Skoči na vsebino

EMA 2005


Vojč

Priporočene objave

Dragi Pervy! S Predinom je blo tkole... Brez Otota Rimelejevga bi bil en kurac Lačni franc Predin je sicer mel par prebliskov v svojih besedilih, ampak to je blo pa tud vse. Drugi, kerega si omenil je Kreslin... To je najbolj neprofesionalen glasbenik, kar sm jih do sedaj slišal. Pred leti je bil na srečanju motoristov v Žireh še preden so se Rolling bones razpadli... Tip prišel na oder pijan kot čep, odpel tri komade in šel nazaj za šank... Sploh ga ni zanimala množica folka pod odrom... Kako so potem naredili s plačilom ne vem... Naslednjič je pred parimi leti moj brat za novo leto veseljačil po Budimpešti... Za silvestrovanje so pri organizatorju spet kot glavno zvezdo najeli Kreslina - pjevača tuge... Ni odveč povedat, da se je zgodba s srečanja v Žireh ponovila do potankosti... Jest ne vem, zakaj bi bil tip neka legenda... jaka muda... :BUA:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, meni nobena od pesmi ni bila ne vem kaj..... sem pa poslušala komentarje Saške L. v oddaji pop in..... halo, je rekla, da je njena pesem ali pa recimo od Rebeke boljš.... :eek: ....... čudno, da se letos ni ona jokala :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Pervy! S Predinom je blo tkole... Brez Otota Rimelejevga bi bil en kurac Lačni franc Predin je sicer mel par prebliskov v svojih besedilih, ampak to je blo pa tud vse. Drugi, kerega si omenil je Kreslin... To je najbolj neprofesionalen glasbenik, kar sm jih do sedaj slišal. Pred leti je bil na srečanju motoristov v Žireh še preden so se Rolling bones razpadli... Tip prišel na oder pijan kot čep, odpel tri komade in šel nazaj za šank... Sploh ga ni zanimala množica folka pod odrom... Kako so potem naredili s plačilom ne vem... Naslednjič je pred parimi leti moj brat za novo leto veseljačil po Budimpešti... Za silvestrovanje so pri organizatorju spet kot glavno zvezdo najeli Kreslina - pjevača tuge... Ni odveč povedat, da se je zgodba s srečanja v Žireh ponovila do potankosti... Jest ne vem, zakaj bi bil tip neka legenda... jaka muda... :BUA:

SF - I couldn't agree more!

Kreslin je res največji fušar v Sloveniji .. .:SS :;SS :SS :SS :SS

Predin pa tut - brez Rimeleta totalna 0. Vednos e je v glasbenem smislu zanašal na druge, sam je le za silo tekste klepal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta predin je men osebno tojšn bik...on kr pluva čez atomik harmonik,pa našga fredija....piz__ me zanima če je že on kdaj naredu tak žur kt ga  :fredy: fredy pa ...špelci :wub: ...nej bo veseu da ga kučan podpira...pa da ga je gor spravu..

tele glupe goveje pijanke ob Frediju so totalno nepomembne proti žurom, ki jih je Predin s Franci delal..... ko so 1000-glave množice rjovele toliko komadov njihovih na pamet, kot jih HArmonik ali Fredi niti, če svoje komade preštejejejo na kvadrat, ne bodo nardili ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele glupe goveje pijanke ob Frediju so totalno nepomembne proti žurom, ki jih je Predin s Franci delal..... ko so 1000-glave množice rjovele toliko komadov njihovih na pamet, kot jih HArmonik ali Fredi niti, če svoje komade preštejejejo na kvadrat, ne bodo nardili ;)

.....blablablabla....

...kako smo pa drugač žuriral kokr zdej....Predin s Franci pred nastopom prleteli do šanka, tam smo jemali bidon z refoškom in se je pilo....pol nam enga tamalga bidona z refoškom vzel in na odru se ga nalival in hvalu prmorce....on pijan - mi pijani - vse pijano - in bil je žur....kako pa je zdej drugač....mogoče je več primesi u refošku - in to je to...........ne jočte za starimi cajti.....

