  :nono:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solo Rider sem! (Uradno, kakor neuradno)

 

Ka pol si v resnici Solo Rider in ne moto rider :huh: ,sej Batmanu je blo tud v resnici Bruce ime.

 

Sam če si ti Solo Rider, sm jest Solo Rider 2.01 :smoke:

 

Sam jest mam belo-rdečo-črno čelado tak da ne vem kam bi pol pasal :?

Popravljeno . Popravil gregorjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Sam jest mam belo-rdečo-črno čelado tak da ne vem kam bi pol pasal :?

pol si napol faliran zmksjvc ... pol lohk daš čelado tud dol ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v Umagu na motozboru je imel kolega probleme z dvema slovenskima MK-jevcema, ker je nosil tekstilni brezrokavnik in na njem našitke svojega kluba. Na vsak način sta ga hotela prisiliti, da sleče brezrokavnik, samo zaradi tega ker se kao našitki kluba lahko šivajo samo na usnjene brezrokavnike ...

... mislim svašta :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v Umagu na motozboru je imel kolega probleme z dvema slovenskima MK-jevcema, ker je nosil tekstilni brezrokavnik in na njem našitke svojega kluba. Na vsak način sta ga hotela prisiliti, da sleče brezrokavnik, samo zaradi tega ker se kao našitki kluba lahko šivajo samo na usnjene brezrokavnike ...

... mislim svašta :eek:

a sta mu povedala še alinejo in zakon v katerem je to navedeno??? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v Umagu na motozboru je imel kolega probleme z dvema slovenskima MK-jevcema, ker je nosil tekstilni brezrokavnik in na njem našitke svojega kluba. Na vsak način sta ga hotela prisiliti, da sleče brezrokavnik, samo zaradi tega ker se kao našitki kluba lahko šivajo samo na usnjene brezrokavnike ...

... mislim svašta :eek:

Verjetno je bila številka njunega skupnega IQ okoli višine sobne temperature. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da sem iz Zg. Štajerske. Polek velikega napisa Solo raider in št.1, imam napis, L-ubi žabara in vijoličasto čelado z napisom NK Maribor :hooray: - Viole MB.  :whistle:  Vsepovsod kamor pridem imam mir pa pijačo zastonj. :beer1:  :yes: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, kje se lahko včlaniš v Solo Riders?

Imajo tako lep logo! Mi je všeč. Pa še sam se vozim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima kdo kakšne konkretne podatke o stanju glede nošenja klubskih hrbtnih oznak na severnem in južnem italijanskem območju ? :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima kdo kakšne konkretne podatke o stanju glede nošenja klubskih hrbtnih oznak na severnem in južnem italijanskem območju ? :hmm: 

ne smejo biti popacane z neitalijansko bolonese omako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne smejo biti popacane z neitalijansko bolonese omako!

Pa narobe ne sme biti obrnjen!

Je pa lahko, če po rokah hodiš... Jst znam! 100, 150, 200 m... Sam reč' Ali pa po štengah :O:OK:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni malce skregano z logiko, če si član Solo riderjev? Skoraj kot klub individualistov. Samo provociram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne smejo biti popacane z neitalijansko bolonese omako!

klubske oznake so za tiste , ki jih nosijo pač znak pripadnosti in naj ne bi bile popacane ... 

 

za nekatere je pripadnost klubu veliko vredna - verjetno veliko bolj kot marsikateremu članu naših usranih političnih strank , ki ne poznajo osnov pripadnosti in lojalnosti svojim čredicam ( če kdo mene vpraša bi morali biti naši politiki vsi označeni z oznako 0,3% na hrbtu ,da bi se na daleč videlo lažnjivo in kradljivo barabo )...

 

zanima me  samo dejansko stanje na terenu v severni italiji tam preko maloobmejnega pasu ter v južni italiji ter na siciliji - kako je z nošenjem hrbtnih oznak članov neitalijanskih klubov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa narobe ne sme biti obrnjen!

Je pa lahko, če po rokah hodiš... Jst znam! 100, 150, 200 m... Sam reč' Ali pa po štengah :O:OK:

če ga narobe obrneš si ga maš v riti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!