Skoči na vsebino

Smučišča


bassko

Priporočene objave

To zimo je v gorah res nekaj manj snega, potrebno je imeti nekaj sreče ali info o izbiri ture pa gre.. Še vsak vikend smo se kje zapeljali - tudi med in po kamenju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tujina: definitivno dolomiti pred avstrijo, kjer so večinoma ozke proge, nisem pa še bil v švici kjer je baje še bolje;

doma: mar. pohorje, krvavec - nisem pa še bil na cerknem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si iz Lj pa je zjutrej lepo vreme je krvavc kr uredu. Mot me pa to ker med tednom ponavadi ne delajo vse žičnce..še posebej me moti ker ne dela vrh krvavca. Ostale pa včasih kr mal upočasnijo...šparajo.

Drugače sm pa slišu da je ta teden na voglu precej kamna na progi..!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kanin...je moj drugi dom. :hmm: (pozimi)...vse u kurcu. :cry: ..ampak ima najlepši razgled :OK: ....vsa ostala so pa tolk boljša  :whistle: da ni za govort (pisat)...

.....jep...u kurcu....včeraj pihalo...pa imam rezervo Svete Višarje v Trbižu (ITA) in tko od Bovca je 30 min do tam - kupiš na uro (4 ure -22 EUR), folka nč, proga lepa dolga -kokr tolk široka ..je pa blo kr neki trdih ploskev - tko da treba jemat nabrušene robnike....piva :grrr , panin pa iz štacune....

....v soboto pa družinsko na Kronplatz - tedenski počitek...

....najlepši spomini...LE GRAVE, LES 2 ALPES....ponoči snežilo...podnevi zakon... :OK:

.....če zapade na Kaninu kej snegeca vas povabim na eno turno v Krnico - potrebno osnovno znanje smučanja ali bordanja in pešačko kondicijo - ker ne verjamem da bo zapadlo do B postaje :D ......

...

...ko sem govoru o razgledu na Kaninu sem mislu neki tazga.... :OK:

post-2263-1108028640_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sv.višarji - to je zraven in povezano...v sredo bil gor...sneg v redu...lih prov hladno...naredile se trde ploskve in to je to....uživancija...ne bo ti žal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sv. višarji so uredu, razmeroma blizu in poceni. proga ima par lepih prelomnic, drugače pa ni ne vem kaj.

gerlitzen mi je bil vedno zelo všeč, letos pač malo manj, ker se ne dobi več cenejših kart v kranjski gori... letos celo prvič opazil redarja ki je nekaj težil (enšuligum, ih šprehe kajn dojč)

nassfeld je dražje smučišče, temu primerno je tudi urejeno (vsaj moji vtisi iz tam so taki).

na molltalu sem bil na odprtju letošnje sezone, pihalo, sneg padal, megla, polno kamenčkov, naredil 3 fure, smučišča videl skoraj 0 :BUA:

kanin mi je osebno predaleč, grem raje v A, mi je pa bil nekaj posebnega, ker je gora in sta okolica in razgled fenomenalna.

krvavec mi je najbližje smučišče, žal pa tako razmišlja veliko ljudi in je vedno gužva (tudi med tednom nisem imel sreče). Zamerili so se mi tudi redarji ki težijo za brezveze če si malo hitrejši (morda spet nisem imel sreče)

turno smuko pa sem imel v mojem domačem kraju + veliko adrenalina med drevesi ;)

ZAKON

škoda k letos ni zadost snega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam pokažem zakaj že več kot 10 let hodimo v Dolomite?

A pokažem?

No prow...

Zaradi takih leeeeeeepih široooookih prog, kjer vlečeš celi dan špuro take oblike in globine, kot sam hočeš..MMmmmmmmmmmm..... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Slikica je neobrezana, da se več vidi...

Sicer pa še več panoramskih slik okolice te proge tukaj

http://213.161.23.43:2121/pan/page_01.htm

LP, El Barto

post-127-1108219483_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!