Skoči na vsebino

P2P programi


Priporočene objave

zanima me kater p2p program uporabljate, katerega mi priporočate (predvsem za lowdanje iger), povejte še zakaj mi ga priporočate (kaj je na njem res tako dobrega)

zaenkat uporabljam: e-mulo, imesh5, limewire pro

samo e-mula mi najde igre, vendar mi jih zelo počasi lowda (igre so ponavadi tudi zelo obsežne, zato je lowdanje z mulo zelo počasno) :angry2:

supernove pa itaq ni več :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej malo poglej v tej kategoriji je že veliko napisano na to temo, bitorenti in ostali programi....pa nej kdo zapre to temo no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz zdaj vlečem dol iz newsgroup. Nič ni treba vračat, sam vlečeš.

Sem pa uporabljal torrent, zdaj ga zelo redko, včasih pa še prižgem mulo, če potrebujem kaj, kar ni več niti na newsgrupah niti na torrentih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda:

Astraweb

Plačuje se 15$/mesec za 2Mbit/s in imaš lahko 4 konekcije. S sodelavcem si jih deliva vsak po 2 konekciji in DVD-ji šibajo.

Za info: od 30 decembra sem dol potegnil že 325GB :OK:

Za klienta uporabljam Newsleecherja, katerega link najdete na Astraweb strani, pod Support.

Ko v klienta vpišeš NNTP server (news.astraweb.com ali evropski mirror europe.news.astraweb.com), vpišeš še username in password, ki jih določiš ob prijavi računa.

Pod option popraviš, da ne zadržuje headerjev starih le 7 dni, ampak na vsaj 20 dni.

Potem potegneš s serverja spisek newsgrup.

Potem se pa subscribaš na newsgrupe.

Jaz najbolj uporabljam tele:

alt.binaries.dvd

alt.binaries.dvdr

alt.binaries.dvdrs

alt.binaries.startrek

alt.binaries.sci-.fi

Ko se subscribaš nanje, daš za vsako newsgrupo Update, da ti potegne vse headerje (le prvič) dol. Ko ti jih vse headerje potegne (cca 1 uro), sortiraš headerje po imenu za lažje sortiranje. Ko najdeš kakšen DVD, ki ti je všeč, jih headerje z rar-i označiš in desni klik in Smart-leech. Smart leech ti da te rar-e v isti poddirektorij z imenom headerja.

Če so kakšni headerji incomplete, torej da kakšni rar-i niso kompletni, jih lahko popraviš z par2 file-ti, ki so v veliki večini dodani na koncu rar-fileov. To so parity file-i, in s programom QuickPar lahko iz teh par2 fileov popraviš okvarjene rar file.

Navodila za dolvlek in uporabo najdeš na Astraweb strani za popravljanje incomplete file-tov pa Newsgroup tutorial

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!