Skoči na vsebino

EMA 2005


Vojč

Priporočene objave

Bi lahko pričakovali kaj drugega?

Veseli me, da je bilo vsaj nekomu všeč i

Men je bla všeč samo Gerdejeva Saška............

Kok lepih spominou.....pa sprehodi z njeno kuzlico.....sicer butastim kokr španjelom.....pa................ :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bla všeč samo Gerdejeva Saška............

..

...

..upaj da je ne boš več vidu po tv...da ti ne bo hudo...upaj...pa mi tudi ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko pričakovali kaj drugega?

Veseli me, da je bilo vsaj nekomu všeč in da imaš spet razlog, da se usajaš po navadnih smrtnikih. A je mogče kdo pomislil, da se cel show dela za občinstvo(tudi mi) in da se pač zgodi da je to izbirčno. Sicer se pa spet brez veze napihujem, tako ali tako je brezpredmetno kaj mislim jaz, uvrstitve naših udeležencev povejo svoje.

Meni je Omar čist všeč. Kar se tiče kakovosti - ne pravim ,da je bila oddaja vrhunska, niti, da ne bi mogla biti boljša. Gerdejeva mi je sicer všeč kot bejba, ampak - po premoru se je izkazala kot totalno neprofesionalna. Na to :SS

O kakovosti skladb in izvajalcev pa - niso glih po mojem okusu, a zmagal je po mojem mnenju eden boljših, čeprav ne najbolj izkušen.

Ergo - v boj pošiljamo novoodkrit "biser", neizbrušen, nepreverjen na velikih odrih.

Sicer pa je moje mnenje, da bi nas na deskah evrovizije lahko tudi kakšn oleto pogrešali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

...

..upaj da je ne boš več vidu po tv...da ti  ne bo hudo...upaj...pa mi tudi ... :cry:

Kok si kritičen

Lej.....a si poazil,kako lepo zalite obline ima

A si opazil njeno polno ritko

A si opazil,kako lepo našobi ustnice

A si opazil,kako se pri vsakem koraku cela figura lepo potrese

A si opazil,da ni prav nič zakompleksana zarad tega

Saška...... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa glasoval zate, če se boš prijavil na EMO 2006. Zato ker si motorist in ker nam kljub temu, da vse vidiš in tudi razmišljaš povsem diametralno od mene, pustiš povedati svoje mnenje. No prav fino bi bilo, če bi se res prijavil :whistle:

LP Cvetoo.

ja ja... symru v oblekicah od alye za 2006.... folk bo norel!!!

sicer pa je bila prireditev totalno za nič!! po taki reklami bi človek pričakoval nek velik šow, če so že vse skupaj tako zastavili bi lepo odpeli tam neopazno, ne pa da se kažejo s tako revščino...

o izvajalcih pa ni kaj reči...

vse nekaj kopirajo..

saška lendero je bla res kot Ceca s tistim komadom...

regina posnema madono pred 7 leti.. in atako dalje

meni najboljše skladbe so bile od billys private parking, pol nude in še alya, te so ble bolj tako polne in prijetne za uho....

no tudi omer je dober pevec ampak s tem komadom ne bo kaj dosti opažen v ukrajini.. ko bo imel nastop bo večina evropejcev šla natočit pijačo in po nov čips v omaro.... pavza kao :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej.....a si poazil,kako lepo zalite obline ima

A si opazil njeno polno ritko

A si opazil,kako lepo našobi ustnice

A si opazil,kako se pri vsakem koraku cela figura lepo potrese

A si opazil,da ni prav nič zakompleksana zarad tega

Saška......

:eek: :eek: :eek: :eek:

...ej zbud se.....taka je bla ko je vodila oddajo :hmm: :hmm: se mi zdi da se je klicala rock delavnica al neki tazga.......zdej je še pr jožovcu nebi vzeli.....ni nč ....kar je blo je šlo.... :cry:

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si kritičen

Lej.....a si poazil,kako lepo zalite obline ima

A si opazil njeno polno ritko

A si opazil,kako lepo našobi ustnice

A si opazil,kako se pri vsakem koraku cela figura lepo potrese

A si opazil,da ni prav nič zakompleksana zarad tega

Saška...... :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

eeeee ma je blo dosti boljših tam..... meni se zdi kot da ji je že pretekel rok uporabe..... sploh pa kako je govorila in se obnašala.... viaa :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:     

...ej zbud se.....taka je bla ko je vodila oddajo  :hmm:  :hmm: se mi zdi  da se je klicala rock delavnica al neki tazga.......zdej je še pr jožovcu nebi vzeli.....ni nč ....kar je blo je šlo.... :cry:

Otroc

Sploh ne znate cenit..............

