Skoči na vsebino

Ktero čelado?


Jebediah

Priporočene objave

stara nolanka je že precej zdelana, pa me malo skrbi za svojo betico, slamo je treba pač varovat :D

sj sem bral tut druge teme, pa zvedel velik pametnga, sm dodatno mnenje ne škodi, pa večinoma mate tlele čelade, mojega cenovnega ranga ;)

torej, dau bom najbrž _MAX_ 50 k

katero nej kupim?

to k se prednji del odpre ne pride u poštev, ker res ne vidim, kako korist bi človek imel z tem :blink:

torej naj bi bla //enodelna// pa taka da ne bi glih use se slišalo notr, pa use delalo *švis*, pa da bi bilo obenem dobr prezračeno ;)

pa še btw, kam nej grem pogledat? firma in kraj, mam pa možnost al okolica novga mesta oz ljubljana

no, predlagajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej čimveč čelad,ker so zlo različne za nosit.jst sm se 3 leta vozil z NZI,potem pa kupil nolanko in ne morm verjet,da sm s tisto kišto prevozil pol sveta :BUA: pač,ne sede mi na bučo.

zdej vidm,da mi nolanka zlo paše,še bolj pa arai,ampak so draageeeee :whistle:

pa k boš dal enkrat 50K,ne morš kej dost falit pri kvaliteti...se mi zdi.splača se tud najt kšn popust :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tud prisegam na nolan (x-lite 801). samo ta čelada stane okoli 100k. najboljše bo če za nasvet vprašaš kompi - ja. on ti bo strokovno svetoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem furam čelado HJC (190€ v avstriji) kr udobna in glede na ceno kr uredu. .)

drugače pa najboljša znamka Shoei udobje in kvaliteta visoka, žal pa tud cena :glare: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za enkrat mam arai celado in mi ful sede. udobna je ful, ne piha nikjer...bomba pa se taka amsivna bol zgleda. res pa da so drage. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je en reku da je v Tc-ju Nolan N83 znizana iz 60jurjov na 30

ce je to res se ful splaca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem mogoce sm se zmotu glede stacune sam cena je pa 100procentov taka

pa kokr jest vem prodaja on SCHUBERT pa SHARK pa NOLAN a ni tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, torej, pogledat bom šel u btc, za nolanke

pa u tc motoshop za kakšno dobro shark

zihr pa bo rdeča, ko motor :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novem mestu imaš trgo avto(cikava) majo nolan, pa moto center jeršin(pri krožnem) on jih ma tud kr neki tko da lahko sprobaš. Splača se ti uzet N61, v primerjavi s tvojo staro čelado bo ta majka ;). Za skuter se mi zdi da je tale čelada the best. Akcijo si pa že zamudu :). Drugače pa tud N83 je huda, sam je že mal dražja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

al pa kaksna pocen AGV-ka se tut splaca ne... :hmm:

moje sanje so pa SHOEI XR-1000 :yea2:

kakšna pa te je ta SHOEI XR-1000???? :? :? :? :? :? :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdej mam čelado, pa me zanima, če vs tut kej po eni uri k maš čelado gor glava boli, pa zakaj??? A se bom navadu, k ni premejhna??? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

kakšna pa te je ta SHOEI XR-1000???? :?  :?  :?  :?  :?  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

SHOEI_XR1000_bl.jpg

samo črni vizir gor pa je :wub:

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!