Skoči na vsebino

Korenine nemških koncentracijskih taborišč


MotoManiac

Priporočene objave

Pa saj nisem napisal da je super, napisal sem "it had its ups and downs" ;)

Glede obdobja teme ... podobno imajo sedaj v Iranu in prijateljskih državah ;) Tako da je precej vseeno katero vero gledaš.

V vse "up"e je bila cerkev prisiljena. Dokler je imela totalno prevlado, je zažigala. Ljudi ali njihovo znanje. Ko so se le ti nekako izvlekli je pa po nekaj desetletjih in stoletjih priznala tisto, kar je takrat zanikala in zaradi tega sekala glave. Znanost v cerkvi? Zaprta za stenami samostanov? To je zame zaviranje znanosti in ne napredek. Pa lahko govorimo o naravoslovnem, tehničnem ali humanističnem vidiku. In še danes ni nič drugače!

Sem pa prepričan, da je tako zaradi določenih interesov, nikakor ne v zvezi z duhovnim življenjem in pokvarjenih v dno naj rečem duše, ko smo ravno pri cerkvah!

Je pa seveda celotna zadeva lepo zavita v celofan skrbi za ovčice, čemur nekateri celo prav lepo nasedajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudem odvzeti vero in jih spremeniti v hierarhično rzporejene prejemnike in donorje čustev, telesne ljubezni in predvsem agente za transfer denarja iz baze v nadgradnjo.

...

Ne vem kerga Hollenbollena si ti bral in me tudi ne zanima (ni cajta), samo ta zgornji stavek ima eno veliko luknjo! Manjka priznanje, opis, da so ljudje pod prvo ustvarjalci denarja v bazi, potem šele ga lahko na podlagi raznoraznih manipulacij (beri peesdarij) transferirajo na "višji" (beri bolj, najbolj, nagravžno pokvarjen) nivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!