Skoči na vsebino

Fojbe


Thundercat

Priporočene objave

in potem nič drugega. bermanov dosje je biblija. VSe drugo so laži ;)

Po čem drugem nisem čutil potrebe, ker je bilo tisto čisto verno napisano, skupaj z dokumenti in viri ... saj nisem zgodovinar da bi čutil, da moram vse prebrat, briga me vtoliko da sem si razjasnil zadevo hehe.

Glede na to da nekega nasprotovanja knjigi ni bilo, pomeni da prav dosti napačnih informacij notri ni. Da je pa vsebina za marsikoga neugodna pa vsi vemo.

@Klimbra: ma ne se sekirat, sej vidiš da prav dosti drugih knjig o tem nisem bral :naughty: Nasploh imam prijetnejše opravke, ampak kdaj pa prav paše :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa...še do konec Januarja 1945 je bila amnestija za vse ki bi prestopili iz domobranskih vrst ali vsaj položili orožje...le zakaj niso? kaj so čakali boga isusa da jih bo rešil??

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

"Tako mehko .. a je novo? Ne, oprano s silanom" ... ali kako gre že :lol1:

Ma ne, to v bistvu ni več smešno, s tolikšno ignoranco greš pamet solit naokoli, daj si no kar razjasni ... karkoli ... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film je isti kot naši partizanski filmi sam da so vloge zamenjane . :fight2:

:fight1: :chase:

A ni res ?

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film je isti kot naši partizanski filmi sam da so vloge zamenjane A ni res ?

LP

Marko

V glavnem. V partizanskih je sicer običajno nastopal tudi kakšen dober Nemec ali Italijan, v tem filmu pa so bili vsi partizani negativci

Le kje so dobili take face, da igrajo...

Sicer pa nimaš kaj, saj so Italijanci tudi westerne snemali :slap:

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa fali ,,špageti westernom,,?

A ja,... Italjanski je. :doze:

Damjan, če si osebno prizadet...zavrti si Boško Buha in naj se ti orosi oko.

In kaj tako strašno negativnega je pri teh partizanih....??? Ne, res me zanima.

Fojbe so pa dejstvo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namenjeno vrlim in duhovitim, a ne preveč izvirnim žigosarjem drugih:

mislim, a znate še kaj, kot človeka takoj označit za slepega, slabovidnega, neumnega ali opranega v pralnem stroju???

ja vem da znate, prav tekmujete, kdo bo na bolj sočen in izviren način ožigosal nekoga... :lol1:

no sej ni tako slabo po eni strani, je vsaj zabavno a ne? .)

saj veste kako pravijo...tisti ki ima toliko za povedat o drugem, ponavadi prenaša svoje stanje na drugega... :lol1:

pa še...tudi če sem zaslepljen, neumen ali opran, vsaj lepo dišim po prašku in svežini pomladnega dne ... :lol1: :lol1: :lol1: kaj pa vi?

ti linca dišiš pa malo po fojbah. a maš tud črno srajco? :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti Gorazd...sam tista izjava o amnestiji...kej takega od tebe nisem pričakovala oz. se mi zdi višek ignorance...

To je tako...kot če bi se pogovarjal recimo o R1 in bi se zapletel v vse možne detajle bi ti bil pogovor zanimiv...človek nekaj ve...pol bi te pa model vprašal...,,a pri nas prodajojo tudi dizel različico,,.

In ugotoviš da si ravnokar zapravil eno uro svojega življenja, ki jo nikoli ne boš dobil nazaj...

Ne nisem fašist....in Italjanov ne maram (zgodovinsko gledano so velike riti...in tipičen prikaz Itl. vojaka je bil ,,kolonelo,, v alo alo) ...ker nekak sploh ne maram ljudi, ki se po vetru obračajo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prit k men gledat, bova tortiljo čips namakala v načo sir pa gledala. :blush:

Joj, kaj pa si zdaj z vsem načotom? :blush: Jaz sem, kot rečeno, imel delo ... ki ga grem zdajle nadaljevat. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjkal je Bud Spencer,za ravnotežje....

Ja in kdo bi njega v fojbo stlaču (je mal preširok) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namenjeno vrlim in duhovitim, a ne preveč izvirnim žigosarjem drugih:

mislim, a znate še kaj, kot človeka takoj označit za slepega, slabovidnega, neumnega ali opranega v pralnem stroju???

ja vem da znate, prav tekmujete, kdo bo na bolj sočen in izviren način ožigosal nekoga... :lol1:

no sej ni tako slabo po eni strani, je vsaj  zabavno a ne?  .)

saj veste kako pravijo...tisti ki ima toliko za povedat o drugem, ponavadi prenaša svoje stanje na drugega... :lol1:

Ti si prvi žigosal taljane... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav maš, ma samo delno. sem poskušal samo osvetlit medvojne in povojne dogodke s tistim kar sem načital, kar mi je kdo , ki je bil udeležen tistih časov povedal in kar mi moja presoja daje vse v zvezi s tem filmom, ki je bil sneman kot propagandni material. če je kdo užaljen naj bo. nisem pa obenega od vas osebno napadal, saj moramo držati skupaj a ne? al..? :blink:

samo italijane in njim podobne. :lol1: ok granted, sem jim pritisnil en fajn žig. ma ni bil neupravičen.

še vedno dišim po prašku... :glare: :lol1:

sicer so pa italijani nas žigosali že od nimr, od kar nas poznajo... :alien1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!