Skoči na vsebino

ZASTONJSKO TELEFONIRANJE - internetni


Broj Jedan

Priporočene objave

Sem pa itak čuden in nostalgik po časih, ko si se zmenil s prijateljem tri dni prej ob določeni uri in si dejansko moral tja priti (ker mu ni v žepu zapel mobitel s sporočilom "sori, ne morm prit").

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po Evropi razseljena družina

se takole najde zvečer ob PCjih

v 2urnem "zalahkonočnem" klepetku:

očka s sinovi,

kraljica z dekleti sinov ...

govorimo en čez drugega,

kot da sedimo za skupno mizo

:)

danes smo Telekom ofulili

za enih 12.000 SIT

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je uporabna in razmišljam že več časa da bi si to uredil... Je pa vedno tisti problem ker ne bom mogel poslovnim partnerejem tega vsilit... Upam da bodo kmalu vsi začeli z uporabljanjem teh sistemov...

Saj vidimo sami z kakšno hitrostjo se tehnologija nadgrajuje...

P.S.

Bi se pa meni kar konkretno splačala zadeva... Mesečno imam cca 30-50k telefona. Največ so klici v italijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne bom mogel poslovnim partnerejem tega vsilit...

ne vsilit - podtaknit

:)

recimo

kaj pa če bi si to nastavil in se z nekom (on-line-frend) dogovoril za demonstracijo ... potem te pa "kaopartner iz SLO" ravno takrat pokliče po pc-ju ... ena kratka začudena pripomba: "A vi pa tega nimate? Ja a še plačujete telefono?? Hja, mi pazimo na stroške ... lahko vam pa ys to uredim ..." bi po moje bila dovolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
... Lahko nastimas tudi,da ti ceno pokaze v tolarjih. Naprimer minuta pogovora za v USA stane 4.076 SIT.

Dejansko je cena za ZDA natanko 4,80 SIT (z davkom) oz. 0,02 EUR na minuto.

Jaz preko Skypa kličem svojo sestro v ZDA direktno na telefon. Pol urice za pičlih 144 SIT... Telekom, nižaj!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ravno njegova tema...

Kam je zginu naš JUR :hmm: :hmm:

Zadnja aktivnost 7 Mar 2005 @ 07:35

Mesec in en dan ni glasu od dečkota. Je kr mal dolgčas ratal ker se nč ne :fight2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skype uporablam približn 2-3 ure na dan. Kar se zvoka tiče ima velik bolj kvaliteten zvok kot MSN Messenger pa še lahka narediš neomejeno veliko konferenco(ena oseba lahko nardi za 5 oseb, potem pa še vsaka oseba lahko preko sebe dodaja notr).

drgač sm pa vidu mislim da v prejšnji številki računalniških novic članek o prvem kombiniranem hišnem brezžičnem telefonu(skype+stacionarni telefon). telefon je bil narejen prav za skype in se baje da vso urejanje stikov, klicanje,... opravit preko telefona. cena je pa bla 35 ksit kar se mi ne zdi veliko za brezžičn telefon v primerjavi s ponudbami pri isdn paketu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Spletna dražbena hiša eBay je najavila, da bo prevzela hitro rastoče internetno komunikacijsko podjetje Skype Technologies. Za prevzem naj bi spletni dražbeni gigant namenil okrog 2,6 milijarde dolarjev, pri čemer pa v eBayu pojasnjujejo, da se lahko vrednost posla tudi zviša.

V eBayu poudarjajo, da so komunikacije ključnega pomena za e-trgovino, in dodajajo, da bodo s prevzemom vodilnega podjetja na področju internetne telefonije utrdili svoj tržni položaj, si obenem odprli nove poslovne priložnosti in ustvarili zelo močno okolje za poslovanje prek spleta.

Skypeova brezplačna programska oprema omogoča uporabnikom brezplačne klice prek interneta z uporabo računalnikov in mikrofonov. Možni so tudi klici na navadne telefone, in to po takih cenah, ki povzročajo pravi prevrat v telekomunikacijski industriji.

Skype ima 54 milijonov registriranih uporabnikov, od uvedbe avgusta 2003 pa je bila njihova brezplačna programska oprema z interneta prenesena več kot 164-milijonkrat.

vir: AP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je že kdo omenil.. je pa novo zaj, in sicer program JAJAH (đađa) , freeware, združuje pa vse te programčke kot so skype ipd. tako da nerabiš bit odvisn kakšen program ma kdo drug...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Skype sem upgredal na verzijo 2.5 in dobil mail v katerem so mi dali 1 uro ZASTONJ klicev iz skypa na omrezja nacionalna in mobilna omrezja (zadeva je sicer uporabna ze dalj casa vendar placljiva in se imenuje SkypeOUT). :OK: :OK:

Stvar sem sprobal in v resnici deluje. Klic je bil narejen na ISDN prikljucek, vendar se klicanemu izpise kot stevilke ne obstaja. Sicer ne vem kako je z novimi instalacijami ampak za stare stranke baje deluje. :yea1:

Pomembno je se to, da ko si instalirate morate prvi klic narediti do 30.6.2006 drugace vam gre 1 ura po gobe. Ce naredite klic do navedenega datuma potem lahko koristite uro dokler jo imate (vsaj jest sem tko razumel) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg Skype je tukaj se en internet zastonjsko telefoniranje in sicer http://www.voipstunt.com/ , kjer imajo za klice v fiksno omrezje Slovenije 0 SIT / minuto (pazi klici v mobilno omrezje so pa placljivi)

V ponudbi imajo se kar nekaj drzav v katere so klici zastonj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!