Skoči na vsebino

Problemi z PIAGGIO NRG MC2/MC3


M@T

Priporočene objave

Mam NRG MC3-ja. Z njim imam dva problema. Skuter je brez blokad po števcu leti 98km/h not mam 6.2g valčke. Rad bi dal gor Gianellija najbolj vsec mi je N.R.X kaj menite vi keri bi po ceni in performensu najbol ustrezal. Drugi problem je težava v sklopki kajti speljuje pri 7k obr. Je to normalno. Ali je res da so gianelliji blokirani kako se odstrani ta blokada. Hvala za odgovore. LP M@T :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za giannellije ne vem tocno. da speljuje tako pozno so lahko vzrok valcki ali pa pretrdi federci na sklopki, glede auspuha ti pa priporocam leovince ZX, k je zlo dobr, pa se homologacijo ima, blokada je pa na mestu, kjer pride izpuh na cilindr (v izpuhu da nebo pomote), tak "rorcek", v katerega das sraufncigar, malo pomigas levo desno in ze ga ni vec ;). dobis pa tut homologacijo, tko da ne bos imel problemov s policijo ;) a ta nrg je anspric al je se na frgazar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anspric direkten vbrizg goriva - nadzoruje elektronika (to majo avti pa aprilia ditech pa runner purejet, jajca ce mene prasas k nemors frizirat), frgazar je pa klasicna metoda. ;)

lp, david

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud zdi fergazer bol k se dost lahko predela :OK: sam tehnologija gre naprej pa z cajtam bo večina motorjov anspric mela :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud zdi fergazer bol k se dost lahko predela :OK: sam tehnologija gre naprej pa z cajtam bo večina motorjov anspric mela :cry:

Ja sej bistvo ajnsprica je v tem da motor velik mn pokur ... temu je to namenen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jzst ga mam kot že veste na ditechu...pa ni panike z njim...dela bp

edin kar je je to, da bom enkrat probal dobit kje kakega leovincija, pa da potem vidimo..sm k ne najdem nobenega, k bi meu to na ditechu :?

drgač pa..se da tut ajnšpic dost predelovat...sm mal dražje te pride <_<

Popravljeno . Popravil Jebediah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sportna sklopka. Kolega ma ne aeroxu športno sklobko pa gianellija. prav da mu dost boljš potegne z športno sklopko ko pipneš na gas začne vlečt. LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene poslusaj tolko 5NRG sn ze stunal frendom ZX-a daj gor pa 4g valcke pa vederce daj modre noter.....pa ti bo sel ko svija.....meni pa pri 8k spelje :))) Pri 50-ki pa mi ej na 5-6k spelal.....Nareid to kaj sn reko pa bos vido dobene kuplonge ni nebos rabo...razn ce si bos dal sportni filter gor to pa je tudi vse... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, finta, meni pa se je najmanj drl :) To pa zato, ker nisn mel tak rasštelanega skutera :D Oni, ko se je okol Kođaka pelo je pa bolj obupn od naše kosilnice :) Mislim, da je bil FireFox :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kAJ PA Z FERGAZEROM MU MORAM NAŠTELAT KAJ VČ AL MANJ ZRAKA. KO JE SPELJAV JE MI PR 7.2Kobr PA SEM MU ODVZEL MALO ZRAKA PA MI VLEČE PRI 8K. SE KR MALO POZNAJO POSPEŠKI. LP M@T

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem najdo povezavo test ko so testirali avspuhe na NRG mc3-ju. Za te denar nudi največ. Not so meli 4,3g pa se je ostavo pri 95km/h pravih ne po števcu. Za valjčke sem mislo dat 3x in 3y. Se splaca. HVALA ZA ODGOVORE LP M@T

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ne moreš pričakovat, da bo šol tolko tudi po cesti ne. :) to kolko jaz vidim so testirali znotraj na valcnih, tu pa pomoje kr več gre. zakaj? ni zračnega upora, vetra... tako da pomoje gre na cesti okoli 85km/h max. realnih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, v tanovem Motoristu je članek o tehničnih pregledih. Sicer ga celega še nism vspel prebrati, sm ga pa za silo preletel, in vam lahko povem, da sicer upor zraka ni simuliran, se pa upošteva. Se pravi, da lahko skuter leti največ 56 km/h na teh valarjih :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, v tanovem Motoristu je članek o tehničnih pregledih. Sicer ga celega še nism vspel prebrati, sm ga pa za silo preletel, in vam lahko povem, da sicer upor zraka ni simuliran, se pa upošteva. Se pravi, da lahko skuter leti največ 56 km/h na teh valarjih :BUA:

Tako nekako pise nekaj ja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!