Skoči na vsebino

Fojbe


Thundercat

Priporočene objave

Nisem na Italjanski strani in NIKOLI ne bi bila (pa četudi bi vedela, da smo v zmoti mi--pred njimi ne--doma pa lohk mal lajam).

Sicer pa kakšna resnica??? Resnica je, da so brezna..takšna in drugačna bila pri nas kar vredu zapolnjena.......in ker samim sebi lažemo...nas iz tira vrže en italjanski film, kjer ni niti ene slovenske besede, niti enkrat omenjena Slovenija, niti ene konkretne osebe...NIČ otipljivega (še priimek glavega zlodeja je ironično-NOVAK)....in kar naenkrat se notr prepoznajo Slovenci sami.

Kar mene moti je dvoličnost...vik in krik in strašna zaprepadenost..kakšni prasci so bili fašisti..SE STRINJAM so bili.....medtem, ko pa komunistične svinjarije z lahkoto opravičijo oz. se celo strinjajo, da je bilo to nekak prav, pa sej ni bilo tok hudo pa sploh ni bilo tko (ker se je pač to skrivalo) ....no pol pa tam en zunaj provocira brez kakršnekoli izvirnosti in pretkanosti in niti toliko jajc nima, da bi vsaj nekaj konkretnega navedel in pol se ti naši hipokrati najbolj ustrašijo kako bomo mi to razumeli, in ves trud je vložen (daje mi občutek, da me imajo za popolnega labilnega, nerazgledanega, bebca, ki si nisem mogla v vseh letih izobraževanja v duhu socjalizma zapomniti niti tega, da so bili fašisti zlobni) osvetljevanju fašizma, in se odaljit od bistva in na vsak način izmaknit, da se je po vojni karkoli ,,čudnega,, dogajalo...in to s stavkom ,,to je žalosten spomin,,....

in to je vse.... ,

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mene moti je dvoličnost...vik in krik in strašna zaprepadenost..kakšni prasci so bili fašisti..SE STRINJAM so bili.....medtem, ko pa  komunistične svinjarije z lahkoto opravičijo oz. se celo strinjajo, da je bilo to nekak prav, pa sej ni bilo tok hudo pa sploh ni bilo tko (ker se je pač to skrivalo)

Torej posredno trdiš, da je imel Kumunizem enako vlogo v WW2 kot fašizem :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj "HIPOTETIČNO"

Da ta trenutek pride do WW#..........80% Motosvet populacije kolaborira z okupatorjem :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno ... saj vozimo Italijanske, Nemške in Japonske motorje ... :eek: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem na Italjanski strani in NIKOLI ne bi bila  (pa četudi bi vedela, da smo v zmoti mi--pred njimi ne--doma pa lohk mal lajam).

Sicer pa kakšna resnica??? Resnica je, da so brezna..takšna in drugačna bila pri nas kar vredu zapolnjena.......in ker samim sebi lažemo...nas iz tira vrže en italjanski film, kjer ni niti ene slovenske besede, niti enkrat omenjena Slovenija, niti ene konkretne osebe...NIČ otipljivega (še priimek glavega zlodeja je ironično-NOVAK)....in kar naenkrat se notr prepoznajo Slovenci sami.

Kar mene moti je dvoličnost...vik in krik in strašna zaprepadenost..kakšni prasci so bili fašisti..SE STRINJAM so bili.....medtem, ko pa  komunistične svinjarije z lahkoto opravičijo oz. se celo strinjajo, da je bilo to nekak prav, pa sej ni bilo tok hudo pa sploh ni bilo tko (ker se je pač to skrivalo) ....no pol pa tam en zunaj provocira brez kakršnekoli izvirnosti in pretkanosti in niti toliko jajc nima, da bi vsaj nekaj konkretnega navedel in pol se ti naši hipokrati najbolj ustrašijo kako bomo mi to razumeli, in ves trud je vložen (daje mi občutek, da me imajo za popolnega labilnega, nerazgledanega, bebca, ki si nisem mogla v vseh letih izobraževanja v duhu socjalizma zapomniti niti tega, da so bili fašisti zlobni) osvetljevanju fašizma, in se odaljit od bistva in na vsak način izmaknit, da se je po vojni karkoli ,,čudnega,, dogajalo...in to s stavkom ,,to je žalosten spomin,,....

in to je vse.... ,

Ljubo dekle, kaj se vsakič sproti čudiš ?

