Skoči na vsebino

nakup prvega avtomobila


mAc10

Priporočene objave

p.s.: tudi jaz sem se s fotram zmenu 50/50 za avto  :OK:

Ja no sej zato pa ni treba govort da ga je njemu foter kupu ker se je mogu za avto potrudit. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej zato pa ni treba govort da ga je njemu foter kupu ker se je mogu za avto potrudit.  :yes:

ja kt kaže se je res mogu, d je v dveh letih našparov 1,5 mio :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he... sem dregnil v osje gnezdo. O:-)

Res še nikoli nisem imel Alfe, sem pa odraščal v avtomehanični delavnici zato in nikoli ne bom imel Alfe. (Pustimo zdaj tisto o zarečenem kruhu)

Alfa je sicer fini avto za vozit, z dobrimi voznimi lastnostmi in lastnostmi motorja ki se jim samo čudiš,....ampak..... mi pa na misel ne pride, da bi bil kakšni Alfi lastnik.

Je pa res, da so se časi malo spremenili in da zdaj itak vsi še delajo avte iz komponent, ki prihajajo iz istih fabrik.  :BUA:  :doze:

Zanima me samo zakaj rabljene Alfe nimajo nobene cene, če so tako dobre.    :xx:

lp G

ce mal spremljas prodajo avtov, 156 ne mores kupit da ne bi bila karambolirana, ce so alfisti tak slabi soferji, al pa je finta v avtih, da prevec letijo :hmm:

keri rabljeni avti pa imajo dobro ceno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ž

ne pa ti men govort o čefuriji, avto, ki ga daš za 1mio v tuning, še ne pomeni, da je kičast:

- lite feltne - 120k sit

- športni volan - 20k sit

- komplet sparco sprednjih sedežev - 120k sit

- ozvočenje - 150k sit

- neonke - 20k sit

- dvd predvajalnik, LCD zaslon - 220k sit

- čip tuning - 50k sit

- športni izpuh - 20k sit

- usnjene prevleke za zadnjo klop - 30k sit

- nekaj manjših modnih dodatkov v kabini - 20k sit

- sprednji, zadnji odbijač - 70k sit

- zadnji spojler - 20k sit

- pragovi - 30k sit

- kakšna nalepka....

ne ti men guvort da je to kič, to je zame udobje .)

sori ampak to je zame totaln kic(izjema so le feltne,ozvocenje,čip tuning)...

kar pa nameravam itak fuknt gor na bimmerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... vsak posvoje.

mAc10 ti opremi avto kot je tebi všeč :) , jest ti želim da se boš dobr vozu :OK: , če so ti pa doma pomagal do dnarja ni pa to čist nč narobe, hvala bogu da maš to možnost, marsikdo je nima! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

audi - dolgčas za vozit in gledat  :devil:

alfa - fajn, ampak vprašanje kolko je zgonjena

BMW - verjetno najboljša izbira če imaš denar

In v čem je audi večji dolgčas od alfe? Oba imata vrhunski dizajn in vrhunsko tehniko. Je pa res, da ti alfa življenje popestri z čestimi obiski pri mehaniku.

In - oba imata sprednji pogon, kar dejansko oba uvršča med dolgčas - napram bmw-ju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- lite feltne -  120k sit

- komplet sparco sprednjih sedežev - 120k sit

- ozvočenje - 150k sit

- dvd predvajalnik, LCD zaslon - 220k sit

- usnjene prevleke za zadnjo klop - 30k sit

- nekaj manjših modnih dodatkov v kabini - 20k sit

ne ti men guvort da je to kič, to je zame udobje  .)

Hmm.. kaj od tega je udobje? sprednji sedezi da so Sparco bolj udobni od originala me ne bos preprical. ozvocenje za 150k - ogabno... samo se turbo folk not pa si obican cefur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, da je avto kar močan, samo glede na to, da je že 2 leti vozil swifta, sigurno zna kar dobro vozit, olupi ga pa še vseeno lahko

Ne me jebat!!! ze dve leti vozi avto??? pa se to skatlico od sibic z motorjem???

Po moje lahko takoj gre za profesionalnega voznika... Ker tako kot mora pa on ze znat vozit, pa sigurno nihce ne zna...

BTW: 12 let imam ze izpit za avto (ja samo z izpitom se vozim - jebiga pussy) pa naredu hudicevo veliko km... Pa nikoli ne bom trdil, da znam dobro vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristico...ne se jebat tkole...kaj so morali tvoji stari naredit, da jih je narav kaznovala z malim wannabe čefurčkom?

Pa kaj te boli k...kaj kdo vozi - če ima možnost naj. Da si pa frajer s tistim akr si napisal? Ja vsekakor. Frajer za drek folk, ki kupuje od še bolj crapy dealerjev pred osnovno šolo in dol daje 14 letnice. Pa kak Suad ti bo nasedel na sprednji spojler. Potem pa se že počas neha.

Dej no mir. Vtakni vsaj karton med špice, da ne bo slišat tvojega internega ventilatorja, kise očitno kar konkretno pregreva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ž

ne pa ti men govort o čefuriji, avto, ki ga daš za 1mio v tuning, še ne pomeni, da je kičast:

- ozvočenje - 150k sit

- dvd predvajalnik, LCD zaslon - 220k sit

ne ti men guvort da je to kič, to je zame UDOBJE  .)

sori ampak to je zame totaln kic(izjema so le feltne,ozvocenje,čip tuning)...

kar pa nameravam itak fuknt gor na bimmerja

Samo repliciram na relacijo radija, CDja, DVDja z udobjem v avtu.

Sam že eno leto nimam radija, ker se mi ne da več snemat in natikat ploščice vsakič, ko zapustim avto. Pred enim letom so mi ga ukradli in življenje sem si olajšal tako, da radija več nimam in odpirajo se mi novi horizonti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa ti men govort o čefuriji, avto, ki ga daš za 1mio v tuning, še ne pomeni, da je kičast:

- lite feltne -  120k sit

- športni volan - 20k sit

- komplet sparco sprednjih sedežev - 120k sit

- ozvočenje - 150k sit

- neonke - 20k sit

- dvd predvajalnik, LCD zaslon - 220k sit

- čip tuning - 50k sit

- športni izpuh - 20k sit

- usnjene prevleke za zadnjo klop - 30k sit

- nekaj manjših modnih dodatkov v kabini - 20k sit

- sprednji, zadnji odbijač - 70k sit

- zadnji spojler - 20k sit

- pragovi - 30k sit

- kakšna nalepka....

ne ti men guvort da je to kič, to je zame udobje  .)

Prav imaš to je super plan kako zabit 1mio SIT za "tuning", pa da avto ne bo kičast.

Sam nasmeju sem se pa vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo prijateljski nasvet: sej je lep avto z vso dodatno opremo, tut jest sem imel CLIOta polepšanga, AMPAK nič kriv ga nimam več: voznica nasproti vozečega vozila ni zvozila ovinka. :angry: Rezultat: spičil 1.5M SIT. Poanta: ne splača se ulagat v avto preveč denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!