Skoči na vsebino

POZOR!!!! Ukradli tablice z avtomobila


.T.

Priporočene objave

Danes ponoči so mi na parkiršču z avtomobila ukradli tablice LJ 69-09K.

Priče so povedale, da je do avta prišel mlajši parček, se nekaj objemal, potem sta pa samo ukradla tablice.

Če jih slučajno kdo opazi na kakem avtomobilu (v tablici je številka 69 -to si ni težko zapomnit :naughty: ) naj takoj pokliče 113 in sporoči.

Predvidevam, da ta bila mlada narkomana, ki sta potrebovala tablice za svoj neregistriran avto.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Predvidevam, da ta bila mlada narkomana, ki sta potrebovala tablice za svoj neregistriran avto.

Zagotovo sta bila narkomana ja, ker imajo vsi narkomani svoje avtomobile, zmanjka jim samo za registracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam ene za prodat ( ljubljanski grb ), problem je le, da nista sprednja in zadnja isti, sam sej se ne porajta :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam ene za prodat ( ljubljanski grb ), problem je le, da nista sprednja in zadnja isti, sam sej se ne porajta  :grrr .

policaji ne porajtajo, zato pa drugi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj cimr iz svojih divjih cajtov ma doma enih 20 tablic... so jih za zabavo okrog pobirali brez globjih namenov... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj cimr iz svojih divjih cajtov ma doma enih 20 tablic... so jih za zabavo okrog pobirali brez globjih namenov...  :grrr

Predvidevam da so prikriti narkomani. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči so mi na parkiršču z avtomobila

Kje si pa bil ti danes ponoči....kot vem, tam kjer naj bi bil ti ponoči...ni glh ,,parkirišče z avtomobili,,.

Sej si hotel...da bi te en to vprašal -a ne?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj cimr iz svojih divjih cajtov ma doma enih 20 tablic... so jih za zabavo okrog pobirali brez globjih namenov...  :grrr

Upam, da se hecaš, ker v nasprotnem primeru ne vem, kdo je bolj neumen. Ti ali cimer?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!