Seveda so bile pizdarije in najbrž tud še bodo.

Je lepo Pepe napisal, da so vse zgradbe-države na svetu zgrajene iz precejšnega števila okostnjakov.

Angleži, pojem demokracije, njihova magna carta stoletja star dokument, nekakšna ustava in pridejo do zaključka, da pošteno bi sicer bilo tako, ampak bolj koristno je pa drugače.

In so na ta način srali stoletja dolgo (v zadnjem dokumentarcu smo videli kako niso nič naredili da bi 800 in več fašističnih vojnih zločincev pred sodišče prišlo nasprotno še podpirali so jih).

In v konstataciji do so ga vsi srali in vsi na ta način širili meje svoje demokracije,se najdemo eni slovenčki in objokujemo poboj nekaj sto fašistov po II. svetovni vojni.

Človek ne bi verjel, če ne bi bral.

Nas ne bo nobeden uničil, mi se bomo sami.

Kakor ga serjemo, se mi zdi da bomo kar izhlapeli.

To tvojo in tebi podobnim pravičniško držo veži kozi za rep.

Kar vas je desnakarjev ne obžalujete neljubih zadev, temeveč želite prevrednotenje in torej revanšo.

Zame ste revanšisti in vam je"pravičnost" krinka za politične cilje. Pri čemer se na žalost sploh ne menite ali to škoduje Sloveniji ali ne.

Ma dejte predlog tej domobranski vladi,da predlaga Italijanom popravo krivic in naj se vzpostavi zopet Rapalska meja torej Italijančki do Planine.

Ker Italijanom gre za to,ne za objokovanje njihovih mrtvih.

Imajo mrtvih na tone, objokujejo pa samo te.

Zakaj ?

A ti veš kolk mrtvih je bilo v Abesiniji ?

Kolk so jih sami potamanili, sam v okolici Milana takoj po padcu Salo republike ?

Zakaj teh ne objokujejo, če jim j tolk do tega?

Ker to nič ne prinaša. Naša zemlja jim je pa zadišala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej posredno trdiš, da je imel Kumunizem enako vlogo v WW2 kot fašizem  :hmm: ?

A to misliš na splošno ali samo pri nas?

1) če na splošno, potem je odgovor: seveda

Si razgledan človek in se boš gotovo spomnil, kako se je delila Poljska. Tudi Stalin je namreč imel težnje po ozemlju ...

2) če pa misliš pri nas ... shit, odgovor je spet "seveda"

Eno je bil okupator, drugi pa je pod krinko NOB zraven izvedel še revolucijo + državljansko vojno. In s tem vrgel OF v čudno luč, po vojni (in že med njo!) pa je končalo veliko ljudi, katerih edina "napaka" je bila ta, da niso bili komunisti. In - preden mi nalepiš spet belo etiketo - govorim tudi o partizanih samih, komandanti so pogosto dajali v prve bojne vrste tiste, ki niso bili po meri komunizma :doze:

Da bi bil pa komunizem dober samo zato, ker se je boril proti nacizmu ... hej, na enak način se da razložiti, da je nacizem dober. Pa ni, a ne? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ran o angleži in ostali sodrgi tega sveta lahko v kaki drugi temi.

Oni so vsaj imeli nek napredek od tega...in mi kaj smo dobili mi...razen 50 let vakuuma???? NOB...tja do leta 43...je bil namen tak kot treba...po Dolomitski izjavi...no to je bil pa pravi ,,hip hip hip strašni trik,, od tu naprej se pa pa jaz močno dvomim v kakšen plemenit namen, ki naj bi ga KPJ sploh še imela...še svoje prijatelje so na suho nategnili..al pa likvidiral....In prišli so ven kot edini zmagovalci...in so uredili teren, da nihče ni ugovarjal....in sedaj naj jih jaz po rokah nosim...sorry ne...ker če si lahko enga s katerim si se konckoncev boril ...bi danes z lahkoto tudi mene sam cajti niso več taki .) .