Men je pa tok njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ahhhhhhhhhhhhh.....spomini na mladost :) :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroc

Sploh ne znate cenit..............

Men je pa tok njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ahhhhhhhhhhhhh.....spomini na mladost :)  :)  :)  :)  :)

Me pa res zanima zakaj je še zdaj ne božaš, če ti je pa še danes tako zelo všeč. Najbrž ne gre za najbolj posreeno poglavje tvojega ljubezenskega življenja.

Kot že običajno sem spet :topic:

Omar. Nimam prav posebnega mnenja. Pesem mi ni všeč, a to ni nobeno merilo. Prav lahko mu v Ukrajini ne bo. Se mi zdi, da je to tako, kot bi polete na Planiški velikanki vadil pred simulatorjem in nato prvi skok z vrha zaletišča. :eek:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam še vedno ni jasno da 99,8% občinstva evrovizije sestavljajo gay-i in ženske zato je omar edini pravilni izbor, lep je, nekaj žvrgoli v mirkofon, miga z ritko in ima tiča, torej vse kar si 99,8% publike želi :devil: .

kdo pa še muziko posluša, če postaviš tja dobro babo se bodo pedri prestrašli ob pogledu na joške :eek: , ženske pa bojo iz faušije spet proti.

GO OMAR!!!!

PS: da mu je nebi po kakem naključju uspelo zmagat, bomo ja obubožali :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ema je bila kakršna je bila prav tako tudi izbor, bolše pa je sigurno bilo gledati to nedeljo emo, kot pa tistega ritopikeca Maria. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo....sicer pa se da tudi telefonske klice spedinat da kažejo v pravo smer, nebi bilo prvič.

Ah dej no.. ta je pa že resno obrabljena.. če ni žirije katero bi okrivil bomo pa rekl da je spet naštiman televoting... obrabljena fora :SS

Pač so omarja lahko gledal praktično vsako nedeljo zadnjih 6 mesecev.. tut to je pr folku pustil nek vtis in so pac klical za unga k jim je bil najbolj domac. Da o najstnicah ki so se slinle po telefonih niti ne izgubljam besed .)

Izbrali so najmanjši možni studio na rtv-ju, noter nafukali nekaj mimoidočih, ki so se vidno dolgočasili, da o scenografiji niti ne govorim.

Škoda itak zgubljat besede, ker si za ta zmazek ne zaslužijo niti medmeta. No pa vseeno... BRUh!  :SS

Naj ti zaupam da gre za največji studio na RTV Slo.. pa daleč od tega da jih zagovarjam, ker so res naredil zmazek, samo toliko, da ne boš govoril neumnosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledala..tako...med preklaplanjem...poceni scena...nobene Miše Molk...z zategnjenimi žnabli in vesoljskimi stroški...to mi je ok.

Komade slišala danes dopolndne na radiu...mislim, da vse...polno enih kopij..od bivše turške pa do lanske ukrajinske...brezveze.

Malo presenečena nad Lendero...pozitivno namreč glede petja samega...drugače sem enakega mišljenja o izvajalki kot Einherjar.

Meni bila najbolj simpatična...brez da se poglabljam v besedilo...,,Rio bravo,,...al nek ,,bravo,, v glavnem.

Omar...kurc....kva pa vem...ne maram glih tok tega jokanja in patetike...poleg tega je bila danes predvajana ...povsod...večkrat...počas bo kot Calvo...spremljava je kukr tok ok.

Sicer pa...jest nisem glih na mestu..za kritičarko.

(ko pojem še gluhi jokajo) :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, men je pa Omar kul. B)

Pa sm metalurg in nism gay. :alien1:

Sicer nisem slišal še nobenga komada z EME, pa verjamem, da nism nč zamudil.