....kar se tiče profesionalnosti pa bi lahko marsikatero še rekli.....ma to pa kdaj drugič....sem na srečo organiziral nastope in Predinu,Kreslinu,Domicelju,Lovšinu,Zmazku,Benču,Smolarju,....in so face in so umetniki.....ma pustmo stat.....važn da je dons pust....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SF: Predin je isti tip žolne ... pač, kompanija se je pustila v zameno za lojalnost oblasti forsirati v javnosti :) In so jih naredili popularne, tako kot nekatere radijske postaje neutrudno forsirajo balkan glasbo. :BUA:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kera "strokovna" žirija je šla te izvajalce izbirat za emo, a je res tako u ku*** slo glasbena scena, da niso imel nič pametnejšega za izbrat :cry:

Raje se vprašaj kteri SLO poslušalci so to izbrali... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje se vprašaj kteri SLO poslušalci so to izbrali... :o

Ta mladi afkors, k se tastarim ni dal niti do telefona oz. je blo prekomplicirano za njih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navijal za Billy's private parking (btw moj mentor not spila) :OK:

Nad zmagovalcem razočaran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vemo kako je rebeka pršla do miss in v glasbene vode, ne... videli flimček, ne...

tudi glede ostalega (od robiviljamsawannabeja naprej) velja moj prejšnji post... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vemo kako je rebeka pršla do miss in v glasbene vode, ...

Viš, yst pa ne vem. Pa me hudo firbec matra. Bi mi hotel kdo razložiti? Po možnosti dokumentirano z vsem dostopnim slikovnim materialom. Ker, če pravilno tolmačim namige, bi filmček utegnil biti prijetno packast... :blush:

Da ne bom kompletno :topic: : med (nedavnim) večernim prstkanjem po TV sem slučajno naletel tudi na Rebekin nastop na Emi. In je bila videti dokaj dekorativna. Pa tudi njena poja je bila tiste vrste, ki se jo da zlahka odžgoleti na komemoraciji tipa Eurosong. Pa naj bo to dobro ali slabo.

Ostalih pa nisem videl/slišal. Ker sem se še naprej igral z daljincem svojega barvnega TV.

(v bistvu sem se hotel samo poduvat, da imam barvni TV z daljincem... :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ponižen mišljenje o EMI pa tehle pesmicah je pa takle:

Zmagal je, po ocenah oseb (ki so bile merodajne za oceno) najboljši. Ta se bo pol u Ukrajini trudil, da nas bo zastopal, kakor bo znal in zmogel. <_<

Mi se bomo pa v vmesnem obdobju po stari dobri slovenski navadi prepirali »za oslovo senco«, :fight2: se pravi za stvari, na katere nimamo prav nobenega vpliva. Ampak je tako lepo minirati delo nekoga, ki se trudi, namesto da bi se potrudil narediti kaj boljšega, ali pa da bi vsaj človeka pustil, da dokonča začeto delo.

Pa še ena misel: Tudi če bi na Evrosongu zmagala naša pesem, po kateri se sedaj pljuva, vseeno nebi bila všeč vsem ljudem- 100 ljudi- 100 čudi.

Morm pa povedat, da EME nisem gledal, ker si enostavno nočem privošit časa za take bedarije. Zato se moje ponižno mnenje nanaša samo na vaše poste, ki so sledili zaključku EME… :zzz:

BTW SLO glasbena scena sux :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Pervy! S Predinom je blo tkole...

Drugi, kerega si omenil je Kreslin...

glej ne mislim se prepirat. Franci so delali za tiste čase napredno muziko, meli so razprodane koncerte tudi po jugi in niso kopirali kake turbo folk itd. variante ampak so imeli svojo prepoznavno muziko. bili so dobri glasbeniki.

Kreslin lahko da je kake nastope zajebal ampak jaz sem ga gledal v SMG MB z originalno beltinško bando in :OK: :worship: . koncert ko se šika, gledal sem ga pa tudi verjetno najmanj 10x na feštah tipa "piše se leto" itd. vedno dober nastop in totalno dobro vzdušje. tip zna, mogoče se mu včasih le ne da.

edino kar me moti da sedaj tu mladina, ki nima pojma o tej muziki pluva po teh "starcih" in v drugem glasu hvali največji podn od neizvirne in debilne muzike ala freddy in Atm. harm. Vredu greš na joške mislim harmonike al pa freddyja se ga napiješ in se maš fajn, ampak ne zarad tega ker lahko na njih pijan skačeš govorit da je to že muzika.

me zanima koliko ljudi se bo čez par let spomnilo brizge pa sanjala si njega, če pa predin ali kreslin vdarita kako svojo klasiko pa bo še vedno cela dvorana znala besedilo na pamet pa je najmanj 20 let star komad.

dosti od mene, to je tema o emi, o tej muziki pa mam še slabšo mnenje ko o freddyju in joškarcah, na večino te muzike se niti pijan ne moreš zabavat, lahko samo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SF: Predin je isti tip žolne ... pač, kompanija se je pustila v zameno za lojalnost oblasti forsirati v javnosti :) In so jih naredili popularne, tako kot nekatere radijske postaje neutrudno forsirajo balkan glasbo.  :BUA:

Cyc, daj nam zaupaj - koga bi ti poslal na Eurosong?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!