No tok, da ne bi kdo mislil, da so sam ,,tabele,, in njihove familje pobijal.

O temu al bi dobili kaj večji kos pogače, če pri nas ne bi harali tovariši, ki so bili s strani zahoda tako osovraženi...je pa spet še ena štorija, žal vse na če, baje, verjetno itd...ker je šlo v drugo smer. No mogoče bi nam pa celo uspel še večji abrakadabra...tako kot avstrijcem, ki so bili prva žrtev :blink: nacizma...

Sicer pa je kar je...kaj čem...lohk se pobrigam, da bo bolje naprej...sam,na napakah naj bi se nekaj naučili...mi pa se še vedno ne strinjamo ali je napaka sploh bila :grim

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. razumeti moramo takratno situacijo in vse neumnosti, ki so se žal počele

2. obžalovati moramo vse žrtve, bele,rdeče, črne, rjave

1. pač bil je čas kakršen je bil...upamo lahko, da se nikoli več ne ponovi...vendar je zadeva sledeča...najlažje je obsodit, ene ali druge...sam če si dejansko osebno vpleten v nekaj je tvoje razmišljanje čisto drugače...in tistih 2000 italijanov, ki je bilo pometanih v fojbe je bilo v žaru maščevalnosti češ kaj ste nam storili, zdaj vas pa bomo mi nazaj...kar je seveda napačno in obsoje vredno...kakor tudi vse ostale žrtve recimo da se tokrat omejim na civile ki so bili umorjeni v 2. svetovni vojni na naših tleh...rdeče in bele...

2. mislim, da moramo obžalovati, kar se je zgodilo, ker je očitno pustilo madeže na nas vseh....ne strinjam se s trditvijo "saj so dobili kar so hoteli"...in "prav jim bodi."..takšno gledanje na svet ni v ponos modernemu človeku in je bilo že dostikrat v zgodovini dokazano, da se s tem ne pride nikamor....kaj bi se šele zgodilo oz. dogajalo če bi isto filozofiju uporabljali masovno v vsej modernejši zgoovini-propad človeštva....marsikdo se tega ne zaveda ampak 2. svetovna vojna je bila za veliko reči kot primer kako se zadevi ne sme streči...na napakah se učimo-in napake je potrebno obsoditi, priznati in obžalovati v upanju, da bo prihodnost svetlejša...če se na napakah ne bi učili potem bi morala nova vlada vse prejšnje entuziaste pometati v fojbe....tako da to ni način...preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno menim, da se mora vse po pravici odkrit, kako je kaj bilo.

Zaupam razumu državljanov, da se bodo vsak pri sebi intimno odločili kakšen odnos bo do do tega imel.

Ne želim prevrednotenj, ne želim revanše in upam zgolj na državotvorno držo vseh.

Kaj to pomeni ?

To pomeni, da za tisto resnico, za katero se intimno odločaš ne vlečeš poteze, ki bi kakorkoli koristile sosedom in škodile Sloveniji in Slovencem.

Ko govorim o Slovencih imam v mislih slovenske državljane. Tudi Rome .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cyc : Ali se moram počutiti "komunist - bandit" , ker sem bila nekoč stara 10 let in sem nastopala na šolski proslavi in nosila pionirsko kapo z rdečo zvezdo? :eek:

In mi je bilo lepo???!!!! :glare:

Mislim, da ne. <_<

p.s.

