Skoči na vsebino

RedBull Flugtag Maribor 2005


mrki

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

:OK: :OK:

sami norci ... :kva2: :kva2:

jaz tud ne smem manjkat, že celo zimo študiramo avijacijo..

:hooray: zihr bomo prvi, pol pa :drunk: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil red bullov paket s praznim karo papirjem za načrt letalne naprave, pravili tekmovanja in dvemi pločevinkami red bulla. Zdaj samo še zrišem načrt pol pa na delo. V mislih sem imel leteče tangice.. Ne vem še če bo izvedljivo, vsekakor pa bom nekaj spacal skup. :D

PS

No pa še malo bolj za hec kot za res. Tudi če ne mislite it, lahko izpolnite prijavnico na netu, boste dobili vsaj 2 red bulla :OK: :OK:

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
ja porka-motorka.... gor imaš link, pa si pojdi malce pogledat...... vsega na pladnju pa ne morš dobit  :fight2:

.)

A mi daš na pladnju,prosim,link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Da :) kar nekaj zanimivih plovil, marobirska vinska trta :OK: , žaba, medicinska postelja, .... Bilo je zanimivo in smešno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Counter so zajebal, na strani jim piše, da je še en dan in eno uro :D Pa sem kolikor vem slišil omenjat po TV da je blo danes :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem šel pogledat, moram rečt da s strani gledalca nisem navdušen nad dogodkom...najbolj me je motilo ozvočenje, vse je odmevalo in za nameček so se še trije "povezovalci" drli drug čez drugega, tako mi ni bilo nč jasno kdo je na vrsti, kaj predstavlja in tko...smo se pa Slovenčki spet dokazali, kot narod poln izvstnih idej in pripravljen na vse neumnosti :slap:

no tuki pa še neki slikc...

Popravljeno . Popravil ROKOVNJAČ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!