Skoči na vsebino

Poljubček za tisto/tistega...


SiR

Priporočene objave

o pridna, lepo ,da si se mal spomnila name, tudi jaz tebi, da ti je vsaj pri srcu toplo, če je že zunaj tako mraz.... :004 :004 :004

Recimo, da je zunaj bolj toplo, kot meni pri srcu .) , ampak postane toplejše, ko vidiš da ljudem ni vseeno zate ;) :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: :wub: eni k jo mam ful rad, pa k ma ona mene še bl nazaj :love1: :004 :blush:

haha....vsaj priznov si :D :004 zate :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da je zunaj bolj toplo, kot meni pri srcu .) , ampak postane toplejše, ko vidiš da ljudem ni vseeno zate ;) :004 :004 :004

glede na tvojo lepo mladost, mislim, da bo še toliko toplih trenutkov, da boš pozabila na vse mrzle dni v tvojem srcu....., lep vikend..... :winkiss: :winkiss: :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tvojo lepo mladost, mislim, da bo še toliko toplih trenutkov, da boš pozabila na vse mrzle dni v tvojem srcu....., lep vikend..... :winkiss: :winkiss: :004 :004 :004 :004

Hvala tati :blush: , se vidiva ;) :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest morm pa mal nazaj potalat

:004 Tottyki, pa Zmajčku, pa Missi, pa Sonči, Mački, pa en kup za naprej :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!