In da ne bom čisto :topic: naj citiram Jožeta Pirjevca iz zadnje sobotne priloge :

" Kako ljubim Itaijo, kadar ni sovražna! " B)

In še čisto človeška dimenzija tega našega Slovenca, profesorja Pirjevca, rojenega v Trstu :worship: : " Zagrizena desničarka. Katja. Odkrila me je v trenutku, ko se je odločila, da bo pri štiridesetih doktorirala na univerzi v Cataniji s disertacijo o jugoslovansko-italijanskih odnosih. Ko sem ob prvem pogovoru ugotovil, da je aktivistka Nacionalnega zavezništva, me je spreletel srh in nisem vedel, kaj storiti : naj prekinem pogovor ali naj ji pomagam? Odločil sem se za zadnje, iz razmisleka, da gre za profesionalno uslugo, ki je ne smejo pogojevati ideološke razlike. Poudaril sem, da sem kot Slovenec na nasprotnih okopih. Pozneje nisva ostala samo na profesionalni ravni, ker je Katja ženska, ki se ji zaradi človeške topline, s katero je obdarjena, ni mogoče upirati." B)

PA ŠE TO (in potem se ne bom več oglašala :doze: ) :

Kao "Neki film ne more biti osnova za razpravo o slovensko-italijanskih odnosih."

ZAKAJ NE , če postane film institucionalna resnica, ki sugerira desetmilijonski publiki, da smo genocidni narod??!!!!!!!

p.p.s.

1.Vatikan je leta 1963 vehementno protestiral proti dramskemu delu Namestnik, v katerem je Rolf Hochhuth obtožil Pija XII. , da se med drugo svetovno vojno ni postavil v bran Židov.

2.O Abesiniji ste že povedali....

3.Italijanski veleposlanik v Ljubljani je nedavno tega glasno protestiral zaradi slovensko-nizozemske predstave, ki menda smeši Berlusconija.

To so samo nekatere drobtinice.... ne da se mi več. <_<

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cyc : Ali se moram počutiti "komunist - bandit" , ker sem bila nekoč stara 10 let in sem nastopala na šolski proslavi in nosila pionirsko kapo z rdečo zvezdo? :eek:

In mi je bilo lepo???!!!! :glare:

Mislim, da ne.  <_<

Seveda ne, Manu! :rolleyes:

Pomisli, tudi mene so vlačili po raznih bebavih proslavah v kompletu s pionirsko kapo in ruto, še predno sem karkoli razumel. Vzgoja jasno, ...

Ni mi samo jasno, kje si ti to razbrala ven iz mojega pisanja? :blink:

P.S.: nemška mladina (tako se je začelo ...) je bila tudi zgledno vzgajana. Mahali so z zastavicami, pa tako ... dosti podobno, le da so jim tam bistveno bolj vcepljali v glavo reci ... recept vseeno podoben oz. enak. Potrebuješ: otroško glavo, še čisto, velik lijak za vsako glavo in pa nekaj 50kg žaklov "Edine resnice" ki jo potem sipaš v lijake.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: nemška mladina (tako se je začelo ...) je bila tudi zgledno vzgajana. Mahali so z zastavicami, pa tako ... dosti podobno, le da so jim tam bistveno bolj vcepljali v glavo reci ... recept vseeno podoben oz. enak. Potrebuješ: otroško glavo, še čisto, velik lijak za vsako glavo in pa nekaj 50kg žaklov "Edine resnice" ki jo potem sipaš v lijake.

:devil:

Cyc..........popolnoma si me razočaral.....s tem svojim enostranskim gledanjem.....

Vse tvoje pisanje zgoraj je popolnoma isto,če ga prenesemo v cerkev,med WW2........

Razlika je samo v barvi in edini zveličavni "resnici"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vik in krik in strašna zaprepadenost..kakšni prasci so bili fašisti..SE STRINJAM so bili.....medtem, ko pa  komunistične svinjarije z lahkoto opravičijo oz. se celo strinjajo, da je bilo to nekak prav...

Lina, ti si zgleda en čisto ognjevit deklič. Kar zna biti v določenih primerih najbrž ugodno. Zna te pa tudi zanesti v drobcena posploševanja in posledično v pravtako drobcene konflikte. Ne ravno smrtonosne, vendar tudi nepotrebne.

Ker vem, da mi ne bo zameril, bom citiral svojega bežnega znanca, ki je nekoč na šolskih proslavah nosil titovko in rdečo rutico. In so ga kasneje celo vabili v Partijo, pa se vsled lenobne nature vabilu ni nikoli odzval. Takolele pravi:

Dejstvo je, da so se svinjarije dogajale. Tako z "naše" kot z "njihove" strani.

