Skoči na vsebino

Zavidanje Štajercem


Priporočene objave

Lepo pozdravljeni!

Danes sem imel poslovni sestanek v Mariboru. Odsel sem iz Ljubljane ob 9:30, kjer sta vladala vlaga in megla. Vendar, ko sem prisel do Slovenskih Konjic, kot da bi odrezal - vse slabo se je koncalo in zacenjalo se je dobro... Nic vec snega, sonce, toplo (ob 11:00 je bilo 8 C), samo da bi se kaksen motorist pripeljal, pa bi me gotovo odpeljali v Polje na psihiatricni oddelek!

Potem pa po sestanku se v Vilo Rustico (za poznavalce Maribora) na poslovno kosilo in prekrasen pogled na snezni stadion, ki sploh ni bil naguzvan. Pa da se ubijes na mestu!

Skratka: sonce za motor in sneg za smucanje, jaz pa v sluzbi... ma mi je bilo: ma za se ubit (Iztok Mlakar).

Resnicno, Stajerci, danes sem vam zavidal vreme sto na uro. Sem ze razmisljal, ce bi prodal stanovanje v LJ in se preselil v MB. No, po premisleku sem se odlocil, da ostanem tukaj, kjer sem, in upam na lepse vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da nisem vedo danes naredil cca. 150 km po mariboru in okolici in bi te z veseljem prišel razrajcat do konca.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoro podabo NE ČAKAJ NA LEPŠE VREME ker v LJ ga še hitro ne bo!!!

A je že sploh kdaj bilo??????????????? Bil 9 let v LJ za kozlat tak.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Škoda da nisem vedo danes naredil cca. 150 km po mariboru in okolici in bi te z veseljem prišel razrajcat do konca.

Grrrrr.... bi ti palco med sprikle porinu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Skoro podabo NE ČAKAJ NA LEPŠE VREME ker v LJ ga še hitro ne bo!!!

A je že sploh kdaj bilo??????????????? Bil 9 let v LJ za kozlat tak.

No, je, ja... bolj poleti... zato pa se hodimo vozit ven iz LJ, ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Skoro podabo NE ČAKAJ NA LEPŠE VREME ker v LJ ga še hitro ne bo!!!

A je že sploh kdaj bilo??????????????? Bil 9 let v LJ za kozlat tak.

No, je, ja... bolj poleti... zato pa se hodimo vozit ven iz LJ, ne?!

Ja prav hudomi je kak trpite

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Škoda da nisem vedo danes naredil cca. 150 km po mariboru in okolici in bi te z veseljem prišel razrajcat do konca.

Grrrrr.... bi ti palco med sprikle porinu...

Bi ti raje en krogec naredu ne? nebi? ja dobro te pa nič! HEHEHEHE šalim se, sploh ni bilo slabo veš, malo je drselo, drugač pa kar OK.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da smo meli lepo vreme?

pa saj mamo zmeraj tako!!!

ja vcasih je res lepse kot v LJ. ups skoraj vedno!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasika! Štajerci so nonstop glasni o lepotah Štajerske in o "gnilem močvirju", obenem pa se masovno naseljujejo v LJ. Če bi bilo na vašem koncu vse tako idealno, bi "močvirniki" navalili v Maribor. No ja, da se razumemo, meni so Štajerci čisto OK (konec koncev sem po rodu napol njihov), Štajerke sploh in rad pridem cca 1x mesečno žurat na Štajersko (za fešto ste tapravi, svaka čast), preselil se pa tja vseeno ne bi.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kam bi pa prisli,ce bi hoteli vsi v to naso lepo stajersko? sledi "zaradi preobljudenja zaprto" ali kaj!?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni kaj zavidati.

Povsod je lepo, če ti je všeč.

Če ti ni takoj všeč, ti pa sčasoma postane všeč.

Ne bi živel tu, ne bi živel tam,... Kaj pa sodobna, gibljiva delovna sila?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Škoda da nisem vedo danes naredil cca. 150 km po mariboru in okolici in bi te z veseljem prišel razrajcat do konca.

Grobnik, 1:39.317

Se mi je zdel da si ti s tisto R1 pred TUŠ-em(bifejem).

