Skoči na vsebino

Forumi, leglo nestrpnosti


Vale

Priporočene objave

bodimo strpni :doze: do "nestrpnih do nestrpnih"...a sem prav napisal? <_<

gospod lampe, je lepo pokazal svojo nestrpnost, do drugače govorečih in pišočih...

sicer pa, če grejo recimo meni določeni ljudje na kurac imam za to čisto poseben in oseben razlog, ki ima korenine v moji strpnosti do njihovega patološkega občutka manjvrednosti in bolane misli, da so edini na svetu in posledično njihove nestrpnosti...vražja kolobocija... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi več o strpnosti in nestrpnosti

še sebe težko prenašam, kaj šele druge (razen redke posameznice in posameznike) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včerajšnjega dne ( 9.49. ura) se je leglo nestrpnosti/žaljenja/napihovanja/streljanja kozlov, nekako umirilo. :)

Postajamo prav prijazne živali. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širjenje nestrpnosti na spletnih forumih je velik problem, menijo v uradu varuha človekovih pravic, kjer pa zaradi tega niso prejeli še nobene pritožbe.

Jaz sem pa nestpen do urada varuha človekovih praiv. Sami kreteni.

Evo včeri je šla spet ena tekstilna tovarna v kurac, 200 ljudi bo brez dela. A se je uglasil kdo iz urada varuha človekovih pravic? Se je kurac. Pa vsi vemo, da je ena od temeljnih človekovih pravic pravica do dela.

Pred novim letom je šla v kurac kranjska Planika. Nihče iz urada se ni oglasil.

Folk plačuje za stanovanja v stanovanjske sklade. Ker stanovanj ni dovolj, potem "izbrance", ki bodo dobili stanovanja izžrebajo kot številke na lotu :SS :SS :SS

En tipček na poniževalen način posili mlado žensko, pol jo še prebuta. A se oglasi kdo iz urada, ji mogoče ponudi strokovno pomoč (psihologa, psihiatra,...) Spet kurac.

Ko pa v časopisu objavijo začetnice imena in priimka posiljevalca, takrat se pa odlasijo iz urada in v nebo vijejo, kako je bila posiljevalcu kršena človekova pravica do zasebnosti.

Da ne govorim, kako bi s zgražali, če bi posiljevalec pri aretaciji mal po stopnicah padu....

Pa vedno, ko se odpre aktualno vprašanje o izbrisanih in đamiji se takoj po TV prispevku, pokaže še TV prispevek samega varuha, ki se tako vneto zavzema za njihove pravice in je vidno pretresen kako, da še nimajo đamije in kako da izbrisani niso dobili milijonskoh odškodnin...

Za delavce (slovenske in tiste iz juga) v naših tovarnah, ki garajo za 50.000 neto na mesec in so zadnjo plačo dobili oktobra 2004, regres pa junija 1997 se mu pa sladko jebe. :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Da ne govorimo o nekaj letnih čakalnih vrstah za operacijo v naših bolnicah. Zdravje je tudi ena temeljnih človekovih pravic

In ko pri svoji dobri plači ne ve kaj bi sploh še delal (lahko bi šel k frizerju, brivcu, v modno hišo,...) je pa našel forume kot vrhovno zlo nestrpnosti.

Vem da sem mal :topic: ampak mi kar plafon dvigne, ko slišim besede kot so urad varuha človekovih pravic, varuh človekovih pravic

Sej vem, da se bo Rude boy oglasil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, včeraj je Zmago na tiskovni predlagal,/zahteval, da Hanžka ukinejo. .)

To bi ga morali že pred leti.

Se zmenva za en kofi na to temo :OK:  Ti, pa zmago pa jest. .)

Može. Najman enkrat mesečno se sprehajam po prostorih tvoje službe, pa greva. Zmaga pa raje pustiva pri miru.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lepo je blo vse povedano. pet minut za tistim, ko so podpisali deklaracijo o človekovih pravicah so jih začeli kršit. SISTEMATIČNO. zadnja domislica teh NESTRPNEŽEV je ožigosanje z nestrpnežem človeka, ki se ne strinja-ne mara drugih ljudi iz najrazličnejših razlogov...sami gonijo to patološko idejo, da ne smeš izrazit negativnega mnenja o tujcih in je bolje da si tiho in prisiljeno sprejemaš vse njihove še tako čudaške zahteve, da ja ne bi kak se počutil ogrožen ali nesprejet, seveda ob tem ni važno če se ti tako počutiš. si pač davkoplačevalec in zato bodi tiho, da ne boš...kaj drugega seveda kot PLAČAL. to pa boš tako in tako, saj si tu doma. prav ti je nestrpnež! :SS

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je dovoljeno biti nestrpen do nestrpneža ? :hmm: ... kakšna ideja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je dovoljeno biti nestrpen do nestrpneža ? :hmm: ... kakšna ideja ?

seveda je, ampak če te iztoži, si sam kriv... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je dovoljeno biti nestrpen do nestrpneža ? :hmm: ... kakšna ideja ?

Mislim, da je zelo pomembno do koga je nestrpnež nestrpen :hmm:

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!