Skoči na vsebino

Poljubček za tisto/tistega...


SiR

Priporočene objave

:004 za tiste ki ponoči (sredi)vozijo motorje na servise. Sicer ne vem ali govorijo da njihovi motorji ne potrebujejo servisov in zato vozijo ob takih urah na servise, da jih drugine bi pri tem videl, ali je kaj drugega tu vmešano :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnogo :004 za mojo lubico, ker je pridna in si jih res zasluzi!

Enga :004 pa zame, ker sem tud pridna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enega :004 za Nino, ki je pridna, po moje kar na kvadrat;

Pa še :004 za nekoga, ki se veselo po dveh kolesih :OK: vozi po in okoli grobnika (upam :hmm: pa, da te je kaj manj napralo kot na zadnje, ko si bil na turi :blush:, v naših krajih! :blush: glede na to kako tukaj pada, upam, da je tam kaj bolje, sicer boš moker kot miš :cry: :rolleyes: ! No ja pa vse do kosti ti bo prišlo :?)!

Zato si zaslužiš kar dva, da te bo mogoče malo pogrelo! :004

Javi se ko boš prišel domo!:worship:

Pa vsem motosevtovkam in motosvetovcem, :004 ki žalostno skozi okno gledajo in ne morejo na motor :004 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tanjuška moja dda te fajn in kavlitetno oslinm pa cim prej se pozdrav da gremo spet kej vn :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kak je lepa... mislm skuter :D... ka bi ji delu... :winkiss: :whistle: :wub: O:-) B) :yea1:

post-7997-1146409156_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004 za Burnija; potenje v dvoje je bil pravi užitek, upam, da še kdaj ponoviva ;) :D .

Tudi zate enega :004

Mi je malo kasno prišlo :whistle:

Potenje bova pa sigurno ponovila :kva2: :OK: :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burni, se že veselim. Vnaprej enega :004 :) .

Sanda, Gregs si je čisto sam kriv, kaj je pa šel v Kamelojebino in me pustil samo v cvetu mladosti :P . Vseeno tudi enega sočnega :004 za njega.

Pa še enega zate za vsak slučaj, da me ne zašpecaš... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym-čiju..........da se mu nogica ČIM PREJ v red sestavi :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :winkiss:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, tx :D ob tej priložnosti vprašam Nagayo: honey, a je kaj piva v hladilniku, že dolgo ga nisem od znotraj videl... da vidim, če je smiselno klimbroida povabit na obisk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: mislim da bi ga moglo bit nekaj :)

sicer pa...štacuna je zelo blizu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :wub: :wub: Manu, novopečenemu ateju in otročkom jasno tudi. Čestitke. :OK: :friend2: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!