Skoči na vsebino

Poljubček za tisto/tistega...


SiR

Priporočene objave

:eek: Ti matr, tuki pa je kurbnhaus :yes: :yes:

kurbnhaus? :kva2: :angry: tle sama ljubezen O:-) in ljubezni ni nkol preveč :grrr :slap:

vsem enga :004 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAM,VAM ,VSEM

da ne bo prepirov

Če se ne bomo tepli, se tut kregat ni treba, ane .)

Jest pa :004 ............... kaj pa vas briga, keri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tut enmu pa naj ostane skrivnost...........................k ni važen komu!!! :P :P

No pa še vsem ostalim mojim prjatlom da nov fovšarije! :OK: :huh: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :wub: :wub: tudi tebi enega velikega :004

To na motosvetu ne smeš delat, ker te bodo kaj hitro obtožili, da ti nekaj manjka in da nekaj ni ok v tvojem odnosu do kogarkoli...... in potem te bodo jebali do neskončnosti..in ti se boš spraševala, kaj za vraga si narobe nardila, če si samo povedala tako kot je... :P

Lahko se odločiš za čisto zasebnost ( v tem primeru bodo rekli, "slabo se ji godi in noče o tem pisat)" , lahko pa pišeš in rečeš, da se imaš fajn ( pa bohnedaj govort o kakih otrocih, ker situirane motosvetovke si jih pač načrtno ne želijo in bohnedaj kake fotke od otrok limat...(razen če si po kakem hudem naključju že noseča in si šla po celem življenju odrekanja na đerbo to je pa fensi menda :grim ).....

Kaj sem že hotela naškrabat? :hmm: Aja...zakaj se sploh matram.... res smešno.... :)

Ampak taka sem,... živc od babe :kva1:

Pepe bi rekel... ne maram te take :rolleyes: Jaz pa kar ne neham :ninja:

In s tem reskiram, da me Pepe vse bolj in bolj ne mara. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: lupčka na noska za mojga fantka, k je zbolel, da se bo čimprej pozdravu :004 :004 :004 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem motosvetovcm, brez izjem... samopostrežna :wub:

:004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To na motosvetu ne smeš delat, ...

:lol1: Dobra si. Si zaslužiš :004 :004 :004

vsem motosvetovcm, brez izjem... samopostrežna :wub:

:004 :004 :004 :004 :004 :004

Vračam :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram bit prijazen do tebe. Kaj veš, lahko da boš še moje froce kdaj učila in pazila.

CCCCCCCCCCCC a ti se maš namen še razmnoževat??????? :eek:

evo ti lupčka kot vzpodbudo za pozabo nespametnih idej!!!!!!!!!!! :004 (kaki stavek :slap:)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CCCCCCCCCCCC a ti se maš namen še razmnoževat??????? :eek:

evo ti lupčka kot vzpodbudo za pozabo nespametnih idej!!!!!!!!!!! :004 (kaki stavek :slap:)

Ja kaj bi zdaj rada povedala? :blink: Da sem tak zanič, grd, nesposoben, ... , da mi je prepovedano nadaljnje razmnoževanje al kaj? :angry: Samo nena me razjezi, ker jih bom tolko naredo, da si boš morala vzet pomočnico, da boš lahko vse ahtala. :evilgrin:

Tudi tebi enga :004 , pa Jasota pozdravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj bi zdaj rada povedala? :blink: Da sem tak zanič, grd, nesposoben, ... , da mi je prepovedano nadaljnje razmnoževanje al kaj? :angry:

Čisto nič od zgoraj naštetega, edino glede na tvoj EMŠO mislim da je zadeva malce rizična, da te ne zadane kap ali kaj podobnega in glede na tvoj EMŠO pač večin ljudi ima v tvojih letih rada mir pa to. Čist nič druga nisem mislila, skrbi me le za tvoje zdravje :D :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto nič od zgoraj naštetega, edino glede na tvoj EMŠO mislim da je zadeva malce rizična, da te ne zadane kap ali kaj podobnega in glede na tvoj EMŠO pač večin ljudi ima v tvojih letih rada mir pa to. Čist nič druga nisem mislila, skrbi me le za tvoje zdravje :D :004

Napaka, stara moja, napaka...ti Lobota ne poznaš dovolj dobro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka, stara moja, napaka...ti Lobota ne poznaš dovolj dobro :)

emšo u današnjih časih nč ne pomen ,važn je srce in volja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!