Eno ne opravičuje drugega. In nič ne opravičuje ne enega ne drugega.

Probajmo se sprijaznit s par fakti:

Za to, da nekdo počne svinjarije, ni nujno, da je Slovenec. Ali Italijan. Ali Hrvat, Nemec, Rus, Francoz, Srb, Kirgiz, Hotentot ali karkoli drugega.

Za to, da nekdo počne svinjarije, ni nujno da je fašist. Ali komunist, dominikanec, prostozidar, esesovec, islamski skrajnež ali karkoli drugega.

Dovolj je, da je človek. Ki mu je skurilo določeno varovalko in so mu (karikirano rečeno!) manire ušle izven vseh meja dobrega okusa. Se lahko zgodi prav vsakemu. Vključno z menoj, čeprav sem, kot morda veste, izrazito dobrodušna živina.

Naprej je pa štorija taka:

Nekateri osebki s skurjeno varovalko počnejo svinjarije bolj na lastno pest. In jih (večinoma) po bolj ali manj hitrem postopku fašejo od roke zakona. Pa ne toliko zato, ker so škodljivi. Bi rekel, da bolj zato, ker niso koristni...

Drugi se pa lokavo oddajo v službo raznoraznim institucijam, ideologijam ipd., ki vsaj v nekih labilnih in kritičnih trenutkih (kakršnih je človeška zgodovina itaq kontinuirano polna) znajo ceniti in smiselno kanalizirati vsakovrstne usluge.

Tako pač to gre....

Dejstvo je pa tudi, da zgodovinske freske (vsaj tiste javne, ki se ne skrivajo v katakombah), slikajo (trenutni) zmagovalci. In kristalno jasno je, kdo so na njih pobje s tabelimi klobuki, kdo pa tisti s tačrnimi. In prav tako jasno je, da so te vloge v špageti vesternih ter v partizanaricah običajno malo obrnjene. Pa nima smisla, da bi se pustili zaradi tega zbegat, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc..........popolnoma si me razočaral.....s tem svojim enostranskim gledanjem.....

Kako enostranskim, če vam pa dopovedujem da niso ne eni ne drugi dobri :blink: Sicer pa ... :hmm: Če pomislim, dejansko je to tudi enostransko. :)

Sicer gre pa pri vsem skupaj verjetno za privzgojen refleks. Namreč - če ni z nami je proti nam. Ergo, če ni "rdeč", pol je garant ta "bel" (črn, whatever). In potem sploh nikogar ne zanima, da leti kritika na oboje ...

In potem tarnate kako da Slovenci nikoli ne znamo skupaj potegnit itd. Kaj pa če ste vi tisti, ki bi za spremembo morali s kom potegnit? Od kod ideja da bi morali vsi z vami potegnit in vam lojtro držat (ali pa žakel, odvisno kateri izraz vam bolj ugaja :)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne, Manu!  :rolleyes:

:devil:

Rekla sem, da mi je bilo takrat lepo in da se danes zaradi tega niti najmanj slabo ne počutim. Niti me ne peče vest. Bilo mi je lepo!!! :OK:

In niso me vlačili po proslavah, ampak sem se sama grebla, da sem recitirala, deklamirala, pela, govorila, plesala... :blush: Ne vem sicer, zakaj mi je bilo tako zelo fajn in kdo mi je to "vcepil" ( zihr Tito :kva2: ) , ampak mi je bilo. :huh:

Je pa zanimivo, da tvoje pozorno oko ni opazilo nadaljevanja mojega zapisa - fokusiral si se samo na uvodni del prispevka s pionirskimi kapicami... :hmm: Itaq, da sploh ni pomembno, ampak, mimogrede sem opazila... :afro1:

@Pepe : pozdravi bežnega znanca :)

In se strinjam še naprej z njim, da ja, da ni nujno, da je človek sploh kaj od naštetega in še več ali manj, da počne svinjarije.... :krneki:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako enostranskim, če vam pa dopovedujem da niso ne eni ne drugi dobri  :blink:  Sicer pa  ... :hmm:  Če pomislim, dejansko je to tudi enostransko. :)

Sicer gre pa pri vsem skupaj verjetno za privzgojen refleks. Namreč - če ni z nami je proti nam. Ergo, če ni "rdeč", pol je garant ta "bel" (črn, whatever). In potem sploh nikogar ne zanima, da leti kritika na oboje ...

