Skoči na vsebino

Fojbe


Thundercat

Priporočene objave

Kekc...sej ne morem verjet..a maš vročino?

Balantič,kot velik pesnik...

vsi smo samo ljudje,kajne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, balantič je bil pač pesnik in kot slovenec nič manj pomemben v tem pogledu, čeprav na strani belih. je pa zanimivo, da je slutil kaj se bo zgodilo z domobranci...zanimivo je tudi to, da tudi v vseh pesmih partizanskih pesnikov ni zaslediti srda nad belimi...kvečjemu se omenja bratska sprava...mogoče so pa nekateri tudi želeli, da bi beli spregledali kaj se jim pripravlja in odstopili od svojega norega početja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta....me spominjaš na vse možne diskusije o monalizi...od tega, da je bila bolana do tega. da je tranvestit na sliki....toook ene pameti...a čist simpl varjanta, da je pač bila to ena bejba z (sicer ne vem zakaj) očarljivim nasmehom in jo je mojster naslikal...pa nekak ne ustreza.

:doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, sej res, je samo ena brezvezna napackana kokoš, verjetno ena katero je z veseljem natepaval njen slikar (ki naj bi bil med drugim peder...?)prbita na zid...prav imaš :afro1: nč zapletenega. nč pametnega. kaj je bol butastega kot razpravljat o portretu babe u okvirju na zidu? razprava o luknjah v zemlji in kosteh v njih. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razumel kaj sem hotla s tem povedat...pa sej je vseen..mogoče enkrat boš...sem pozabila kdo ampak en svetovno cenjeni slikar je rekel....vedno dam slike na ogled z velikim pičakovanjem.......takoj se jih najde 100, ki mi povedo kaj sem sploh narisal.

Kaj je zdaj izšla ena knjiga od Erne (partizansko ime), ki je bil zraven in odgovoren dirkt Matiji in je vse na papir spravil...z imeni, dokumeti, in številkami..pravi, da je treba povedati resnico. :naughty:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!