Ja vreme in vse je res lepo tukaj, sam so pa plače bolj v kurcu in se zato vsi gnetejo(mo) v LJ, saj imajo le tam gori solidno placano delo.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja verjetno Ghost in ostali že vedo kje so dobre place

Državna služba. Can't beat it.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da mamo vsaj državne službe,ker drgač bi tko pocrkal,pa še motorja si ne bi mogu prvošt(brez državne službe mislim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Gregs, tukaj pa bi lahko Rocky prišel resnično na svoj račun. Pa raje nebi. Butelka štajerskega (izbira je tvoja) je že na tvojem kontu. Pa saj nisi edini iz Motosveta. Naša Pupa je tak že napol Štajerka (sam Bog ve zakaj). Kar pa se tiče vremena to 100% drži. Tistih pol leta se mi kar malo smilite, ko vas namesto sonca obkroža gosta megla v Mariboru pa lepo sije sonček. Saj te pa ja ni čudno, da vam ne raste vinska trta. Nič bat, zato pa imate vinski sejem. Kljub temu moram omenit, da imate v LJ tisto najlepšo stvar-tablo katera kaže smer in piše pravljična beseda, MARIBOR. Lahko bi še rekli kakšno o tem in onem, o fuzbalu.....itd.

Je pa res ena stvar, ki pa vam jo zavidam. To je Motosvet. Zamenjam Elektroholding za Motosvet s centrom v Mariboru. Gregs, ne drzni si reči, da si proti! VAŽNO JE LE, DA SE IMAMO RADI!!!

Za Motosvet vesela sončna Štajerska s pozdravi izpod vinogradov!

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No Gregs, tukaj pa bi lahko Rocky prišel resnično na svoj račun. Pa raje nebi. Butelka štajerskega (izbira je tvoja) je že na tvojem kontu. Pa saj nisi edini iz Motosveta.

Je pa res ena stvar, ki pa vam jo zavidam. To je Motosvet. Zamenjam Elektroholding za Motosvet s centrom v Mariboru. Gregs, ne drzni si reči, da si proti! VAŽNO JE LE, DA SE IMAMO RADI!!!

Eheheh... hvala. A vseeno lahko zamenjam buteljko za kaj manj alkoholnega? Pac spadam bolj med tiste, ki ga pijemo samo kaksne dvakrat na leto...

Da bi bil pa proti prestavitvi Motosveta v Maribor?! Hmmm... kaj pa vem, jaz nisem sef... Ampak kot si rekel: glavno, da se imamo radi, pa je vseeno, kje Motosvet stoji. Se bolj pomembno pa je, da gremo kdaj se kam skupaj odfurat. TO je glavni namen Motosveta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ja verjetno Ghost in ostali že vedo kje so dobre place

Državna služba. Can't beat it.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Fury to je zakon, ampak ko vidim plave me je kar groza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je pa res ena stvar, ki pa vam jo zavidam. To je Motosvet. Zamenjam Elektroholding za Motosvet s centrom v Mariboru. Gregs, ne drzni si reči, da si proti! VAŽNO JE LE, DA SE IMAMO RADI!!!

Za Motosvet vesela sončna Štajerska s pozdravi izpod vinogradov!

ROCKY

Pa saj motosvet ni stavba, ki bi morala nekje stat. motosvet smo motoristi, ki se na ta način spoznavamo. Kje pa server stoji pa res ni važno. to je virtualni svet. Pa še to se mi zdi, da server nekje na štajerskem stoji. ne ravno v mariboru...

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za to, kje je server in ostalo, imam občutek, da je to nekje v Velenju, ampak za to, da prestolničarji imate Twinovo sredo in poletni Prešernov trg, na tem koncu se pa česa takega še nismo domislili, ali bolje povedano, zorganizirali in zaživeli.

Ampak sedaj se nas je tudi tu zbrala kritična masa in ko bo vreme, bomo tudi na tem koncu kaj na to temo rekli.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... do takrat pa bomo uživali v dnevih, kot je ta ... brez oblakov, veliko sonca ...

lp Easyrider

in s temperaturami v minusu

Lojzi ma vas rad

Popravil/a - lojzi dne 22/02/2002 ob 08:18:01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne gre za to, kje je server in ostalo, imam občutek, da je to nekje v Velenju, ampak za to, da prestolničarji imate Twinovo sredo in poletni Prešernov trg, na tem koncu se pa česa takega še nismo domislili, ali bolje povedano, zorganizirali in zaživeli.

Ampak sedaj se nas je tudi tu zbrala kritična masa in ko bo vreme, bomo tudi na tem koncu kaj na to temo rekli.

Brrrm

Ja ne vem kaj še čakate. Mi 'ljubljančani' vas popolnoma podpiramo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!