In potem tarnate kako da Slovenci nikoli ne znamo skupaj potegnit itd. Kaj pa če ste vi tisti, ki bi za spremembo morali s kom potegnit? Od kod ideja da bi morali vsi z vami potegnit in vam lojtro držat (ali pa žakel, odvisno kateri izraz vam bolj ugaja :)).

Cyc,kadar ima ženska solzne oči,je moški tisti,ki ne vidi dobro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako enostranskim, če vam pa dopovedujem da niso ne eni ne drugi dobri  :blink:  Sicer pa  ... :hmm:  Če pomislim, dejansko je to tudi enostransko. :)

Sicer gre pa pri vsem skupaj verjetno za privzgojen refleks. Namreč - če ni z nami je proti nam. Ergo, če ni "rdeč", pol je garant ta "bel" (črn, whatever). In potem sploh nikogar ne zanima, da leti kritika na oboje ...

In potem tarnate kako da Slovenci nikoli ne znamo skupaj potegnit itd. Kaj pa če ste vi tisti, ki bi za spremembo morali s kom potegnit? Od kod ideja da bi morali vsi z vami potegnit in vam lojtro držat (ali pa žakel, odvisno kateri izraz vam bolj ugaja :)).

Pri nebeških vratih bog vpraša prihajajočo dušo:

Prav taka si, kot si bila pred odhodom. Dano ti je bilo življenje polno priložnosti – kje so zdaj sledi in spoznanja, ki naj bi jih pustilo tvoje potovanje?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kekec III: pri tebi so arhivirana in backupirana, o zakladnica znanja in modrosti :worship: :D

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če 5 maja ne bomo proslavljali ustanovitev prve slovenske vlade leta 1945 v Ajdovščini, a bomo pol praznovali 3 maja ustanovitev TABORSKE vlade, to je tiste ki je želela zaveznike pričakat, tako kot 1941 Italijane ?

Sam vprašam, glih tolk da ne bom preveč presenečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So predlagali nov praznik. Se mi zdi, da zaradi prikljucitve Primorske. Naj bi se ga praznovalo en dan v Maju in to vsako leto v drugem mestu.

Baje. Se mi ni dalo zapomnit. Itaq je sele predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kekec III: pri tebi so arhivirana in backupirana, o zakladnica znanja in modrosti  :worship:  :D

@cyc,imamo dve ušesi in ena usta,

da lahko poslušamo dvakrat več kot govorimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob vsem tem se še lahko vprašaš kekec, zakaj imamo eno samcato miceno luknjo za srat, pa take kupe delamo.. :lol1:

zelo je zanimiva današnja politična situacija, ko nas sosedje na vsak način zajebavajo...mi imamo pa vlado, ki ima v jedru antikomunistično in klerofašistično-kolaboracionistično identiteto...zato pa so malce mlačni do vsega tega in se naš zunanji minister, prasec napihnjen zabuhli, smeje v fris tem, ki jih je napihnjeno fašistično drekaštvo malo prizadelo.

zanimivo bo videti, kako bodo obranili nacionalni interes ti, ki so v osnovi sovražni do večjega dela lastnega naroda... :fredy:

torej primorci, kje bomo na novo ustanovili IX korpus? predlagam na unem hribu nad Mirnom, kjer je tanov spomenik braniteljem zahodne meje... .) ali pa na Trnovem na spomeniku padlim partizanom. kakorkoli, z obeh je fajn razgled :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dimitrij Rupel: Iz nas ne bo nihče bril norca.

Slovenija bo razglasila erogeno cono. Več na www.minestra.net

Na fotki slovenska vojaška ladja Ankaran, ki varuje cono v vodah Blejskega jezera.

post-5358-1108986669.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!