Skoči na vsebino

Kje se ga vlit


Vinogradnik

Priporočene objave

U mater sn bil včere spet pribit.Če včere ni pado rekord, evo meni glave, 4 litre vina sn spil, in to so mi drugi povedli, ker jaz se od 2 litra naprej nena nič več spomnim.Joj, kak me danes peče kislina, niti 4 piri niso pomagali ko ponavadi pomagajo, ko mam mačka, sicer je to izjemno redko, ker če hočeš met mačka, to pomeni da si trezn, kar jaz nikol nisn.Evo, način kako nikol met mačka - nikol se ne streznit.Pa jaz sn genij.No, pa k mojemu problemu.Kot sn že omenil sn vso plačo pusto v nočnem lokalu, danes pa je petek, kar pomeni da moram it ven se ga vlit.Ker sn bolj natesnem z gnarom, me zanima, kam se ga naj grem najbolj poceni napit.Zanima me predvsem štajerska.Pa ne se zdaj tu zajebavat, ker resno mislim.Že tak me je ona, ko svetuje pijancem nadrla, kaj se norca delam.No, da še to povem.Gledam po internetu in najdem eno stran, ko ma gor baner "Pomoč alkoholikom".Sn si mislo, pa točno to rabim.Pa pokličem, pa vprašam, kje se ga naj najbolj poceni napijem.Te pa se začne ona na mene dret, kaj se norca delam.Mislim, kaj je v totem vprašanju norčljivega.Sn alkoholik, ki bi se ga rad napil, oni pa majo oglas pomoč alkoholikom, te pa me nadere.Če bojo tak delali, bojo meli malo kšefta.No, zdaj pa predloge prosim, pa hitro, ker bom čez 3 ure že začel z mojih vikend pijančevanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj povceni se ga lahko nacediš doma. Idi v lekarno in nabavi čisti (98 %) alkohol, ga mal razredči. Če hočeš met kak poseben okus idi v navadno štarcuno in nabavi kake arome k jih mamce uporabljajo za kuhanje, pa mal tistega daj notr. Zadane ko strela. Pa ne pretiravat z vodo.

Če pa se ga češ res poceni zadet, pa šopni čisti alko intravenozno. Te pa v lekarno še eno šprico in iglo vzami. Sam tle pa res ne smeš pretiravat, ker to pa res uiber zadane.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ni res, še en debil več........ <_< <_< <_<

tale motosvet je ratal že prov leglo enih debilov in kretenov ki nimajo kej druzga počet kt folk jebat neki..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj povceni se ga lahko nacediš doma. Idi v lekarno in nabavi čisti (98 %) alkohol, ga mal razredči. Če hočeš met kak poseben okus idi v navadno štarcuno in nabavi kake arome k jih mamce uporabljajo za kuhanje, pa mal tistega daj notr. Zadane ko strela. Pa ne pretiravat z vodo.

Če pa se ga češ res poceni zadet, pa šopni čisti alko intravenozno. Te pa v lekarno še eno šprico in iglo vzami. Sam tle pa res ne smeš pretiravat, ker to pa res uiber zadane.

Alla  B)

u fak komšinice - nisam znao, da si tako odlično izvežbana :) kdaj se ga boma ornk vlila? :D jas mam anekcije doma, ti pa alkool zrihtaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sn že vlit  :lol1:

jaz pa bom kmalu, samo še en mail pošljem, grem na 2 pira da bom lažje avto domov pelal pol pa :beer1: :beer2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bom kmalu, samo še en mail pošljem, grem na 2 pira da bom lažje avto domov pelal pol pa :beer1: :beer2:  :yea2:

Nevaren se je wozit z dvemi peri v riti :nono: , morš imet vsaj štiri. Da maš koordinacijo med roko, pa nogo, pa mogoče glavo. Tawelko. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Mal me čudi, da vinogradnik še ni nič poročal o njegovih pivskih dosežkih včerajšnjega dne. Mogoče bo nardil v ponedeljek za cel vikend.

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Ce se pije, potem se pije dva dni skup in nato se dva dni mmmmmmjjjjjjjjjjaaaaaaaavvvvvvvvvvvvvv :doze: :doze: To se pravi, da ti popivanje vzame najmanj 4dni :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Osebno mislm, da je bla tole ena začetniška velka provokacija.

Mogoče pa se motim, če pa je res tako pa :SS :BUA: pol pa hitr k Ruglu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla z vsem dolžnim spoštovanjem te moram zdele mal okrcat... Tista varjanta od lekarne je zelo draga ker stane 1 l. etilnega alkohola malo čez 4000 sit. jest predlagam kak bolj poceni šnopc... pomoje bi se kako žlobudro pr kmetih dal dobit tud za ene 700 sit po litru eni mi pa pravjo, da tud cenej, sam jest ne verjamem... Velik uspeha pri :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!