Skoči na vsebino

ATV v snegu


nikesloy

Priporočene objave

A ima tisti kawasaki ki vlečete iz snega ima montirane spajke ali se mi samo zdi?

Kakšna je razlika v takšnih razmerah med kramparco in spajkicami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki ima samo navadne kramparce ( Slasher ).V takšnih razmerah ni nobene razlike med kramparco ali dodanimi spajki (je preveč snega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že namontiral na svojega ATV-ja kašen manjši plug gor in probal sneg po dvorišu spucat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

post-4441-1136299159_thumb.jpg

Sosed ima to :) . Moram rečt da gre fajn plužit, plug in nosilce si je sam naredil, edino ena utež je zadaj potrebna, ker drugače atv preveč kopa :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odspredaj je zašravfan na okvir na atvju, potem pa potekata dve cevi pod podvozjem skoraj do konca atvja. Je skoraj isto narejen kot tisti kupljeni, po istem principu :) . Bom slikal kaj, samo morem do soseda 1x it :D .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Za prvi ATV ciljam na Kymco 250. Kakšni so kaj vaši komentarji? Mislim, kar se tiče kvalitete in stroškov vzdrževanja. Ne bi ga imel za neki off-road, asfalt in makadam. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me katere firme so pri ATV-jih najbolše in cenovno ugodne?

Najboljše nikoli ni bilo cenovno ugodno.Na kakšne modele pa ciljaš ( športne ali delovne 4x4)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Malo OT sam kaj se bolje obnese KArdan ali VERIGA (2WD)? Je to isto kot pri cestnih in potovalnih motorjih? veriga bolj sportna?

btw: je kdo probal z 250ccm 15PS kitajskimi atv-ji po snegu z novim gumam?

Nameravam nekaj kupit sam za pozimi mal za hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balantič-Planina pod Golico.Je pa v senčnih legah nad 1500 m/nm še vedno nekaj snega.Evo še ena -Karavanke včeraj.

Perimund-z cestnimi gumami (tudi če so nove) ne prideš nikamor.

post-8405-1162722773_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvi ATV ciljam na Kymco 250. Kakšni so kaj vaši komentarji? Mislim, kar se tiče kvalitete in stroškov vzdrževanja. Ne bi ga imel za neki off-road, asfalt in makadam. .)

Če še te zanima, jaz ti odsvetujem nakup, je boljše dat malo več denarja in nekaj bolšega kupit. Mi imamo narejenih na njem okrog 10k km in smo menjali že okrog 7 jermenov, ker jih nenormalno hitro vtrga.

@perimund: če imajo original gume profil za teren te še prideš nekam, pa še to po zvoženem snegu, če pa je kakih 30cm zapadlega snega pa se ne premakneš, vsaj pri RWD je tak, za 4WD nevem, ker še ga nisem vozil po snegu.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer so bli moji kolegi na krvavcu kjer je okrog 5 cm snega. in so rekli da je bilo noro. enga so rinli iz snega ker ima slajke in mo je zakopal.in rekli so še da si moral skos tišat ker drugače ti je zakopal če bi se ustavu in pol spet speljal.enmu je pa tud zakopal pa ma kramparce gor pa je mogu it nazaj kjer je bilo kopno da je lahko spelja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!