A je jodlala tud tista jokica-skokica od Karmen &##*#$$%&% :headbang: :headbang: ##%&!&%"#$ Stavec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole prebiram se mi zdi, da nism glih neki velik zamudil, ko mi je uspel gledat sam prve tri. Omar, kva pa vem. Glas kr vredu, sam komad je prevč pocukran. Sicer tako in tako ni pomembno kdo bi zmagal. V vsakem primeru mamo v Ukrajini rezervirano eno izmed zadnjih petih mest. <_<

Ampak Joksimović nam za v prihodnje predlaga neki našga nacionalno obarvanga, kot tisti naš komad Na golici. Le kaj na to poreče naš Zoran Predin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Zoran predin je itak glasoval po svojem posluhu in po svojih pevskih zmožnostih :OK: In zrcalo izbora cenene komisije je pač nekvaliteta... Vsekakor je šlo pri glasovanju za izbiranje manj slabega od slabega... :fredy: je za tele kekce pravi car! :D

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta predin je men osebno tojšn bik...on kr pluva čez atomik harmonik,pa našga fredija....piz__ me zanima če je že on kdaj naredu tak žur kt ga :fredy: fredy pa ...špelci :wub: ...nej bo veseu da ga kučan podpira...pa da ga je gor spravu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta predin je men osebno tojšn bik...on kr pluva čez atomik harmonik,pa našga fredija....piz__ me zanima če je že on kdaj naredu tak žur kt ga  :fredy: fredy pa ...špelci :wub: ...nej bo veseu da ga kučan podpira...pa da ga je gor spravu..

dragi taurus, ne kaži zdaj svojega nepoznavanja glazbe tu, predin je DR. Muzike za vse naše glasbenike, z izjemo kakšnih kreslinov, buldožerjev in druge stare garde.

predin je z franci delal večje "žur-e" pred 10.000+ ljudmi kot so jih sposobni skupaj vsi ti naši sedanji pocarji, le ti tega ne veš - si še malo premlad ali pa glasbeno neizobražen.

pe ne mi predina in EME mešat skupaj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predin im Ema gresta skupaj :BUA: oziroma sta povezana :SS

seveda, pardon! sem pozabil ko so bili franci na eurosongu z praslovanom :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja..predin samo misli kaj je...pa pljuva po drugih...grem stavt da folk dost rajš sliši atomnik harmonik k pa njega...sej ste gledal trenja...zame je pa od teh oldtajmerjev najbolši TOMO JURAK(GUGU)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY:

:alien1: Potem sigurno neveš, da je bil Predin eden glavnih, ki je odločal, katere pesmi oz. izvajalci bodo nastopili na EMI 2005 :hmm:

:hmm: Čudno, da to veliki poznavalec in zelo glasbeno izobražen človek ne Zna :slap:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ti mislil že napisat par stvari pa sem pogledal tvoj rojstni datum in mi je blo vse jasno. predina že dolgo ne poslušam in danes sploh ne vem kaj še počne, muzike pa ne, ampak predin in lačni franci so bili včasih zakon, ne samo v slo ampak tudi v jugi in so majstori. seveda ti tega ne moreš vedeti kot tudi ne še marsikaj drugega o jugo sceni zato ti je oproščeno.

no ampak ne pluvat po človeku če vam malo skurca oni dve blontni joškarci (pogledam jih pa jaz tudi rad :grim ) al pa fredija. oboji so zabavljači ampak o muziki pa nimajo pojma in to je predin imel čisto prav - to ni muzika.

ker ima tip posluh in okus za muziko si prav predstavljam kako more trpet ko posluša ta izbor za EMO, verjetno približno tako kot komisija na popstars avdicijah :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ravno pri muziki pride do različnih mnenj...men osebno pomen "žur" harmonka pa mal basov pa polka za plesat,(pa nisem pristaš te glasbe)...enim pa "žur" pomen ta glasba k jo predin izvaja..

in zato se men ne zdi fer to kar on dela,k pluje po teh glasbenikih,k ma čist drugo glasbo...oni niso zmožni tako glasbo izvest k jo on špila,on pa take ne k jo oni... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY :

Nismo se vsi rodili 18 avgusta daljnega leta 1977 :grrr

Prvo kot prvo tolk star pa tak površno poste bereš :SS

Nikjer ne vidim oz. nisem napisal nič proti Predinu ali njegovi muziki :? kot mi očitaš :fight2:

:slap: pa ne se zdaj sekirat, če nisi vedel, da je Zoran Predin kakor koli povezan z letošnjo Emo :slap:

:slap: Tudi največji mojstri se kdaj pa kdaj zmotijo :yea1: Tako, da ti je oproščeno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!