Skoči na vsebino

Speedfight2-težava


KEBO

Priporočene objave

V variomatu mi je nakaj ružlo pa sm razdrl pa nism nč našo.Potem sm dal vse nazaj gor in se gre peljat MOTOR JE ŠEL ENIH 5Km MANJ ,PA ŠE BOLJ JE RUŽLO :cry: :cry:

A KDO VE KAJ BI LAHKO BILO NAROBE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cemu je pa podobn zvok ? ce je to pr visjih hitrostih, ko se motor zvrti, pa se slis kot da nekaj škriplje, potem je to normalno. vsi spidfajti delajo to =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot da bi noter nekaj skakalo bol ko daš gas bolj ropota do 20Km ni nč pol pa začne .Pa to je komi po 15 tisoč km začelo

pa tut bolj slabo mi vleće.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot da bi noter nekaj skakalo bol ko daš gas bolj ropota do 20Km ni nč pol pa začne .Pa to je komi po 15 tisoč km začelo

pa tut bolj slabo mi vleće.

Po moje ni nič pretresljivega. Al pa tudi.

Mene pa zanima, če moraš na Sf 2 kakšno olje zamenjat, a kdo ve? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot da bi noter nekaj skakalo bol ko daš gas bolj ropota do 20Km ni nč pol pa začne .Pa to je komi po 15 tisoč km začelo

pa tut bolj slabo mi vleće.

možno tut, da je kaj v avspuhu. men je po 3500 km neki zacelo skakat po avspuhu not. zgleda en konc ene mrežce al pa nekej tacga. no ja, sem mel vsaj razlog, da sem pol leovincija dal gor :naughty:

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno tut, da je kaj v avspuhu. men je po 3500 km neki zacelo skakat po avspuhu not. zgleda en konc ene mrežce al pa nekej tacga. no ja, sem mel vsaj razlog, da sem pol leovincija dal gor

ni v avspuhu kr se direkt sliši da je iz variomata

pa bi kdo vedo zakaj mi noče na akumolator vžgat mam nov aku not sam ma prmal moči da bi zakurblo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni v avspuhu kr se direkt sliši da je iz variomata

pa bi kdo vedo zakaj mi noče na akumolator vžgat mam nov aku not sam ma prmal moči da bi zakurblo :blush:

ko das kontakt, ne obracat gasa nic, ampak samo stisni bremzo in pritisni knof za zagon. pa ce je potrebno drzi knof do kake 5 sekund, dokler ne zalavfa. ko pa zalavfa, ga pa mal pusti, da se zlavfa pol pa po malo pa po malo dodajaj gas, ker ce ga bos kuj navil do konca ti ga bo zalilo in ti bo crknu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko das kontakt, ne obracat gasa nic, ampak samo stisni bremzo in pritisni knof za zagon. pa ce je potrebno drzi knof do kake 5 sekund, dokler ne zalavfa. ko pa zalavfa, ga pa mal pusti, da se zlavfa pol pa po malo pa po malo dodajaj gas, ker ce ga bos kuj navil do konca ti ga bo zalilo in ti bo crknu.

To je res, tudi jaz imam takšne izkušnje.

Meni pa včasih, ko se prpelem ene 5 km daleč ,pa ga ugasnem, po minuti pa ga hočem spet zalaufat, moram ene 2-3 x probat , da užge.

BDW :

Mene pa zanima, če moraš na Sf 2 kakšno olje zamenjat, a kdo ve? 3000 km ma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, tudi jaz imam takšne izkušnje.

Meni pa včasih, ko se prpelem ene 5 km daleč ,pa ga ugasnem, po minuti pa ga hočem spet zalaufat, moram ene 2-3 x probat , da užge.

BDW :

Mene pa zanima, če moraš na Sf 2 kakšno olje zamenjat, a kdo ve?  3000 km ma.

poglej si tabelo vzdrževanja v ganancijski knižici na strani 4 in 5. tam mas vse napisano, kaj se menja na koliko km, in ce vzdrzujes intenzivno ali običajno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ga lahko knof držim 20sec. pa ne vžge kot da nima dost moči da bi vžgal ,na kurbl mi pa v prvo

A za tisto ropotanje pa noben ne ve zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa zdi se mi kot da jermen drsi ,k obrate dobi gre pa ne tolk

kak bi kaj to zrihto

trša fedra maybe ?

sicer pa mal povej kaj mas predelano na skuterju vse, bo lazje za odgovarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse sm lepo nazaj sestavo tak da nebi smelo bit nč narobe(A kdo ve kolk so original valčki na SF)edino en valček je že bil mal ob strani pobrušen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original valcki naj bi bli (po unem seznamu, ko ga ima serviser) 8.5 gramov, samo jaz sem mel notri original 9, nato pa sem jih zamenal za 8.5. Pa gre kar uredu, mogoce bi blo bols, ce bi dal 8.7, sam neda se mi s tem ukvarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ni se mi dalo brat vsega ker sem pijan, pa ti pac povem, da ce ti kaj ruzi, je to kutcev avspuh, oziroma tisti kurc na njem (neko zelezo), katerega sraufi za en drek drzijo in pol zacne vse ruzit...zamenjas avpsuh in j to to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kdo ve povedat na keri strani si lahko naročiš tisto elektronsko blokado al kaj je,ki ti preko stikala zablokira mašino da gre samo 50km/h,pol pa stikalo izklopiš pa gre spet hitro(za speedfight2)!

Če kdo ve naj prosim pove,ker se mi res ne ljubi po celem netu to iskat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kdo ve povedat na keri strani si lahko naročiš tisto elektronsko blokado al kaj je,ki ti preko stikala zablokira mašino da gre samo 50km/h,pol pa stikalo izklopiš pa gre spet  hitro(za speedfight2)!

Če kdo ve naj prosim pove,ker se mi res ne ljubi po celem netu to iskat :OK:

Klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kdo ve povedat na keri strani si lahko naročiš tisto elektronsko blokado al kaj je,ki ti preko stikala zablokira mašino da gre samo 50km/h,pol pa stikalo izklopiš pa gre spet  hitro(za speedfight2)!

Če kdo ve naj prosim pove,ker se mi res ne ljubi po celem netu to iskat :OK:

NA IRCU TI PISE :) #skut

_RoBa_ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!